Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafau

Można znaleźć porządną i wierną dziewczynę? Nie. :)

Polecane posty

Gość szkoda ze
Rafau tez tak bym chciała i dlatego jestem sama.Mało kto chce być z taką dziewczyną.Moje znajomości się przez to rozpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
SZKODA ZE - tak. teraz gdy sie nie przypasujesz do innych i jestes soba to ludzie uciekaja ... Ja nie mam wielu znajomych, ale za to wiem, ze nie sa byle kim;) skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafau według mnie problem lezy w tym ze szukasz na sile.. mysle ze gdybys poznawal wiele z tych dziewczyn jako kolezanki... to PRZYPADKIEM znalazłbys ta która byłbys zauroczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
anonimowy kafeterianin, ja myślę, że tak jest właśnie. Z drugiej strony też trochę niedoceniony się czuję, bo dbam o siebie, dużo zarabiam, choć właśnie studia kończę, a często widzę ładne dziewczyny z mniej zadbanymi, niewysportowanymi, "myślącymi rozporkami" osobnikami. Dołuje coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeee...
Porządna tzn.dziewica? Ja , sie bawie , pije piwo, nie skonczylam szkoły, opierdalam sie całymi dniami, a jestem dziewicą , czy uwazasz mnie za porządną?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
mysle ze Rafau ma bardzo duzo wad, teraz je skrywa, bo chce udowodnic, nie wiem czemu nam i poc, ze na porzadna laske zasluzyl, a prawda jest taka ze jak sie zachwasz, to nie zauwazysz, ze ona bedzie miala wady. wg mnie takie pisanie WSZYSCY sa beznadziejni to zwykly zal ludzi, ktorym w zyciu nie wychodzi i nie radza sobie z kompromitacja, tudziez czyims szczesciem. Sa przerozne dziewczyny, takie co chodza do kosciolka, sex po slubie(na prawde znam osobiscie taka pare)ale wg mnie sa na prawde nudni. Sa dziewczyny ktore sa okej, normlane, imprezuja, jednym slowem zyja, to ta wersja fajne, normalne laski, sa kobiety diablice, imrezowiczki, z milionem pomyslow na minute, sa laski puste i puszczalskie... to tylko garstka, bo mozna wymieniac i wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
anonimowa-chodziło mi o znajomości z facetami.Rozpadały się, bo nie zgodziłam się na seks.Jestem z północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
wlasnie duzo tych dziewczyn przecietnych, dobrych, uczciwych narzeka na ssamotnosc i brak zainteresowana plcia przeciwna ja sama uwazam ze sa nudne wiec nie gadajcie glupot ze takie lubicie, bo ich jest duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
innocence1234, możliwe. Ja myślę, że problem i poniekąd zazdrość jeśli chodzi o tych z dziewczynami się bierze u mnie z tego, że mimo dostania szansy nie potrafię jej. Brakuje mi pewności siebie, żeby tak podejść do dziewczyny, która mi się podoba i zacząć rozmowę. Zazwyczaj wszystko szybko się dzieje, rzadko jest tak, że spotkam jakąś i długo mi się przygląda lub ja jej. Zazwyczaj jak mi się podoba, to gdzieś przelotem, w ruchliwych miejscach, itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
SZKODA ZE - aha :) rozumiem. Ja z WLKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafau- można taką znaleźć, można.. Po prostu te "puszczalskie" bardziej widać, bo szlajają się po klubach etc. Nie wierzę, że już wszystkie, normalnie myślące dziewczyny wyginęły.. A Ty nie zmieniaj swoich przekonań, to się szanuje i takich facetów kobiety szukają (normalne kobiety z wartościami oczywiście), bo o gimgównach i laskach tego pokroju nie mówimy :). Ty po prostu otwórz się na ludzi, spędzaj więcej czasu ze znajomymi, kolegami, może wtedy poznasz tę jedyną. I uważaj, bo teraz dziewczyny potrafią być strasznie przebiegłe i często zalezy im tylko na "zaliczeniu" i pochwaleniu się koleżankom , że mają pierwszy raz ze sobą. Powodzenia i tak trzymaj. Tylko zmień nastawienie i uwierz, że znajdziesz porządną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
"kafe-kolko kobiet niechcianych", masz rację, mam wady, nie jestem w stanie wymienić jakie. Ale główną i najważniejszą jest to, że nie potrafię poszerzać kontaktów z dziewczynami mimo, że mam potencjał, tj. szanse/okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
Rafau wiec problemem jest twoja niesmialosc a nie brak fajnych normanych dziewczyn nie obwiniaj swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
KlementynkaAh, będę uważał i starał się omijać takie z daleko. Nie ze mną te numery, że po 3 tygodniach do łóżka już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
kafe-kolko kobiet niechcianych, nieśmiałość w sytuacjach, gdzie wydaje mi się, że może to być porządna dziewczyna, ale nie mam okazji się przekonać. A najczęściej to te niefajne jednak spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
