Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

Gość hmmmmm hmmmm
tego pożądania -oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
bo tak pachnieć powinien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm hmmmm
Prawdziwy mężczyzna pachnie seksem , pożądaniem ....a potem juz tylko swoja kobietą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrożnie... zamknijcie okna i drzwi...żeby przeciąg nie zgasił tego słabego płomienia świecy...Wtedy zapanuje ciemność, chłód obejmie nas swoim skostniałym ramieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
ale to już później,jak spotka tą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm hmmmm
chłód potem? -tęsknota ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
ale w tym chłodzie możemy się nawzajem ogrzewać,ciało przy ciele aż namietność rozpali w nas ogień pożądania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pomarańczki macie racje :) bo to nie ja szukam ale zboczony m :) nie musz tu pisać tak ja wy , ja moge inaczej , a czy ktoś odpisze to juz jego sprawa . I nie oceniam innych jak wy po tym co pisza :), ale miłej zabawy życzę jak zawsze wszystkim tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm hmmmm
erotyczna11 śpij ...zamknij oczy śnij .... swój sen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknota albo proza życia.... być może z płomieniem świecy dzieje się tak, jak z dobrym snem.... Płomień gaśnie, sen pryska...pozostaje tylko chłód i niesmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest bedzie bezpieczny bez forumowiczów i na pewno w real sie zamieni za jakies 2 godziny :) no to zostawiam miłego zboczonego męża w waszych ramionach :) nacieszcie sie nim jak jest nim odejdzie :) do innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
erotyczna czy ty myślisz,że ja muszę tu pisać? ja tu piszę,bo chcę ale jestem ,jaka jestem,nikogo nie udaję,a ty niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm hmmmm
Erotyczna spokojnie.... Mnie owy mąż potrzebny jak rybie rower ...:) Mam własnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
każdy ma prawo odejść,takie jest zycie sztuką jest umieć zatrzymać kogoś przy sobie na dłużej,często na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm hmmmm
Na zawsze -wielka to sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma potrzeby, żeby rezygnować ze wspólnej wędrówki do krainy czarów, w której to panuje ciemność i chłód. Ale my pragniemy to zmienić, my chcemy oświetlić ową krainę światłem naszych namiętności, ogrzać żarem naszych uczuć, nasze ciała pragną dotyku żeby wyzwolić potrzebną energię do oświetlenia i ogrzania naszej krainy czarów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jakże sie ciesze że tak jest :) szukam owszem :) tyle tylko ,że czegoś w kimś , czegoś co nie jest pospolite , wytarte. Udawać moge jedynie ,że jestem tym kim jestem ,a nie kim chciała bym być. Pisać ? :) pisze bo lubię... :) i to co chce, czy ktos czyta czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetlisty promyczek.....coś w tym jest, co piszesz, zgadza się, sztuką jest zafascynować kogoś własną osobą, przekonać do wspólnej wędrówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież marzenia nas prowadzą tam gdzie byśmy chcieli byc zawsze a czy to coś jest? tak tylko jeszcze potrzebna jest ta druga osoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoraczki już uciekły !!!! a tak chciały pogadać ... narobiły szumu na zachęcały i zwiały :) Mąz jak chcesz popisać o marzeniach to na pewno nie tutaj .. :) tu sie nie da normalnie tu można tylko tak ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciszy i spokoju ukrytym ... a podglądacze czychają na odpowiedni moment, by wskoczyć w tekst niekoniecznie przeczytany w całości :) więc skoro ich nie ma to ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
wiem,że trudno jest znaleźć taki ideał,który zostanie z nami na dobre i na złe.który potrafi nawet po latach,rozpalic płomień namiętności ale jak już kogoś takiego się znajdzie,to trzeba dużo starań aby go zatrzymać przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
nigdzie nie uciekłam,ale jak chcecie to zrobię w tył zwrot i pójdę sobie nikomu nie będę przeszkadzać,w szukaniu ścieżki miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni są.... czekają w ukryciu, chowają się za skałą, za pniem drzewa, czychają w ciemności żeby nagle wyskoczyć jak hiena i zapsuć miły nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×