Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tak p

jak mamy fatalnie odzywiają swoje dzieci !!!

Polecane posty

Gość a tak p

słodycze/słodkie soczki/danonki/nutelle i 10000 innych świńst fuuuujjjj..biedne dzieci ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem Wam tak:
Niestety, to prawda. Najbardziej mnie rozwalaja reklamy batonikow i platkow dla dzieci z jakimis bzdetami, ze dostarczaja energie itp. Nawet jak tam jest pelne ziarno to i tak masa chemii i cukru. Mamy - uwazajcie na platki, czytajcie sklad, bo one nie maja nic wspolnego ze zdrowiem. Jogurty tez juz zaczynaja miec tablice Mendelejewa. Czytajcie etykiety, nie korzystajcie tez z mieszanek przypraw gdzie jest dwutlenek siarki i glutaminian sodu. Lepiej samej wymieszac ziola, albo uprawiac swieze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina durnych reklam
robia ludziom wodę z mózgu. jak słysze w tv ze nutella jest zdrowa to mnie trafia. owszem jest pyszna, ale zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak p
nie jestem nawiedzona ,w sumie wisi mi jak ktos karmi swoje dzieci ale sobie poobserwowałam jak byłam ze znajomymi na wyjezdzie same mniejsze dzieci -no tak od 3 lat wzwyż na sniadanie actimel albo mleko + płatki czekoladowe mnóstwo krówek praktycznie cały czas jogurty to tylko z jakimis drazetkami czy cuś soczki z kartników jakies słodkie ja ja wyciagełam małej bielucha to na mnie oczy zrobili jakbym sie z kosmosu urwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi akurat daleko do tego schematu który podałaś z czego sie ciesze bo mój syn nie jadł nigdy nutelli słodycze hm.. nim 2 czasem Kinder czekoladka i to może raz w miesiącu uwielbia zupy herbatę kompoty wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×