Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

ktory ladniejszy?

Polecane posty

Potrzebuję zegarek w złotej tonacji bo widze, ze teraz ladnie sie laczy z pudrowymi rozami, beżami itd. Ktory jest ladniejszy Waszym zdaniem: http://www.zappos.com/ak-anne-klein-10-9358-brown-leather-champagne http://www.zappos.com/michael-kors-mk2199-light-champagne-chocolate-brown dodam, ze akurat lubie swiecidelka i nie przeszkadzają mi w tym drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie niby prosty i elegancki, ale taki malutki, a ja wysoka dziewczynka jestem i lubie jak widac biżuterię. Waham sie bo jeden i drugi cos w sobie ma. W tym pierwszym podoba mi sie ta prostota, a w drugim te dodatki w srodku ;) Mam takie bajery w moim innym zegarku i ladnie to wyglada. Dalam sobie czas do konca weekendu na decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz 2 bo wiekszy i
ladniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej chwili myslałam, że to męskie zegarki...ja dla siebie żadnego bym nie wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham żółte misie
zależy z czym chcesz połączyć ten drugi. Ten pierwszy ładny sam w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce laczyc go z beżami, pudrowym różem i nawet do niebieskiej koszuli i marynarki też nie bedzie zle. Ogólnie do codziennego chodzenia do pracy. Z drugiej strony ten drugi jest bardzo podobny do mojego srebrnego :p ale co ja moge ze mi sie taki podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham żółte misie
myślę, że jak wybierzesz pierwszy to będzie ci się wydawało, że jednak drugi byłby lepszy, a jak wybierzesz drugi to będziesz żałować, że to nie jest jednak ten pierwszy. To zjawisko w psychologii ma swoją nazwę, ale że do sesji jeszcze trochę to ci w tej chwili nie powiem jak się to nazywa. Chyba i tak sama wiesz na który się zdecydujesz, w końcu to ty będziesz go nosić, masz w szafie ciuchy z którymi chcesz łączyć itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham żółte misie---> czyli to nawet ma jakąś nazwę? Pewnie, ze tak bedzie. Ja tak zawsze prawie mam, ale mimo wszystko jestem zadowolona z moich wyborów czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdf35fb
Pariss ten pierwszy ładniejszy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham żółte misie
jasne, że ma swoją nazwę. I jest tak jak mówisz,tzn początkowo nie jesteśmy przekonani do decyzji, ale z czasem w podświadomość wysyła informację, które mają nas jednak przekonać do jej słuszności ("idzie zima, to jednak sweter bardziej mi się przyda niż bluzeczka", "klasyczny zegarek niech noszą urzędasy, ja chcę być oryginalna", "klasyczny zegarek będzie mi pasować do prawie wszystkiego, a taki złoty to tylko do niektórych rzeczy" itd itp..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×