Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stalingrad

Urodziny u prostytutki - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Ty jeszcze młody jesteś. Ja to powinienem do burdelu po pracy iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie zrozumiała..... no okej zrozumiałabym, ale to dlatego, że ja zbyt empatyczną osobą jestem. Jednak nie byłoby mi przyjemnie. Przecież tak samo dziewica może dać się przerżnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream ty fajfusie
"jgorszy jest strach przed tym ze sie zakocha w doswiadczonej i juz z nią zostanie" a co złego jest w czymś takim? jeżeli jest ci dobrze w związku, a to każdy emocjonalnie zrównoważony (nie ty :P) potrafi ocenić, to nie ma żadnej różnicy. Zresztą nikt nie wie co będzie za 5 lat. i jak się nie boi o swoją męskość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream ty fajfusie
a jak włożysz rękę do ogniska to potrzebujesz porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś zaczął antybakteryjnym mydłem mordę myć i brudnymi łapskami nie dotykał do niej to by trądzik minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker - mydło siarkowe Protex Ultra, zwykłe siarokowe, mydło szare nie działały. Od tego zaczęłem zwalczać trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie podziałało. Łapami nie dotykam twarzy i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingrad Ty sobie mózg na urodziny kup jakiś lepszy. Ciągle jęczysz, że pójdziesz do prostytutki, jaki to jesteś biedny, że cie żadna nie chce itd. A jak ktoś Ci udziela dobrych rad to masz w dupie i tylko jaki to ja biedny prawiczek... Ja się nie dziwię tym laskom wszystkim, tez bym Cie nie chciała! Przemyśl! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream ty fajfusie
regres ma jednak rację co do creama. Cipki się niewiele różnią i wszystkie są tak samo fajne jak są przyczepione do odpowiedniej osoby :P a nawet niedorobiony prawiczek odróżniłby dobry seks od złego seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są gorsze...
Idź do dobrego, prywatnego dermatologa, są już naprawdę skuteczne leki na trądzik po których będziesz mieć twarz jak dupa niemowlaka. A co do reszty, to czy ty nie przesadzasz? Swojego męża poznałam już po jego 21 urodzinach, też miał trądzik, też miał kompleksy, a zakochałam się w nim bez pamięci. Mimo to, nie poszedł na dziwki, bo ten fakt zdyskredytowałby go w moich oczach. A dziś uważam go za najwspanialszego mężczyznę jakiego znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dobrych rad na kafe to jeszcze dla niego nie widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku zawsze jest nieudany bo trza sie wyrobiic pozatym co to za przyjemnosc miec tylko jedną kobiete w zyciu i to jeszcze doswiadczoną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie miałem napisac w piątek jak byłem na miescie widziałem goscia z trądzikiem który szedł ze swoją laską :O i sie wkurwiłem ze takie gosc jak ja nie ma lasii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem niedawno pierwszy raz ładną dziewczynę z trądzikiem na uczelni. Chciałem nawet podejść, ale nie byłem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i sie wk**wiłem ze takie gosc jak ja nie ma lasii" Ale ten gość pewnie nie jest takim zjebem jak Ty. Czy Ty się w ogóle czytasz? Ty widzisz co i jak piszesz na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream ty fajfusie
"początku zawsze jest nieudany bo trza s" a ty jako prawiczek to wiesz? ja mam jakoś inne wspomnienia ze swoich początków. A jakoś nie podejrzewam siebie o nadnaturalne talenty w tej dziedzinie. Kwestia chemii, chęci i otwartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×