Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Paula- C

Kto poleci dobry nawilżacz powietrza ???

Polecane posty

Gość Paula- C

Córka ma alergię i często choruje, pediatra zaleciła kupić dobry nawilżacz powietrza. Kompletnie się na tym nie znam. Doradzi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula- C
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
O, podnoszę, bo też właśnie się zastanawiam jaki kupić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja malemu kupilam bo mial po nocy przesuszone śluzówki i jest to nawilzacz i oczyszczacz powietrza w jednym wiec dla alergikow na pewno super....ale cena porazka :( polece go wody przez noc potrafi zuzyc okolo 4 litrow i nie dziala na zasadzie goracej pary wodnej ktora moze powodowac powstawanie bakteri jest to firma Venta sa na allegro ja mam taki za 1000zł ten sredniej wielkosci http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=venta ale cena tragedia wiem :/ za zwykly plastik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
O, masakra :-o Ja zdecydowanie szukam czegoś tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłam taki: Nawilżacz powietrza HYUNDAI HUM 282 2,2L za 89 zl. Pierwszy raz od miesiaca obudzilam sie bez kataru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten hyundai odpada
Dobry nawilżacz powinien mieć higrometr (czyli mierzyć i podawać ) % nawilżenia w pomieszczeniu. To ważne bo wilgotność nie powinna przekraczać 50 % najlepsza jest 40%, bo w innym przypadku namnażają się roztocza (kochają wilgotność powyżej 50 % ) a roztocza powodują wiele chorób u małych dzieci ale i dorosłych. Takie wskazówki mam od mojego lekarza alergologa (jestem alergiczką). Najlepiej kupić taki co ustawiasz % wilgotności jaki chcesz mieć w pokoju i tyle. A jak nawilżacz ma jonizator to już w ogóle extra, bo dba o "zdrowe" powietrze a jak już kupować nawilżacz to zamiast dać 90 zł (jak ten hyundai ) to lepiej dołożyć 100-150zł i kupić coś porządnego. Mój alergolog mówił,że porządny nawilżacz można kupić za 250 zł. Taki z ustawieniem poziomu wilgotności i z jonizatorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten hyundai odpada
Magdalenka fajny ten Twój nawilżacz ale trochę drogi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula- C
Podniosę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam jakiegoś
do 500 zł co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam jakiegoś
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj w DDTVN
były nawilżacze polecali ZELMERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up0987654321
podnoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaalergików
podnoszę!!! Dobry oczyszczacz i nawilżacz w jednym do 300zł??? Podzielcie się pliss swoimi doświadczeniami. Trzech alergików w domu, to koszmar. Noce nieprzespane, suchy niekończący się kaszel, katar zatykający nosek. Kaloryfery zakręcone. Wietrzę non stop, piorę zabawki, firanki. Syropy, kropelki, anty-histaminy, wizyty u lekarzy i nic. Nie rozumiem, skąd to powietrze jest takie suche, skoro w domu jest naprawdę chłodno- 19-20 stopni. Liczę, że pojawi się więcej opinii na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszukuję nawilżacza który mi nawilży mieszkanie o wielkości 40 metrów, ale już się dowiedziałam, że one są produkowane na mniejsze przestrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci powiedzież żebyś rozglądała się za takim, który ma higrostat (kontrola wilgotności) bo wtedy nie ma obaw o przewilgocenie. Druga sprawa jest taka, że najlepsze są według wielu ewaporacyjne. Warto także zwrócić uwage na to gdzie wyprodukowany jest nawilżacz Ja mam ewaporacyjny z Szwajcarii http://www.aero7.pl/nawilzacz-stadler-form-oskar-czarny,266.html W tym sklepie też kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę ci powiedzież żebyś rozglądała się za takim, który ma higrostat (kontrola wilgotności) bo wtedy nie ma obaw o przewilgocenie. Druga sprawa jest taka, że najlepsze są według wielu ewaporacyjne. Warto także zwrócić uwage na to gdzie wyprodukowany jest nawilżacz Ja mam ewaporacyjny z Szwajcariihttp://www.aero7.pl/nawilzacz-stadler-form-oskar-czarny,266.html W tym sklepie też kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
triada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się tak wydaje. Sam z nich korzystam i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecił nawilżacz parowy - ma naturalny mechanizm wytwarzania pary - gotowanie wody - nie rozpyla osadów z wody na meble, - nie wdycha się rozpylonych osadów (kamica gotowa) Nie ma się co szarpać na model z higrostatem - jest zbyt blisko źródła pary, aby wskazywał dokładnie. Lepszy oddzielny, oddalony od nawilżacza, przenośny cyfrowy higrometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafarina
Jeśli już się inwestuje w taki sprzęt to lepiej mieć nawilżanie, oczyszczanie i aromatoterapię w jednym urządzeniu, takim jak oczyszczacz powietrza Air washer 2055D Air-o-swiss. Ma regulację poziomu nawilżania, automatycznie się wyłącza jak pojemnik na wodę jest pusty i doskonale oczyszcza powietrze. Przy tym jest bardzo prosty w obsłudze i łatwy w czyszczeniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam tego właściwego.. wezmę pod uwagę te które polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wieszam mokre ręczniki na kaloryfer...a mam w środku termometr z inf. o wilgotności powietrza :) i to jest nasz nawilżacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liidkaa
Boneco to faktycznie fajna marka. Jak się chce to można wypatrzeć niezłe modele nawilżaczy w korzystnej cenie. Ja w ten sposób zakupiłam jeden z nawilżaczy Boneco w super cenie. Mam na mieszkaniu strasznie suche powietrze i dzięki niemu lepiej sypiam. Wszyscy, którzy posiadają nawilżacze z pewnością się ze mną zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynka G
Szczerze?Może zamiast nawilżacza to oczyszczacz powietrza z taką funkcją. Moja synowa jest uczulona prawie na wszystko. Wiem, że kupowała w klimat sklepie pl właśnie oczyszczacz powietrza wraz z funkcją nawilżania i generatorem jonów kosztowało ją około 2000, ale patrząc na nią wiem, że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×