klementynka ja tez szaleje po klubach i co w tym zlego? tylko siedzac w domu i do kosciola bede postrzegana jako cnotka niewydymka to troche niesprawiedliwe, temperametne i glosne osoby maja potrzebe sobie potanczyc, tu nie ma nic do rzeczy puszczanie;) ale mnie wkurza to generalizowanie klubowiczow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
RAFAU - obyś szybko jakąś porządną znalazł. wierze, ze tak bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
Rafau- KlementynkaAh ma rację , nie zmieniaj swoich przekonań,cierpliwie czekaj na taką,jakiej szukasz.Wyjdź do ludzi,a pewnie taka osoba pojawi się przy Tobie.Tacy faceci są poszukiwani przez porządne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
Skoro tak, to będę się starał pokazywać częściej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
porządna dziewczyna, ale nie mam okazji się przekonać. A najczęściej to te niefajne jednak spotykam. o boze co one takiego robią? pewnie po jednej rozmowie to oceniles... rok temu tak kolesia mojej przyjaciolki skreslilam, gadal jak pokrecony, klął i w ogole debil pomyslalam, po czasie sie uspokoil, okazalo sie ze na poczatku przy obcych ludziach, z powodu niesmialosci i checi dobrego zaprezentowania sie, zachowuje sie sprzecznie z zamiarem. Teraz uwazam ze spoko gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeee...
kafe-kolko kobiet niechcianch świete slowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Miłosć przyjdzie nieoczekiwanie ( u mnie tak było:) ). Nie szukaj jej na siłę. Po prostu bądź sobą, nie siedź w domu cały czas i bądź pozytywnie nastawiony. Wiesz, myślę że jak poznasz właściwą-serce mocniej zabije i sam do niej zagadasz.. Przecież nie będziesz zaczepiał każdej dziewczyny, która się do Ciebie uśmiechnęła (bo z tego co piszesz rozumiem, że wiele ). Zobaczysz ten błysk w oku i nie będziesz mógł przejść obojętnie. Tak tak-trochę widzę to przez różowe okulary-ale u Ciebie też tak może być. Na siłę nic nie znajdziesz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO: Można znaleźć porządną ...
może po prostu są miłe i się uśmiechają ..... poza tym co złego w śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
KlementynkaAh, wierzę w coś takiego, jak opisujesz i na taką miłość liczę. Miałem już tak kiedyś, ale to nie było to do końca jednak, ale właśnie wtedy jakoś nie brakowało mi odwagi i robiłem wszystko, żeby ją poznać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolko kobiet niechcianych- no wybacz, ale dla mnie laska, która co tydzień weekend spędza w klubie ze słiiitaśnymi krejzolkami psiapsiółami jest nieco ograniczona:) Widzisz, ja oczywiście też lubię czasem potańczyć, ale idę na imprezę z moim chłopakiem i to raz na jakiś czas. Więcej radości i spełnienia dają mi nasze wspólne wieczory przed TV, możliwość rozmowy, wygłupiania się, bycia tylko dla siebie... Jeśli nie masz odpowiedniego mężczyzny u boku-nie zrozumiesz tego. Wątpie, abyś w klubach spotkała wartościowego faceta.. Oczywiście jest to możliwe, ale tam jest raczej na pęczki tych drugich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
widzisz sam sobie odpowiedziałes Rafale -jeszcze TEJ nie spotkałeś.Widocznie wśród tych które mijałeś do tej pory , nie było tej JEDNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
"wspólne wieczory przed TV, możliwość rozmowy, wygłupiania się, bycia tylko dla siebie..." - o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
Rafau i co pewnie uciekla ta twoja milosc, bo ja zanudziles i uprzykrzyles jej zycie. ja jednak wole tych pewnych siebie, swoich racji, facetow zeby jaja przyslowiowe mial, nie byl jakis zly, agresywny, ale kobieta musi czuc, ze ma przy sobie mezczyzne z krwi i kosci. Przepraszam cie, ale gadasz jak baba, zalisz sie tu, na kobiety jakie to złe... normalny facet tego nie robi. Jezu czy ja sie mylę. Porazka. Chlopie zycie jest krotkie, bierz kobiety poki gorące, poki wolne i mlode, baw sie w ich towarzystwie, nikt nie kazuje ci z nimi sypiac, ale wez sie za to zycie, a nie uzalaj na swoj los prawiczka stesknionego za roztrzesioną katoliczką. Marnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
"szkoda ze", też o tym pomyślałem teraz. Nie powinienem żałować, że nie spróbowałem z którąś, ale poczekać aż nie będę miał wątpliwości będąc obok niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafau- fajnie, że mamy podobne podejście. Ja zakochałam się od pierwszego wejrzenia (dosłownie, choć nie wierzyłam w coś takiego). I uwierz mi- cieszę się bardzo, że z seksem czekałam właśnie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×