Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasablancanr 2

czy któras z was dostaje wiecej niz 50 % alimentów

Polecane posty

Gość kasablancanr 2

od eksa na dzieci ? tzn on płaci wiecej niz 50 % kosztów utrzymania dziecka / dzieci i jaka to kwota na jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostaję
1500 zł taką mamy ugodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasablancanr 2
ale czy sąd ustalił to w procentach czyli np 70 % ojciec - 30 % matka kosztów ogólnych 1500 na jedno dziecko >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam aż się tutaj wypowie
ja wystąpiłam o taki podział ale jeszcze nie było rozprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhshjds
ja dostaję 70% kosztów. Orzeczenie z 2008 roku. Podwyżka w 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhshjds
w 2008 roku 600 zł na 4-latka, w 2010 750.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Ja proponuję zapytać dzieciaka. Czy Ty wiesz , ile mnie kosztujesz???? I odpowiedzieć mu na to uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhshjds
dzieci w sprawy organizacyjne się nie miesza. Dzieci się kocha. Sprawy utrzymania dzieci to ustalenia między rodzicami, czasem trzeba rodziców przymusić do obowiązków i wtedy zwykle wkracza sąd. Ja tam, jestem zadowolona i nie zajmuję się głupotami,jak zniecierpliwiony na ten przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhshjds
acha... co drugi weekend dziecko spędza czas z ojcem :) Oprócz utrzymania ważny jest osobisty wkład w wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek
Kiedy przymusza sie faceta - grają chóry anielskie. Kiedy to kobieta ma placic 70% - tekst brzmi: "Skurwiel sie wykręcił."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhshjds
nie masz racji. Kiedy urodziłam dziecko i musiałam wyjechać w sprawach zawodowych, będąc już w trakcie rozwodu, przekazywałam ojcu mojego dziecka na utrzymanie 1000 zł miesięcznie. O rozwód wystąpił mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Nie ma fizycznej, psychicznej, mentalnej ani sralnej możliwości orzeczenia wysokości alimentów jako "procent kosztów utrzymania". Czasem - raczej rzadko - orzeka się wysokość alimentów jako procent dochodów zobowiązanego. Qr.wa. Lalki! Jesteście żałosne cipcie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhjhdfh
dupku powyżej, sąd w orzeczeniu tudzież w uzasadnieniu wyroku szczegółowo opisuje swoje wyliczenia, to co brał pod uwagę i to czego nie brał gdyby ktoś chciał się odwoływać. Podaje konkretne kwoty, co, ile. Podaje konkretnie łączną kwotę utrzymania dziecka i rozbija to według własnego uznania na rodziców, stąd można sobie wyliczyć jaki procent wychodzi na poszczególnego rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Ścierko powyżej. Przeczytaj pytanie. Przeczytaj odpowiedź. Jebnij się trzy razy w pusty łeb. Wejdź na najbliższe drzewo. Zostań tam gdzie wlazłaś. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiuuuuyyytt
my dostajemy od 6 lat po 350 zł na osobe( mamy 18, 21 i 22 lata) i musimy za to się utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Nie można utrzymać się za 350 zł przez miesiąc. Nie kłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhjhdfh
myślę, że to dobre miejsce dla ciebie i nie będę ci go zajmować. Poza powyższym czytaj ze zrozumieniem sam bo widać że i z tym masz problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Ostatnie pożegnanie: żegnamy bez żalu mende ukrywającą się pod nickiem jdfhjhdfh. Zegnaj kleszczu* :classic_cool: *znaczy: spierdalaj i nie pojawiaj się pod coraz_to innym nickiem!!! Capisco kapisko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhjhdfh
sam sobie żegnaj, frustracie kastracie. A kysz a kysz zmoro nieczysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Nawet twoje mendziate zaklęcia nie działają..... .... nie mówiąc o deklaracjach :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkddhh
płacący uwierz że można.jak czlowiek mui to i za tyle sie utrzyma, i to studiujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhjhdfh
bo ja w przeciwieństwie do ciebie mam cię generalnie gdzieś i nie mam potrzeby ubliżania ci żeby poczuć się lepiej, z czym ty masz ewidentny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
jdfhjhdfh napisała: "dupku powyżej," "to dobre miejsce dla ciebie i nie będę ci go zajmować." A potem napisała: "nie mam potrzeby ubliżania ci żeby poczuć się lepiej" No i jedna ścierka naubliżała mi i poczuła się gorzej....:classic_cool: ps. przepraszam. Posrałem się ze śmiechu. Na rzadko!!! :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
kkddhh -> nie wierzę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwy,szmaty,cipcie,idiotki to dla pana płacącego normalność szkoda cię człowieku że takiej kurwie,cipie,idiotce,szmacie musisz zapłacić jakąś kasę żal ci tyłek ściska. Wiesz co człowieku mnie może i nawet faceci skrzywdzili ale twoja nienawiść i dodawanie sobie ego jest chora. Nienawiść i chęć chorej zemsty po trupach a dopniesz sięgając przy tym szczytu głupoty chłopie weź się zastanów i zajmij się swoim dzieciakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhjhdfh
ale określenie dupek ci nie ubliża, jesteś nim i to jest fakt. A z faktami się nie dyskutuje tylko przyjmuje się na klatę (o ile ją masz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
A.L -> a jakiś kawałek merytoryki? Zamiast pierdoryki* jdfhjhdfh-> na drzewo! I nie schodzić!! *All rights resewed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mi kawałek merytoryki w jednej chociaż twojej wypowiedzi na tym topiku bo jak narazie to widzę tu tylko głupie teksty głupio mądrego faceta. Poza cwaniakowaniem masz coś rozsądnego do powiedzenia czy tylko umiesz spierdalaj i inne swoje dziecko też tak uczysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
A.L.: "K**wy,szmaty,cipcie,idiotki to dla pana płacącego normalność" Mój repertuar jest dużo bogatszy. Ale ciebie to nawet zezwać trudno: idiotka czy idiota? kurwa czy palant? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Merytoryczne wypowiedzi płacącego: 19:01 19:33 20:33 Merytoryczne wypowiedzi A.L ? p.s. Ty sobie moim dzieckiem bezpłciowej mordy nie wycieraj!! OK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×