Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafau

Można znaleźć porządną i wierną dziewczynę? Nie. :)

Polecane posty

Gość szkoda ze
ja miałam takiego, co tyle zarabiał, rozstaliśmy się ,ale powodem nie były pieniądze , tylko jego zachowanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istnieja takie dziewczyny
Ja sie nie usmiecham do co drugiego chlopaka na ulicy czy gdziekolwiek. Bedac w zwiazku nie interesuja mnie inni mezczyzni TOTALNIE. Skupiam uwage na moim. Do tego ponoc nie jestem brzydka- ale to oczywiscie rzecz wzgledna. Ale co z tego jak wymagam w zwiazku tego samego czyli wiernosci przede wszystkim. A poza tym mam wrazenie ze faceci wola te dziewczyny, ktore same sie usmiechaja. Oni maja wtedy jakby z gorki. A te mniej przystepne i bardziej zdystansowane to dla nich zbyt duzo zachodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour1
ale ale...Jeśli dziewczyna jest porządna to potrafi sama na siebie zarobić i nie patrzy na portfel faceta. Ciężko takie znaleźć, wiem, ale można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
Może po prostu nie powinienem sobie tym głowy zawracać i nie szukać na siłę. Ale czasami też źle się czuję, że nie poznałem jakiejś dziewczyny, u której miałem szanse. Z drugiej strony jak pisałem, rzadko są okoliczności, żeby zacząć rozmowę, wystarczy czasu na uśmiech. W tym paradoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
Wiesz. Wydaje mi się, że ja mam podobne zdanie do Twojego. Tylko mnie się wydaje, że cięzko znaleść FACETA , który nie myśli tylko o sexie, szuka kogoś na stałe, a nie dla zabawy, ceni sobie wartości . Czasami myślę, że miłość jest przereklamowana, a ja powinnam żyć w innej epoce. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można można
no zapomniałem dodać o pochodzeniu z niezbyt zamożnej rodziny, no a jak nie dostaniesz kopniaka od laski to od jej rodziców niezadowolonych że ich córka się z takim biedaczkiem spotyka, nie istotne że będzie ją kochał i szanował ale istotne są wygody luksusy i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKI WSAD ANALNY
NIE ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
anonimowa kafeterianka, to ciekawe, bo mi zazwyczaj się wydaje, że to kobiety mają takie podejście, żeby pobawić się z chłopakiem, wydać trochę kasy razem i przespać się. Prawdopodobnie nie te, co trzeba na swojej drodze spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
Rafau . Ogólnie powiem Ci , że w tych sprawach jestem obserwatorka. Ostatnio na prawdę się załamałam !!! Znam w otoczeniu kilka osób, które wydawały mi się na prawdę w porządku. Wszystkie te osoby są w związkach ( po 2-4 lata)Niedawno była mała impreza, i niektórzy z nich nie szli na nią ze swoją 2 połówką. Po imprezie każda z tych osób wylądowała z kimś w łóżku !!!! Byłam w szoku. Ja mimo, że nikogo nie mam, z nikim nie flirtowałam, a spanie z kimś nie przyszło mi nawet do głowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
do można można-dlaczego tak szuflatkujecie dziewczyny.Nie wszyskie to materialistki, bo pieniądze to nie wszystko.Ja wolałabym mieć takiego mnie zamożnego, nawet ,gdyby jego rodzina była nie bogata.Naprawdę liczy się uczucie, szacunek do drugiej osoby.Widocznie takiej nie spotkałeś, ale nie mów,że wszyskie dziewczyn lecą na gruby portfel, bo to co piszesz dla wielu z nas jest krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
anonimowa kafeterianka, mnie coś takiego też przeraża. To, że coraz więcej takich dziewczyn jest. Później jak jakąś znajdę, nie mogę mieć pewności, czy z nikim nie spała, kiedy ja wolałem z tym poczekać dla kogoś wyjątkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
RAFAU jest jeszcze taka sprawa, że ja nie mam za dużo koleżanek, bo jeśli chodzi o to, to sądzę , że dziewczyny są gorsze od facetów. Teraz liczą się pieniądze, sex, samochód! Z wieloma nie mogłam się dogadać, bo nie każdemu odpowiada to, że idę na dyskotekę potańczyć, a nie szukać "sponsora" jednej nocy :O Ostatnio nawet miałam mega doła , bo stwierdziłam, że na prawdę nie ma tu dla mnie miejsca... :O I nie jestem odrzutkiem społeczeństwa, mam powodzenie, ale nie wykorzystuję tego, jestem sobą i wiem, że są osoby którym to imponuje i to doceniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
