Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafau

Można znaleźć porządną i wierną dziewczynę? Nie. :)

Polecane posty

Gość heheeee...
hahahahaha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
"kafe-kolko kobiet niechcianch", ja odszedłem. Masz rację, ale chciałem zobaczyć co na ten temat napiszecie i na czym Wam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
[zgłoś do usunięcia] KlementynkaAh kolko kobiet niechcianych- no wybacz, ale dla mnie laska, która co tydzień weekend spędza w klubie ze słiiitaśnymi krejzolkami psiapsiółami jest nieco ograniczona nie mam znajomych jakis słitasnych czy cos. Mam 23lata i znajomych z pracy juz teraz , moze 2 osoby ze szkoly. Zajmujemy zawsze stolik w klubie z muzyką weselną, mezczyzni stawiaja flaszke, my-kobiety po drineczku i tanczymy do bialego rana. Potem kazde do swojego lozka. Co w tym ograniczonego? to chyba ty sie ograniczasz, bo w telewizji same glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeee...
dokladnie, typowy mięczak z Ciebie :D ni to romantyk ni to chłop :D eeee ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
Rafale nie spiesz się ,czekaj wytrwale na tą JEDYNA.Cierpliwość naprawdę się opłaca.Ta dziewczyna będzie dumna z Ciebie,że to właśnie na nią czekałeś.W dzisiejszych czasach tak myślący mężczyzna to unikat, ale w dobrym znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe-kolko kobiet niechcianych- "to chyba ty sie ograniczasz, bo w telewizji same glupoty", "...a nie uzalaj na swoj los prawiczka stesknionego za roztrzesioną katoliczką. Marnosc..." - Nie zrozumiałaś. Tak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
"bierz kobiety poki gorące, poki wolne i mlode, baw sie w ich towarzystwie" - nie o to mi chodzi. Wolałbym cieszyć się życiem z tą jedyną. Ok, dosyć żalenia się, chociaż nie miałem tego na celu, bo w depresji nie jestem. Dowiedziałem się jak to z Wam jest trochę i dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
"Ta dziewczyna będzie dumna z Ciebie,że to właśnie na nią czekałeś." - na tym mi właśnie zależy i też chcę być z niej dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
Rafale , więc dobrze wybieraj .Zwracaj uwagę też na te skromne, nieśmiałe , nie wyzywające dziewczyny, bo one czekają na takiego mężczyznę,który tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
Takiej szukam, ale nie wiem też, czy nie za dużo wymagam, skoro oczekuję, że od razu się zakocham i ma mnie oczarować wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
klementynko, Ty nalezysz do dziewczat porzadnych, ale bawidomkow. ja nie postepuje lubieznie, lubie sie zabawic. Moi rodzice tacy sa, wychodza czesto i sa dobrymi ludzmi, zwyczajnie trafil swoj na swego. Ja bym Rafala takiego nie akceptowala, tak jak i on mnie by nie akceptowal, spoko. Niech szuka spokojnych niewiast, ale te o goralskim temperamencie zostawi w spokoju i nie zgarsza tak, ze lubia dobra zabawe. Ja sie czuje wypoczeta po dobrej imprezie. A nawiasem na sotatniej bylam z miesiac temu, bo czasu nie ma. Ale lubie i w ten weekend znow ide, do hałasliwych miejsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. no na pewno ważne jest pierwsze wrażenie-to, żeby się Tobie spodobała. Nie oszukujmy się, że to nie jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
Nie można zakochac się od razu,może nam dana osoba się poprostu podobac .Te dziewczyny ładne, ale nie piękne też są wartościowe.Najpierw trzeba poznac te drua osobę,żeby się zakochac.Znasz takie powiedzenie ,że co nagle ,to po diable?Poza tym często jest tak ,że to co szybko sie zaczyna ,to zwylko szybko sie kończy.może najpierw sie z nia zaprzyjaźnij, poznacie się wtedy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Jak widać można. Jestem z chłopakiem od 3 lat w związku. Nie pije alkoholu, nie chodzę na dyskoteki na imprezy bez niego, nie spotykam się z kolegami chyba że z kolegami mojego chłopaka i to gdy on jest wtedy ze mną,w