Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafau

Można znaleźć porządną i wierną dziewczynę? Nie. :)

Polecane posty

Gość Można taką znaleźć
Tylko Wy zamiast doceniać takie kobiety, tylko je wykorzystujecie. A my cierpimy, choć niczemu nie jesteśmy winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można taką znaleźć
Darken, to nie uogólnienia, tylko osobiste doświadczenia. Ja się szanuję, przygody mnie nie interesują, i za każdym razem trafia mi się jeszcze gorszy dupek. A mam już trochę lat i swoje zdązyłam przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można taką znaleźć
Generalnie jeśli się kogoś pokocha, zaufa mu i będzie się osobą wierną, która jest obok, gdy mężczyzna potrzebuje wsparcia, to pewne jest, że facet nie tylko tego nie doceni, ale jeszcze mocno zrani. Naprawdę dziś trudno mi uwierzyć, że są mężczyźni, którzy chcą takiej kobiety, bo każdy z moich byłych lub kandydatów na byłych reprezentowal całkiem inny typ osobowości, czasem różnili się też pochodzeniem, a i tak każdy z nich okazał się być ostatecznie świnią - a ilość tych świństw była wprost proporcjonalna do siły mojego uczucia wobec nich. Już dawno dałam sobie spokój z facetami, bo jedno jest pewne - nie warto sobie zawracać głowy, a tym bardziej okazywać Wam serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można taką znaleźć
Tylko gdzie są te wyjątki? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga jestem wyjatkiem
mam 20 lat jestem dziewica studiuje powazny kierunek nigdy sie nie calowalam, bo odmawialam- po prostu nie czulam ze akurat tego chce z tym konkretnym mezczyzna szanuje sie i sie nie puszczam jesli chodzi o wiernosc- zasada jest jedna. nie wybaczam zdrady i nie zdradzam gatunek wymarly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes wyjatkiem
ja mam 40 i dziewica.wyjatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uwaga jestem wyjatkiem
a ladna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes wyjatkiem
tak, ale szanuję swoje ciało.Nie będę tego robic zkażdym z którym się spotykam.Czekam na tego JEDYNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes wyjatkiem
Mężczyzni myślą ,że jak dziewica ,to musi byc brzydka i garbata.Nie przychodzi wam do głowy, że sa kobiety, które się szanują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły kocur
zazdroszcze konsekwencji i zasad:) Trzymam kciuki. Ja sie dopiero od 4 lat naprostowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes wyjatkiem
do kocura-to nie jest akie trudne wbrew pozorom, jesli sie wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga jestem wyjatkiem
uwazam ze jestem normalnie atrakcyjna. nieodrzucajaca twarz, regularne rysy wszystko ze mna w porzadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes wyjatkiem
moje zwiazki przez to sie rozpadaly, ale ja czekam,az pojawi sie TEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, nie ma reguły. I te szanujące się bywają wykorzystywane i te "puszczalskie" (chociaż jak sie sama puszcza to chyba nikt jej nie wykorzystuje hm:P ) . Po prostu często człowiek trafia na nieodpowiednie osoby, otwiera się przed nimi, kocha, a i tak dostaje kopa od życia. Niestety tak też jest, dlatego nie warto być z kimś "na siłę", bo już długo jest się samym. Miłość się znajdzie sama. Rafau- jak samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematu to jakiś
frustrat :D z mentalnością 15 latka :classic_cool: jak się jakaś interesuje to kurwa a jak się nie interesuje to pewnie też źle :D a jak można kogoś poznać bez zainteresowania i jakichś uśmiechów wpierw czy innych sygnałów? szczególnie jeżeli to poznawanie nie wynika naturalnie z np.: wspólnego kursu szydełkowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóóóóóóóóóóó
cholera,mowa w tytule o mnie ;] czyli nikt takich dziewczyn nie chce ;D lepiej być zdzirą niż taką osobą jak ja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna, ja jestem tego idealnym przykladem, niestety.. zraniona i rzucona po 3 latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
KlementynkaAh, dobrze, dzięki. Ogólnie to ciekawie, bo dostałem numer od fryzjerki, który dała mi przy wydawaniu reszty. :) Ale nic się z tego nie kroi raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
A jak Twoje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
Samopoczucie oczywiście. :) Jak masz swojego P jedynego, to Ci nie potrzebne jakieś tam powodzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Samopoczucie ok tylko pogoda beznadziejna. No i zjazd na uczelni dzisiaj.. A ta fryzjerka tak sama z siebie Ci dała ten nr ? I co zamierzasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
Tak sama z siebie, uśmiechała się wcześniej. Może to głupio zabrzmi, ale nic nie zamierzam. Jakoś nie była w moim typie. :) Zjazd na uczelni? Ja tam sobie odpoczywam, heh. :) A pogoda u mnie "barowa", czyli deszcz, ale lubię taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafau- a co do tych rad "życzliwych".. to najbardziej debilnym stwierdzeniem jest to, że trzeba "wypróbować" innych facetów i kobiety w łóżku, zanim zwiążemy się z tą jedyną/jedynym. Pewnie jest to kwestia dopasowania w tej sferze, ale mi nawet przez myśl nie przeszło od tych 3 lat,żebym mogła to robić z kimś innym. Wręcz przeciwnie- to tak umacnia związek, że osoba, która kocha nie ma potrzeby szukać dalej..Przecież ze swoim partnerem też można sobie urozmaicać seks (nie będę się nad tym rozwodziła:P ). Nie bierz sobie więc do serca idiotycznych tekstów w stylu " zobacz jak to jest z wieloma". To, że czekasz na tę jedyną-to się chwali i na pewno zyskujesz dużo w oczach dziewczyn. Dlatego fajnie by było,gdybyś znalazł odpowiednią. P.S- nie radzę czekać z tym do ślubu (chyba, że jest to kwestia wiary to oczywiście) :) Aaa.. i jeszcze.. w każdym związku zdarzają się kryzysy, gorsze chwile. W moim i P też. Wiele przeszliśmy (kryzysy), ale nigdy nie chodziło o jakąś osobę trzecią i zawsze mimo wszystko wiedzieliśmy, że się kochamy. Początki są świetne, pełne magii, potem wiadomo-codzienność i kilka rzeczy może sie posypać, ważne jest, aby się szanować i codziennie zaskakiwać.. To się rozpisałam na noc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×