Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stalingrad

Urodziny u prostytutki - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Stalingrad, przecież Ty masz dopiero 21 lat, brak kobiety w tym wieku to nie koniec świata...Widywałąm wcześniej wątki o prawiczkach, myślałam, że jesteś już po trzydziestce i dlatego masz taka negatywną wizję świata. Daj spokój, weź się w garść i poszukaj pozytywów, każdy z nas ma jakieś problemy i wszystko zależy od tego jak do sprawy podchodzimy. I tę prostytutkę wybij sobie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detketywe kafe
i tak na dziewicę stalingrad nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna przybędzie w 2012 roku to będzie moja żona Moze coś się wydarzy w 2011 roku ale zobaczymy Zaraz wygramy 3:1 jeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat to dopiero początek dorosłego życia. Nie wiem co to się porobiło że juz teraz przeszkadza prawictwo. To znaczy ze 13 latek już musi ruchać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detketywe kafe
cream jest taką ciapą że nawet nie odpowie fhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz się tylko na tym skupiał i zakładał z góry, że żadna Cię nie zechce, to tak będzie. A powiedzcie, czy chcielibyście partnera, który w dość znaczny m stopniu niedosłyszy, np 50% ubytek słuch u ma i nosi aparaty słuchowe? Czy wolelibyści takiego z trądzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że skoro los nie chce dać mi szansy pozbycia się prawictwa w normalny sposób, to ... pozbędę się go z typem urody, jaki najbardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olicja kowałska
nie ma nieatrakcyjnych ludzi są tylko denne dusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trz cz d
a chcielibyście partnera/partnerkę bez ręki, czy lepiej z trądzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwaaaaaaa nie da się
was czytać, tak pieprzycie :O Dziwne, że są jeszcze jakieś wariatki chcące gadać z takimi idiotami jak niektórzy tutaj. Normalnie wstyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olicja kowałska
nie chodzi o nasycenie światłem tylko poezją;):) nie pytamy zakochanych ludzi co wolą chorobą staje się niemożliwość kochania bo norm europejskich nie spełniamy:O wszystko tylko dlatego że trzeba nabić kasy firmom odzieżowym i jakimś celebrytom potakiwać,za mało sobą jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być sobą
to może tylko osoba o fajnej osobowści, udanym życiu i wysokiej wartości. będąc sobą: NUDZIARZ, BRZYDAL I NIEUDACZNIK nic nie poderwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×