Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

ja też straciłam już sporo okazji i też momentami tego żałuje że nie dawałam chociażby sygnałów ale cóż życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena największy wybór to tak do 24 latek. Często rozwodnicy są obarczeni alimentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aaa ile Ty masz lat? pytam z ciekawości. Tak będziesz wybierać aż zostaniesz starą panną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnijcie o rozwodnikach i pannach z dziecmi znajdzcie sobie normalnych partnerów a nie odpady :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena20 udowadniasz że jednak kobiecie łatwiej znaleść kogoś okazje były i jeszcze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co, będziecie tak cały czas wybrzydzać? Zostaniecie sami, jak my, stare prawiczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream przesadzasz z tymi odpadami niektórzy są warci zainteresowania nawet taki rozwodnik czy samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
jednak wszystkie prawiczki to niedorobione chooje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
dwadzieściaparę latek:) Ja nie mam w głowie planów matrymonialnych raczej. Do bycia z kimś papier niepotrzebny. Stara panna? Nie te czasy raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszy już normalny facet płacący alimenty niż jakiś idiota bez :P:P za nieśmiała jestem na podrywanie samej w realu, pozostaje mi najwyżej net ale jak powszechnie wiadomo to nie jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos niektóre lubią tworzyć takie bajki jak to wśród facetów przebierają normalnie nie mogą iść po ulicy. Marzenia bo w rzeczywistości zerowe zainteresowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przebieram bo nie mam w czym Nie przesadzaj, Płock to nie takie małe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczy prawiczek 28 - w teorii z tym seksem jest pewnie tak jak mówisz :P A w praktyce pewnie na początku rzeczywiście byłoby pełno ofert w odpowiedzi na ogłoszenie kobiety poszukującej seksu w internecie, ale po wstepnych ustaleniach pewnie by się zaczęły pytania typu "a wyślesz mi jakieś zdjęcie?" I jeśli dziewczyna okazałaby się wyjątkowo nieciekawa większość adoratorów nagle by zamilkła :P Część pewnie odważna byłaby tylko w internecie, ale jakby przyszło co do czego to nie stawili by się na spotkaniu . oświntuszyć i pofantazjować w necie zawsze można - potem trzeba wyłączyć komputer i wrócić do żony i dzieci , albo co gorsza do odrabiania zadania domowego z geografii w przypadku młodszych Panów ;) Być może zostały by jakieś zdesperowane "niedobitki" zdecydowane na seks. Teoretycznie prawiczek też może odpowiedzieć na taki anons - a nóż się załapie? :P Założe się że są nawet w sieci fora,gdzie ludzie umawiają się na takie niezobowiązujące spotkania, podejrzewam że znajdą się i tacy którzy otwarcie piszą tam, że chcą stracić dziewictwo/przestać być prawiczkami i trafiają na zainteresowanych, których akurat to kręci ;) Z tym, że nie każdy chce z tego korzystać - to tak jak z pójściem do prostytutki ;) Darker - nikt przecież nie mówi o zakładaniu profili na portalach społecznościowych czy randkowych i wstawianiu tam całej galerii ogólnodostępnych zdjęć z ręki i ustami ułożonymi w słynny "dzióbek". Zdjęcie możesz wysyłać dopiero po wstępnym poznaniu i ustaleniu zasad (lub sprecyzowaniu celów ) zainteresowanej osobie. Oczywiście nie ma gwarancji sukcesu, ale niektórzy próbują i nie żałują. Dla mniej rozrywkowych czy nieśmiałych osób to często jedna z lepszych metod na poznanie kogoś. Dla jednego upokarzające jest poznawanie innych przez internet dla innych płacenie kobietom za seks - kwestia względna. W każdym razie jeśli tyle się już czekało to nie zaszkodzi poczekać jeszcze trochę niż robić coś wbrew sobie. Jeśli spotkasz choć jedną wyznawczynię teorii ,że najseksowniejszym organem mężczyzny jest mózg, to masz szansę na jej zainteresowanie. Takich kobiet jest bardzo mało (choć wiele się za takie podaje),ale istnieją. Już takie cuda widziałam ;) Bardziej prawdopodobne jednak że znajdziesz taką, której po prostu się spodobasz ( kobiet o niestandardowym guście też nie jest wiele, ale pewnie więcej niż takich, które cenią wyłącznie inteligencję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Przebierać to można w jagodach:) Monogamicznie się zakochuję. Podobam się facetom ale poważne związki miałam dwa. Teraz jest ok i na razie nie chcę nic zmieniać, a tym bardziej śluby czy dzieci nie wchodzą w grę jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na studiach to są albo zajęci albo cwaniacy( nie lubie) albo tacy "niewidzialni"- cisi, nazbyt spokojni z resztą nie chce mi sie dalej narzekać :P już sie pogodziłam z tym że tam nikogo już nie znajde a po co Ci moje zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
"Jakos jestem prawiczkiem i zonate kobiety z pracy mi mowia ze powinienem kogos miec bo faceta takiego jak ja mozna przylozyc do rany...." Tylko jaki to ma związek z nami? Którzy nie jesteśmy tacy atrakcyjni jak ty, NO? Dom na wspólnych dochodach? 1317 + 1317 - 800 czynszu - 400 mediów - 500 jedzenia - 250 komunikacja miejska - 100 ubrania (tanie) - 100 środki czystości/chemia - inne = ? Ale wy pierdolicie o tych 30. Głowa mała :O Cherry_Darling Tylko taka pani z anonsu to sobie przebierze zdjęcia i z najseksowniejszymi pogada a z nich wybierze tego wygadanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mala
zapomnijcie o rozwodnikach i pannach z dziecmi znajdzcie sobie normalnych partnerów a nie odpady ------------ obawiam sie ze to ty cream jestes odpadem, 40letnim nigdy przez nikogo niechcianym. One zaznaly cos w zyciu, jak nie milosc to namietnosc, cos osiagnęły - dały na swiat zycie. Twoje osiągnięcie to prawictwo? ale sie osmieszasz chlopie. Z doplatą zadna cie nie zechce. Powtarzam, zadna, ani szpetna, rozwodka, dzieciata, byla wiezniarka, zadna! co za matoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapominasz że nie wszyscy zarabiają po 1317 zł. Są ludzie co zarabiają po 5tysięcy i więcej więc ich stać na budowę lub dostali działkę od rodziców za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapselko - kolekcjoner fotek. Moze kiedyś nakręcą taki film, cos jak Kolekcjoner kosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×