Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwie kreski

Dziewczyny z WROCŁAWIA.Polećcie dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży.

Polecane posty

Gość dwie kreski

Dziś zrobiłam test i są dwie kreski. Teraz muszę się umówić na wizytę. Będe wdzięczna za wskazówki. Fajnie by było jakby był na NFZ, ale niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertertyeyrtyry
ja na fundusz chodzilam do dr Szpyrko. Dwie ciaze mi prowadzil, usg na kazdej wizycie a wizyta co miesiac, wszystko mialam za darmo.Lekarz bardzo dobry, kompetentny, mily, o wszystko mozna zapytac...naprawde super i polecam. A z jakiej czesci wrocka jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie kreski
Hej dziękuje za szybką odpowiedź:) Ja mieszkam koło Parku Zachodniego. Zaraz sobie sprawdzę namiary na tego lekarza:) To moja druga ciąża, ale mimo to jakiegoś nerwa mam dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertertyeyrtyry
on ma przychodnie zaraz za celfurem, nie pamietam ulicy, pomiedzy FATem a hallera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertertyeyrtyry
a z pierwsza ciaze lekarz ci nie odpowiadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertertyeyrtyry
ul domeyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go nie polecam. Jest delikatny, miły, ale mojej mamie zaniedbał ciężkie schorzenie, ledwo jej się udało z tego wyjść. Moją ciążę prowadził dr.Myszczyszyn, przyjmuje prywatnie w Lasertown, ale pracuje też na Dyrekcyjnej, ale ja miałam obie ciąże książkowe. Bardzo dokładny i solidny, ale tak naprawdę lekarze się sprawdzają w trudnych ciążach, a nie tam, gdzie tylko morfologia i mocz co miesiąc. Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denica
Niby odpowiadał, ale wizyty kosztowne plus nie pracuje w żadnym szpitalu. Narazie się do niego umówiłam znowu. karolinna7 dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam dr Eliasa, przyjmuje na Glinanej 40; chodze do niego prywatnie, ale z tego co wiem na NFZ tez przyjmuje, bardzo konkretny, rzeczowy, mozna do niego dzwonic o kazdej porze dnia i nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denica
AgnieszkaW dzięki.Jaki jest koszt wizyty?? Karolinna jeśli zajrzysz tez mi napisz ile wizyta? Zastanawiam się na kiedy się umówić.Bo teraz to chyba jeszcze za wcześnie?? Dziś bym miała dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka hihihi
Ja też polecam dra Eliasa - koszt wizyty jest porównywalny, jak wszędzie - 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, wizyta u Myszczyszyna to niestety od pazdziernika 150zł, było 120 :( ale z usg. dodatkowe usg tzw. genetyczne robił mi 2 razy, w medexie bodajże, na Ruskiej. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra 22
Polecam dr R. Siejkowskiego!!! Konkretny, rzeczowy, uprzejmy, kompetentny, prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka dr Jarosza
z całego serca polecam dr Wiktora Jarosza z Mediconceptu na ul. Krzyckiej . Miałam ciążę zagrożoną i skończyło się cesarką(skierowanie od lekarza). Przed każdą wizytą jest spotkanie z położną- ważenie, ciśnienie, ktg, odpowiedzi na ewentualne pytania. U lekarza usg z opisem. Doktor dba o wszysttkie badania, wszystko dokładnie sprawdza. Wszystko na najwyższym poziomie- grzecznie, z kulturą- na prawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka dr Jarosza
aha- koszt wizyty z usg to 120-150 zł. Na usg sprawdza wagę dziecka, przepływy w łożysku, tętno płodu, ocena łożyska i szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwkol
Według mnie lepszy wybór to dr Świdrak (do prowadzenia ciąży) ale to jest akurat subiektywna ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manteh
Ja słyszałam, że do neigo dużo kobiet w ciąży z problemami się zgłasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikka65