telefonie poza nim bratem i moim tatą nie mam żadnego innego mężczyzny wpisanego, nie mam gadu gadu, naszej klasy, fotki by nie dawać mu powodów do zazdrości. Na ulicy gdy ktoś gwizdnie na mnie czy jakiś podtekst rzuci nie obracam się, wogóle nie reaguje. Kiedyś byłam fotomodelką więc do najgorszych shreczyc chyba nie należę nie mnie to w sumie oceniać ale takowych chyba nie przyjmują. Pieniądze nie są dla mnie ważne, mój chłopak niewiele zarabia, czasem nawet ja mu pomagam finansowo. Można znaleść taką kobietę,część kobiet pewnie taka była tylko przez to że mężczyźni nie potrafili tego docenić zmieniło swoje podejście. Mój chłopak też tego wszystkiego nie potrafi docenić :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy kafeterianin
zielony chwast i ladna przy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
szkoda ze, racja, racja. Ale tak jak napisała KlementynkaAh, spodobać się bezwątpliwie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe-kolko kobiet niechcianych- wybacz,ale pozostawię Twoje posty bez odpowiedzi, bo nie rozumiemy się i chyba nie zrozumiemy. Pozdrawiam:) Rafau- fajnie, że masz twarde zasady i to właśnie świadczy o tym ,że jesteś porządnym mężczyzną, a nie-jak ktoś tu stwierdził-ciotą. Ciota jest ten, który idzie do klubu wyrwać dziewczynę, by pobzykać ..i jedyną rozrywką jest stanie pod blokiem z kumplami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
Rafale-spodobac sie musi i Ty jej równiez.Ale nie skreslaj tez takiej ,na widok której od razu nie bija dzwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rafau szkoda ze, racja, racja. Ale tak jak napisała KlementynkaAh, spodobać się bezwątpliwie musi." TY też musisz sie jej spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
KlementynkaAh, nie słodź mi tak, heh. :) Dzięki bardzo. Jest tu parę dziewczyn łącznie z Tobą i xxxxxxxx, które są dowodem na to, że można znaleźć porządna dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
Rafale-Takich dziewczyn jest spokro ,tylko ,że mężczyźni( większość) nie zwraca na nie uwagi.Wolą te hałaśliwe, bardzo skąpo ubrane, bardzo śmiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że- ja na mojego P pierwszy raz spojrzałam, i do teraz (po prawie 3,5 roku) pamiętam jego minę, wzrok, całą sytuację, gesty, wszystko! (ten obraz utkwił mi w pamięci strasznie) Pomyślałam sobie, że fajny facet.. potem była rozmowa.. i uwierz mi, od tamtego momentu nie wyobrażałam sobie życia bez niego.. wiedziałam, że to z nim chcę spędzić resztę życia.. Potem już z górki, kolejne spotkania, czułość.. było cudownie. Nie wiem, czy moge nazywać to miłością od pierwszego wejrzenia- chyba tak, bo właśnie tak było jak napisałam- po rozmowie , pamiętam jak muskał moją dłoń-uczucie nieziemskie, wręcz paranormalne, rozpływałam się, wiedziałam, że to TEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frautre
to samo można by powiedziec o was. a może to TY nie jestes wierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słodzę, piszę prawdę. Dla mnie własnie to jest oznaką wartościowego mężczyzny, a nie to ile lasek wyrwał ,ile zaliczył i ile razy w tygodniu chodzi do klubów. Idę spać, przytulić P i czuć spełnienie,że jesteśmy razem, szczęśliwi. Zajrzę tu jutro, idź spać z przekonaniem, że znajdziesz odpowiednia osobę, zobaczysz i wspomnisz moje słowa (posty :P ). Dobrej nocki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
KlementynkoAh- - na widok tej wyczekanej osoby zawsze zabije mocniej serce,ale nie koniecznie muszą grzmieć trąby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że- oczywiście masz rację :) To też miałam na myśli, pisząc, że pierwsze wrażenie jest ważne. Uciekam, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
KlementynkaAh, dzięki i wzajemnie miłej nocki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
Tez idę spać ,bo jutro rano trzeba wstac do pracy.Dobranoc Wszystkim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×