Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwie kreski

Dziewczyny z WROCŁAWIA.Polećcie dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży.

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się z opinią nt. dr Joanny Michniewicz. Do listy polecanych ginekologów dam jeszcze Artura Wiatrowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dr Ewę Millnerowicz-Nabzdyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwamama

Ja polecam pana Witkowskiego. Prowadził moje 3 ciąże, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko przebiegło pomyślnie http://witkowskiginekolog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno urodziłam zdrowego malucha. Ciąża prowadzona przez doktora Macieja Zalewskiego. Świetny lekarz, nie bagatelizuje żadnego sygnału ze strony pacjentki i przeprowadza wszystkie potrzebne badania. Skierował mnie również na obserwację, bo trochę się niepokoiłam, że nie czuję ruchów dziecka. Na szczęście fałszywy alarm, ale doktor potraktował go poważnie. Polecam tego lekarza http://www.maciejzalewski.pl/uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

Diner Rubin, pracuje w Luxmedzie na Szewskiej. Chodziłam kiedyś do Michalika, ale on jest specyficzny, bywa niemiły, komentuje życie prywatne, do tego łasy na kasę, jak raz czy drugi poszłam do niego na NFZ to naprawdę widziałam różnicę w traktowaniu w porównaniu z wizytą prywatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Z LuxMedu mogę polecić dra Hapona. Reszta to jakieś odszczepience. 

Prywatnie polecam dr Michniewicz oraz baaaardzo dr Rosner-Tenerowicz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Mojej przyjaciółce prowadził Michał Witkowski, bardzo dobrze wspomina pana doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zarówno ja i moja siostra chodzimy do Michała Witkowskiego. Świetny lekarz. Przyjmuje na Krętej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×