Moją ciążę prowadził ginekolog z tej poradni http://www.mediconcept.pl/ . Czułam się bezpieczna i spokojna o mojego maluszka :) Dziecko urodziło się zdrowe i miało 10/10 pkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Joanna Michniewicz i dr Michał Pomorski. To są lekarze z prawdziwego zdarzenia, z dużą kulturą, wiedzą, empatią... Polecam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dr. Michalik. Przyjmuje na Jednosci. Dobry dojazd, ceny OK, nie czeka sie dlugo. Wizyty konkretne, mozna sie wszystkiego dowiedziec od razu itp. Ja z doswiadczenia polecam rejestracje internetowa http://ginekolog-michalik bo mozesz sobie fajnie termin zaklepac a wiadomo jak sie dzwoni to roznie bywa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dr Michalika nie polecam tylko i wyłącznie dlatego, że nie pracuje w żadnym szpitalu. Lepiej chodzić do kogoś, u kogo można później rodzić lub zrobić cc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radosław Blok - świetny lekarz, a przy tym wysoka kultura osobista. Chodziłam przed, w czasie ciaży i chodzę do dzisiaj, 7 lat po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.01 Co wy z tym "mój lekarz pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić"??? Śmieszą mnie takie posty i liczenie na to, że z tego tytułu będą wam czerwony dywan na porodówce rozwijać. Nikt was nie będzie traktował jak królewny, bo kasę u ordynatora zostawiacie. Tacy lekarze mają pacjentek od groma i żaden nie będzie czekał w szpitalu 24h, bo może akurat wy zaczniecie rodzić. Odpowiadając na pytanie. Do Michalika chodziłam ponad 10 lat. Jest miły i wyczerpuje temat tylko na prywatnych wizytach. Na NFZ traktuje pacjentki na odwal i nie szczędzi głupich uwag np. dotyczących sytuacji osobistej pacjentki. Zmieniłam go na Rubina Dinera. Przyjmuje w Luxmed na Szewskiej, przez lata pracował na Brochowie, ma chyba też prywatną praktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WPologu
Pani sloka-sutkowska. Przyjmuje w multimedyku na macieja 2razy w tygodniu. Na nfz. A pracuje tex w szpitalu na kamienskiego. Na kazdej wizycie usg pod koniec ktg bardzo czesto. Nic nie zaniedbuje jak cos ja niepokoi to kieruje dalej na badania. Nie bagatelizuje niczego. Mozna dostac od niej l4 ale niewiem jak jest z cesarka bo rodzilam naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mimo ze ona pracuje w szpitalu na kamienskiego nikt mi czerwonego dywanu nie rozwijal... zreszta nie bylo jej na dyzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jarosza dostać się nawet prywatnie to cud. Wiem, bo próbowałam. Ja miałam w Mediconcept badania prenatalne u dr Mydłowskiego i zrobił na mnie dobre wrażenie. Legendą wrocławską jest Tomasz Fuhs, ale kasuje po trzy stówy za 10 minut roboty i potrafi przyjmować nawet w niedzielę o 22.00, bo tyle ma chętnych. Na kontroli po poronieniu byłam u ordynatora z Chałbińskiego i nie chciałabym by prowadził moją ciążę. Wiele zależy od tego czy ciąża jest książkowa czy nie. Taki Luxmed ma politykę "spadaj na drzewo z trudną ciążą" i mówią o tym otwartym tekstem. Ja chodziłam do Dinera w Luxmedzie, ale że mnie prowadził to jego dobra wola, bo ciążę miałam bardzo trudną, wcześniej straciłam wysoką ciążę, miałam cukrzycę, krwiaka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam trudną ciążę wysokiego ryzyka - problemy z immunologią, ciśnieniem, tarczycą. Polecam lekarzy z Borowskiej, tam trafiają naprawdę trudne przypadki. Przyjmują m.in. w Medfeminie i w JustIn naprzeciwko Galerii Dominikańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie bardzo chwalę dr Michalika :) Chodzę do niego już długo, myślę, że jak będę w ciąży to też będę do niego chodzić, to dobry, doświadczony lekarz :)) http://ginekolog-michalik.pl/ tu się możesz umówić do niego jakbycooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Michniewicz przyjmuje na zyczliwej i pracuje na borowskiej. Ma super sprzet i jest specjalista od badan prenatalnych, super lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×