Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stalingrad

Urodziny u prostytutki - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Oj nie chce mi się teraz wszystkiego pisać. Chodziło ogólnie o to, żeby przestał sie tak wygladem przejmować, że trzeba coś sobą reprezentować, żeby dziewczynie zaimponować itd. Że 21 lat to jeszcze nie tak dużo, że moi koledzy z liceum przez kilka lat się wyrobili i mają fajne laski itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że trzeba coś sobą reprezentować, żeby dziewczynie zaimponować" Tu się zgadzam. Każda ma swój cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba masz, skoro za swój największy problem uważasz trądzik i to, że jeszcze nie zamoczyłeś! Nie wiem jaka jest hierarchia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze widze ale co to ma do rzeczy na kafe nie szukam nikogo tytlko pisze pierdoły aby odreagowac nic więcej wole to robic tu niz w realnym zyciu Kultura mam na drugie.... napewno na jednej nie skończe bo miec jedną kobiete w zyciu w dodatku doswiadczoną to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak macie jakieś opcje to zorganizujcie coś na Sylwestra. Ja będę powtarzał gramatykę angielską w ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, biedacy, aż mi się łezka zakręciła Ja też odstaję od normy, jestem inna, oprócz tego przeżyłam (i przezywam) sporo złego niezawinionego . To ja powinnam wg Waszej normy być psychopatą względnie socjopatą Przestańcie się użalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dziewczyny to im bardziej jebnięta tym atrakcyjniejsza. Nie wiem na czym to polega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detketywe kafe
21:24 [zgłoś do usunięcia] są gorsze... Idź do dobrego, prywatnego dermatologa, są już naprawdę skuteczne leki na trądzik po których będziesz mieć twarz jak d**a niemowlaka. A co do reszty, to czy ty nie przesadzasz? Swojego męża poznałam już po jego 21 urodzinach, też miał trądzik, też miał kompleksy, a zakochałam się w nim bez pamięci. Mimo to, nie poszedł na dzi**i, bo ten fakt zdyskredytowałby go w moich oczach. A dziś uważam go za najwspanialszego mężczyznę jakiego znam. a sama byłaś dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura mam na drugie a ty głupoty piszesz bo jestes laska nie wiem czy ładna ale jak facet chce cie poerwac to zwracasz napewno uwage na wygląd i napewno nie jednego skresliłas ze względu na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marconi245
Stalingrad potem będziesz żałował, i będxziesz chciał wrócić do momentu przed tym 'zdarzeniem". Na razie jesteś tylko prawiczkiem a potem będziesz prawiczkiem, który będzie sie brzydzil sam siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marconi245
też tak macie że kupicie 10 mandarynek i jedna jest gorzka - wkur wiające nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marconi245
są wyzwolone - od moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa jakbym do tego tak dużą uwagę przykładała to na pewno bym tu wmawiała, że jest inaczej, że liczy się otwartość i pewność siebie, aż taka hipokrytką nie jestem Ale przeciętniara ze mnie i powodzenia zbytniego nie mam więc co ja tam wiem;) Ja mam taką skrzywioną perspektywę, że lubię kogoś poznać a jak przy bliższym poznaniu okazuje się miłą i sympatyczną osobą to automatycznie jego uroda w moich oczach wzrasta (nie wiem czy to powszechny mechanizm) Mam wrażenie, że cześć z Was skupia się na jakiejś cesze i na nią zrzuca wszystkie niepowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \zascdfvgbn
A ja marzę o tym aby rodziewczyć prawiczka ;] Mam 23 lata jestem blondynką zadbana itp. Skad jesteś>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×