Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stalingrad

Urodziny u prostytutki - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Witam, jestem prawiczkiem (większość zapewne o tym wie). Co sądzicie o pójście na urodziny do prostytutki, żeby zakończyć problem "prawictwa"? Pomysł dobry, średni czy zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez juz byles i ci nie
stanal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała Polska wie ba nawet w
Korei Północnej na zjeździe głów państwa jako pierwszy temat był temat dziewidztwa Stalingrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to średni pomysł, masz szanse pomłucić za darmo, więc po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała Polska wie ba nawet w
może usuń to operacyjnie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała Polska wie ba nawet w
a tak na serio chcesz iść z tortem do koorwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżeki li
A będziesz potrafił nadal mieć do siebie szacunek po tym? Bo ja nie szanuję facetów, którzy chodzą do prostytutek, brzydzę się nimi. Nie rób tego, możesz naprawdę później żałować. Prawictwo to nie choroba, którą trzeba wyleczyć tylko znak, że jesteś wartościowym człowiekiem. Byłam kiedyś z chłopakiem, który potem przyznał mi się do... no właśnie... Od tamtej chwili brzydziłam się nim, bo jeśli nie szanujesz sam siebie to inni też nie będą Cię szanować. A otoczenie? Przejmujesz się tym co mówi? A kim są ci ludzie? Autorytetem? Wzorem perfekcyjnego zachowanie? Kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem okazji za darmo. WIęc zrobię to płatnie. Będę sobie mógł wybrać nawet pod swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała Polska wie ba nawet w
ale co masz takie parcie dzieci z podwórka przylepiają ci kartkę do pleców NIE DYMAŁEM czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzimy że jak chcesz iść
do prostytutki to nie szukaj sobie usprawiedliwienia w rodzaju urodzin tylko teraz wchodź na roksa.pl czy inne odloty.pl i jutro leć do ładnej, cycatej 25 latki :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje prawictwo ... to nie dar. Jestem nim, bo muszę. Bo moja aparycja oraz nieśmiałość nie pozwoliły zaliczyć mi przysłowiowej pierwszej bazy (a ile do trzeciej mi brajuje?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdanie skąpego poznaniaka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfasd
ruchaj a czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebisty prezencik urodzinowy:( ale skoro wiesz że nie bd później żałować to idź, twoja sprawa ważne żeby według Ciebie był to dobry pomysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulebiak
Z dziwką się nie rozprawiczysz, dalej będziesz prawiczkiem, to tak jakby dziewica poszła do ginekologa żeby jej przebił błonę dziewiczą za stówę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he heh turalm się ze śmiech
u od 5 minut :D sorry wodzu :D naszła mnie taka wizja: smętny mały pokój. Na środku na stole stoi zakupiony tort z 1 świeczką, stalingrad siedzi w urodzinowej czapeczce, po drugiej stronie zamówiona prostytutka. Stalingrad co chwila dmucha w serpentynę, starając się wprowadzić w ten upragniony dzień radosny nastrój oraz zdmuchuje świeczkę i częstuje dziewczynę tortem. Smętne samotne urodziny z dziwką jako prezent. I jeszcze żałosniejsze jest to, że ta pani dobrze wie jak jest. Patrzy tymi swoimi oczkami na stalingrada i myśli o tym jaki on musi być żeby robić samotne urodziny z prostytutką a potem udając radosną podchodzi do niego i opowiada pbanialuki o tym jaki mu prezent zrobi. Odsuwa go od stołu, klęka, rozpina spodnie i............... najsmutniejsze urodziny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dziewice nie ma szans więc z jednej strony to jest dobre rozwiązanie ale to nie załatwi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak Bóg da pozbyć mi się trądziku, pokaże zdjęcie z tego czasu, to ewentualna sympatia pewnie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając życie to będziesz to później ukrywał przed ewentualnymi partnerkami, smutne :( zgadzam sie z Creamem to nie załatwi problemu, bardziej brakuje Ci normalnego związku, uczucia niż seksu, chyba że sie myle:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesooo
facet was wkreca bo jaja sobie robi a wy macie polewke. Przecies ten koles o tym nicku to taki cienias ze masakra. Kiedys wstawił tu swoja fotke to wyglądał gorzej niz michał piróg. Spierdalaj szmaciarzu z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha - pokaż mi moje zdjęcie? Chcę się pozbyć tego problemu. 21 lat, dziewczyny nigdy nie miałem, niech chociaż to mam od życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×