dziewczyny ,które nie spały z nikim uważane są za dziwadła.Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
SZKODA ZE - wiem , że nie można szufladkować. Są porządne dziewczyny jak i porządni faceci.. tyle, że coraz mniej. Tych złych jest rażąco dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
SZKODA ZE- powiem Ci coś więcej. Nie tyle są uważane za dziwadła, ale miałam kilka takich syt. ze gdy mówiłam ile mam lat i, że nadal jestem dziewicą z wyboru to ludzie byli w szoku.. a co najgorsze jest wielu takich, ktorzy tylko polują na dziewice by z nią to zrobić i zostawić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
Niestety tak jest. Ja też często ograniczam kontakty, bo mam inne priorytety i nie chcę być taki jak inni. Teraz chyba mało która dziewczyna myśli o ustatkowaniu tak do 25. roku życia nawet. Najgorsze jest to, że chcą się wybawić najpierw, a później szukają godnego życia u kogoś porządnego i wiernego. Szkoda, że od początku nie mają takiego myślenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
więc poczekaj jeszcze trochę az te dziewczyny dorosną.Masz dopiero 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
RAFAU ja poznałam swojego 1 chłopaka mając 16 lat. Byłam z nim 4 lata , traktowałam b. poważnie , jak na swój wiek byłam bardzo rozważna.. ale zostawił mnie... bo nie chciałam z nim sypiać! :O ale nie zamierzam nic robić wbrew sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
anonimowa kafeterianka, gdy moi znajomi dowiadują się, że z żadną nie spałem, to im oczy na wierch wychodzą. Nie mogą pojąć tego, że nie robię tego po to, by z czystym sumieniem w przyszłości tej jedynej dziewczynie powiedzieć, że na nią czekałem i wiem, ze ją to ucieszy. Gorzej, jeśli ona będzie inna i to mnie martwi właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rafau Najgorsze jest to, że chcą się wybawić najpierw, a później szukają godnego życia u kogoś porządnego i wiernego. Szkoda, że od początku nie mają takiego myślenia dziewczyny." dlatego nie ma sensu zakladać rodziny i żenić się - z takimi puszczalskimi curwami teraz jest ich większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
anonimowa -ja mam już ponad 30-ci i też jestem z wyboru..Nie wyobrażasz sobie jakie wzbudzam zdziwienie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy kafeterianin
a nie jest tak przypadkiem, ze te dziewczyny, ktorym sex w glowie i pieniazki glownie do zbyt atrakcyjnych nie naleza tylko makijaz robi swoje i jakos na tym wychodza? chyba nie jest tak zle na tym swiecie jeszcze, cos za cos. chyba nie jest tak, ze latwy seks i to z pieknoscia jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
ja jestem wierna ale troszeczke nie porzadna:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeee...
faceci mysla rozporkami ,kobiety kapsą , jest moda na puszczanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"anonimowy kafeterianin a nie jest tak przypadkiem, ze te dziewczyny, ktorym sex w glowie i pieniazki glownie do zbyt atrakcyjnych nie naleza tylko makijaz robi swoje i jakos na tym wychodza? " właśnie te należą do najpiękniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe-kolko kobiet niechcianch
[zgłoś do usunięcia] belle de jour1 ale ale...Jeśli dziewczyna jest porządna to potrafi sama na siebie zarobić i nie patrzy na portfel faceta. Ciężko takie znaleźć, wiem, ale można co jeszcze? ma na siebie zarabiac, co noc rozkladac dla ciebie nogi, rodzic ci dzieci, robic obiady.... piekny dupek, nie dziwie sie ze zadna nie chce takiego egoisty i skapiradla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafau
Chciałbym się obudzić w jakimś renesansie. Seks po ślubie i koniec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
anonimowy- te dziewczyny są bardzo sprytne i potrafią tak okręcic sobie faceta wokół własnego palca, że zrobi on dla nich wszystko,aby tylko zostały.Te mniej sprytne, choć nie brzydkie i nie głupie są same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
SZKODA ZE - ja mam mniej bo 22 lata, ale wiesz.... w porownaniu z 15 latką, która to ma za sobą 22 letnia dziewica to jest SZOK !! :P Nie wspomnę o dziewczynie, która miała 13 lat gdy urodziła ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa kafeterianka
RAFAU więc przenieśmy się do renesansu , może trafimy tam na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×