Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stalingrad

Urodziny u prostytutki - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość są gorsze...
Do kogoś dwie strony dalej- tak, ja byłam dziewicą. I to nie taką jak większość dziewczyn teraz, czyli wszystko byle nie w dziurkę. Mąż nie był pierwszym chłopakiem, ale pierwszym na pewno, który widział mnie nagą, inny nie dotykali piersi nawet przez gruby sweter. Także prawiki, akurat tutaj wasza teoria o "używanej" lasce spaliła na panewce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są gorsze...
Dodam, że też uważał się za dupę wołową, w dodatku jest niski, nawet niższy ode mnie o jakieś 6 cm. Czyli mamy niski, z trądzikiem, nikt go nie podrywał itp. No i biedny, z tego co pamiętam miał dwie bluzy, dwie pary dżinsów i więc na wizerunek też mnie wziął. A zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Ale on miał pasję, zainteresowania, był towarzyski pomimo nieśmiałości i tego, że robił się czerwony z byle powodu (potem szybko mu minęło). Nie płakał jak dziecko, że nikt go nie chce, że jest brzydki itp. Zajmował się sobą i swoim życiem. Niestety użalając się nad sobą nawet z wyglądem Oliviera Janiaka bylibyście odbierani jako żałosne pipki. Dlatego na charakterem radzę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem, że panowie są na tak, a panie na nie? Drogie panie, pytanie więc do was. Co sądzicie o "prawictwie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bos glupi, ja moge sie z toba przespac :) Chyba lepsze 'to' niz jakas prostytutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę jej męczył. Gdyby było mnie stać, to może zaprosiłbym ją do siebie na urodziny. Ale stać mnie tylko na godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh to lepiej zainwestuj te dwie stowy w siebie.. nowy cuch fryzjer.. jakas kosmetyczka na te twoje pryszcze czy co tammasz i od razu pelno sie znajdzie lasek. ajak to nie pomoze to ja cie wyrucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Stalek, zastanów się dokładnie co chcesz zrobić. Wyobrażasz to w ogóle sobie? Właśnie nie lepiej poznać kogoś przez neta? Nikt Ci nie każe szukać miłości, a na rożnych portalach różne propozycje się zdarzają. A tak poznasz osobę, nie maszynę do ruchania, ale osobę, z którą nawet może bedzie mogło coś Cię łączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjsjshhss
J ateż NIGDY W ZYCIU nie miałam chłopaka, nigdy, ale dziewicą to ja nie jestem, wiem że nie ma czyms się chwalic, na piewrszy rzut oka wyglada to tak puszczalsko,ale ja nie ejstem szmatą, kazdyw rodzinie i najblizszych znajomych uważa że jestem dopiero w fazie pierwszych pocałunków z kolegami ;-) a tak serio ,jakby sie dowiedzieli jakie ma druugie oblicze to kazdy by na zawał kopnął Nie jestem dziwką bo nie biore za nic kasy, poprostu spełniam dobre, uczynki, a prawiczków baardzo lubie bo jesli jest ich to pierwszy raz to sa baaardzo kulturalni i delikatni panowie, a nie taki byki pierdolone co za grosz delikatności nie mają Ehhh ale z siebie wyzucilam haahaaa, maamo,taato, jesli to czynasz w sąsiednim pokoju na swoim laptopie jakby co to nie ja to pisałam haahaa, Ps: moja matka tez czesto na kaafee siedzi, i teraaz wiekszosc mamusiek na kafe bedzie sie glowic czy to jej cora nie pisala haaha Pozdro mamita jak to czytasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreml
A co wy na to: Co Roku urodziny u Prostytutki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że przesadzasz, dałabym Ci @, ale i tak zdjęć nie wyślesz więc nie ma sensu Jak już tak upierasz się z tym swoim wyglądem, to mógłbyś kogoś zainteresować najpierw swoją osobowością. A zresztą do przygód seksualnych nie każdy szuka Adonisa czy tam Afrodyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3443234
Jak najbardziej na tak. Tez uważam że niektórzy prawiczki sobie bez sensu dopisują teorię że to niby wielki dar. Dla faceta po 20-tce to udręka, a nie żaden tam dar od Boga. Idź. Oto plusy: 1. może nabierzesz pewności siebie 2. jeśli nie to chociaż będziesz miał co wspominać (może nawet przez długie lata) 3. w razie gdyby coś poszło nie tak - chyba lepiej że świadkiem tego będzie jakaś panienka za kasę, a one pewnie naoglądały się tego że np. jakiemuś nie cche stanąć, niż gdyby świadkiem tego miałą być dziewczyna na której Ci zależy 4. czytając o seksie, mówiąc o seksie, będziesz WIEDZIAŁ O CO CHODZI, a nie tylko się domyślał 5. w końcu zobaczysz NA ŻYWO!! najprawdziwszą ci.pkę!!! najprawdziwsze kobiece sutki!! żywą, ciepłą kobiecą pupę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, to było moje drugie ja .... Nikogo nie lubię obrażać, nawet kobiet, chociaż są dla mnie wredne (poza mamusią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×