Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafau

Można znaleźć porządną i wierną dziewczynę? Nie. :)

Polecane posty

zal az czytac ze wiekszosc facetow wlozyla prawie wszystkie kobiety do "jednego worka"podpisanego , puszczalska, niewierna itd. nie wiem moim zdaniem jest tyle samo glupich co i fajnych i kobiet i mezczyzn. ja np. nie jestem zwolenniczka poznawania facetow na dyskotekach , jesli liczysz na normalny zwiazek raczej rozgladaj sie za paniami w normalnych miejscach :P ,a jak tutaj juz ktos wczesniej napisal najlepiej jest nie szukac , starac sie zyc jak sie chce i zanim sie obejrzysz juz pewnie jakas spotkasz , ale skoro sie do ciebie usmiechaja znaczy ze sie podobasz wiec to chyba dobrze, :) w kazdym mac razie z 15 latek chyba zrezygnuj bo teraz te wszystkie "dziewczyny nowszej generacji" ze tak sie wyraze nie sa raczej juz dziewicami , chyba pisales ze masz 23 lata to jak bys znalazl taka 22 latke to moze jeszcze byla by normalna :) - porzadna itd. trzeba wiedziec gdzie szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
"dziewczyny nowszej generacji" Myślę, że tego też nie ma co tak szufladkować i nie wszystkie takie są. Niektóre są może po prostu naiwne, dla innych puszczenie, to trend, itd. A lat mam 21. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
Nowszej generacji... Ale sie usmialem. Ale cos w tym jest - te dziewczyny 15 letnie sa inne od tych 15-tek sprzed kilku lat. Przede wszystkim duzo jest tych pustych lalek, ktore zaliczaja facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie o to chodzi - te dziewczyny teraz 17-18 letnie nawet nie sa takie same jak te z przed kilku lat (17-18) , ale ja sie nie dziwie, wszystko idzie do przodu -ludzie glupieja , duzo czystej konsupcji- gonienia za kasa kiedys tego nie bylo - a ja naprawde tez nie jestem stara ani nic , :P hehe, nie mowie oczywiscie ze wszystkie sa takie ale zdecydowana wiekszosc co widac golym okiem w miescie, no ale co zrobic - modl sie o cud :) hihi, a jestes z malej miejscowosci czy wiekszej jesli moge wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
Z mniejszej, +-40 tys. mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
"(...) albo porządna+wierna+ma psychiczną blokadę, lęki przed facetami", dokładnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że teraz 15-atki różnią się strasznie od 15-latek kilka lat temu. Teraz królują impressski ze słitaśnymi krejzolkami, szlajanie się po centrach handlowych(zamiast lekcji) w rurkach i tych sportowych, "hip-hopowych" butach(też to zauważyliście, czy tylko ja takie spotykam?rurki uwielbiam, ale to zestawienie jest typowe dla 15tek) cyce na wierzchu i pół dupy też :] . Jak ja miałam 15- miałam całkiem inne priorytety. Po prostu wtedy dziewczyny wyglądały inaczej. Teraz te gorące 15-tki wyglądają dojrzalej od 20paro latek. Nie mówiąc nic o "pierwszym razie", traktowanym przez nie jak coś, czym mogą szpanować. Czasy się zmieniły diametralnie.. a tak niewiele czasu minęło.. Zgadzam się, że nie możemy szufladkować ludzi, każdy jest inny, wyjątkowy.Tak samo jest wiele mądrych, pięknych kobiet. Nie powinieneś Rafau żyć z nadzieją, że jutro spotkasz tę jedyną i spoglądać na każdą, bo "a nóż" spotkasz ukochaną. Tzn. spoglądać możesz, ale nie miej takiego parcia na spotkanie tej ukochanej osoby. Ona sama się znajdzie..w odpowiednim czasie. Kiedyś nie zastanawiałam się nad tym, kiedy i jak spotykamy miłość. Ale po poznaniu mojego P. w NAJMNIEJ oczekiwanym momencie..wierzę, że tak ma być. Nie szukaj, żyj normalnie , bądź szczęśliwy, miłość przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to tez nie pomaga jak jestes z mniejszej miejscowosci, a co do dziewczyn z blokada psychiczna (haha-tez sobie wymysliliscie...) too.. raczej bym to nazwala "kobieta z dystansem" pewnie po przezyciach z facetem (ex) itd.- wiesz faceci tez bez grzechu nie sa :P -tez nie rozumiem tego OKRESLENIA dokladnie -> (z blok. psychiczna - w sensie ze czego faceci oczekuja..?) bo co z dynstansem taka co nie wskakuje do lozka na ktorejs randce czy taka ktora nie chce sie spotkac, nie ufna czy jaka... tak dokladnie? ! hmm.. ? - nazwijmy rzeczy po imieniu.... , - moim zdaniem to jak nawet taka z "blokada" bys poznal to mozesz ja zauroczyc odpowiednim postepowaniem i "blokada" minie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
KlementynkaAh, taki mam zamiar. :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy temat, musze przyznac. W bardzo podobnym udzielalam sie jakis czas temu, byc moze ten sam autor tylko zmienil imie ale nie wnikam Klementynko, znow na ciebie wpadam:D to chyba przeznaczenie;) Przeczytalam twoje wypowiedzi i jestem w szoku-jak bardzo jestesmy do siebie podobne. A na ostatnim temacie bylo to nie do pomyslenia - jak ogien i woda :D A tutaj prosze bardzo, takie podobienstwo jesli chodzi o ''myslenie uczuciowe'' o chlopakach, zwiazku, milosci, sexie, ze tak to nazwe, zdanie o 15 latkach i o tym jak one wygladaly pare lat temu (kiedy to my nimi bylysmy), okolicznosci poznania tego JEDYNEGO ... czytam i normalnie jakbym czytala swoje wpisy. Naprawde :D pewnie nie uwierzysz, a pewniejsze jest jeszcze to, ze nie odpiszesz na moj post, ale nie o to mi chodzi. Po prostu musialam to napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, myslalam, ze bedziesz zgrywac dumna i nie odpiszesz. Oczywiscie, ze fajnie. Ale nigdy bym nie pomyslala, ze okaze sie tak, ze to wlasnie MY mamy tak bardzo podobne podejscie i to w az tylu sprawach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe... na tamtym temacie podobnym do tego tez autor przestal pisac... moze juz poznali te jedyna i nie potrzebuja wiecej zwierzac sie na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×