Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nio nio

jaki termometr dla dziecka polecacie?

Polecane posty

Gość nio nio

pytam, bo jak zaszłam do apteki to się zagubiłam, kobieta też nie umiała mi sensownie powiedzieć jaki jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeee
ja kupiłam taki, którym mierzy się temperaturę w uchu lub dotykając czoła. Firmy TOPCOM. Wybrałam taki, bo mojej małej nie starczało cierpliwości nawet na minutę przy pomiarach elektroniczym, że o rtęciowym nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis22
Ja polecam do uszny braun. Mam już go 7 lat i jest rewelacyjny!Używamy go całą rodzinką i a ani razu nie nawalił.Dodam,że nawet baterii nie zmieniłam przez te lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ddddaaaaf
Ja polecam zwykły elektroniczny,ja swoim dzieciom takim w pupie mierzyłam i sprawdzał się świetnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____rodzice______
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kauli
Taki do ucha, z jednoczesną możliwością przesunięcia sondy po czole i natychmiastowego pomiaru. Ja mam Petit Terraillon. Wyświetla również aktualną temp w pomieszczeniu (służy jako termometr pokojowy i wyświetla czas). Sonda jest antybakteryjna wiec nie wymaga czyszczenia ani zmiany kapturków po pomiarze w uchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa ma kotaaaa
ja mam zamiar kupić zwykły elektryczny . szkoda mi kasy na te bajeranckie za 100zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa ma kotaaaa
*elektroniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam taki 3sekundowy do czólka firmy BabeOne i uwazam, ze to bedzie strzał w 10.. Mierzy aktualna temperature w pokoju, zapamietuje ost 30 wyników noi co najwazniejsze nie trzeba meczyc dziecka zeby mu zmierzyc temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my kupilismy
Braun Thermoscan - do ucha, sluzy juz 2 lata i sprawdzil sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba miec ubezpieczenie
avocado25 - tez polecam ten termometr :) jest super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba BabyOno a nie
żaden BabeOne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podpatrzyłam u koleżanki i kupiłam taki sam - termometr paskowy (przykładany do czoła), za całe 5 złotych. Może nie jest super dokładny ale na pytanie czy dziecko ma gorączkę czy nie - odpowie, można go mieć zawsze w torebce, nigdy nie wyładują się baterie, nie pęknie, nie stłucze się itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam elektroniczny i się nie sprawdzał... wróciłam do rtęciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystrzak
Dużo osób skarży się na to, że elektroniczne termometry się nie sprawdzają - nie dziwię się. Zwykle kupujemy najtańsze termometry, a takie bardzo często zawodzą. Najlepiej kupić coś sprawdzonej marki np. Brauna. Widziałam taki termometr na magicznej planecie, cena wydała mi się naprawdę przystępna, biorąc pod uwagę fakt, ze za byle jaki termometr elektroniczny w aptece trzeba zapłacić sporo. W takie urządzenia warto inwestować, nawet jeżeli będą nieco droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlocisty7
Polecam termometr skanujący bezdotykowy. Nabyliśmy z żoną taki termometr o symbolu AC 880 (Mescomp) przy pierwszym przeziębieniu naszej córeczki. Bez problemu w każdej chwili możemy mierzyć dziecku temperaturę, nawet wtedy gdy śpi. Dodatkowo można tym termometrem mierzyć temperaturę otoczenia, pokarmów i płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karold
Ja osobiście polecam termometr douszno-czołowy AC322 (Mescomp). Użytkuję go od dwóch lat i jestem zadowolona. Mierzy w 2 sekundy, jest dokładny i ma dodatkowo kolorowy wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkaa
Najlepiej, jak będzie to coś uniwersalnego. My mamy z Microlife i można mierzyć też temperaturę otoczenia albo wody w wannie, co w przypadku noworodków świetnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja własnie kupiłam termometr firmy Bauer podobno bardzo dobra firma, dałam za niego blisko 200 zł i co??? pokazuje w cały świat, dzicko ma gorączke a on pokazuje temp. 36,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka5
Termometr KARDIO-TEST KT-50PRO kupowałam na avans.pl jest rewelacyjny, szybko i dokładnie mierzy, bez stresu, synek się nie boi, ma 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia33k
Pani doktor pediatra, do której chodzi mój synek poleciła mi termometr 5w1 MultiTemp SANITY. Ma tak jakby 5 funkcji, bo mierzy bezdotykowo przy skroni, dotykowo, w uchu, temp otoczenia i płynu w butelce. Także jak ktoś ma w domu dzieci to rzeczywiście się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Microlife kupiłam w sklepie medycznym juz trzy lata nam służy bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart44
Myśmy zainwestowali w termometr cyfrowy non Contact GERATHERM. Solidny, dokładny, łatwy w obsłudze, wystarczy przyłożyć w odległośc***aru cm od głowy i po chwili pokazuje się wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka987
Myślę, że te mierzone przez ucho są okej, ale ja wolę zdecydowanie bezdotykowe. Przykładam do czoła syna - sekunda i mam temperaturę. Stosuję także jak śpi, nawet nie wie kiedy. Baaardzo wygodne rozwiązanie. Wygląda trochę jak pistolet z dużym wyświetlaczem LCD. Obawiałam się początkowo, że taki termometr może się szybko zepsuć, wiadomo jak to rzeczy na baterie - ale mam dwa lata gwarancji, więc polecam takie rozwiązanie. Bezdotykowe są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dantyyzxz
Z takich bezrtęciowych to ja bym polecała termometr Classic Geratherm. Nie trzeba do niego baterii kupować, a gwarancja jest wieczysta. Ja widziałam w necie w różnych cenach, ale średnio te 10-15 złotych kosztuje. Niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Warto szukać takich termometrów w ofercie firmy Geratherm, to niemiecki producent, który się specjalizuje właśnie w tego typu domowych urządzeniach medycznych. Ja mam ich termometr nonContact. Pomiar trwa sekundę, jest bardzo precyzyjny. Jak termometr wykrywa gorączkę, to włącza się alarm i podświetla się panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda344
U mnie się fajnie sprawdza termometr Multitemp. Mam już od paru miesięcy i bardzo ułatwia życie taki termometr. Największe zalety – szybki pomiar, bo w ciągu 1 s jest wynik, no i druga rzecz, że bez rtęci, więc bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×