Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

erotyczna, nie, nie tutaj :) szkoda mi czasu i energii na hodowce kompleksow. zamykam wiec temat i czekam na wiadomosc od Ciebie - tomekkk12321@wp.pl do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz tylko ponętna ma szanse :P ? chętna marne ? na twoje okazywanie namiętności..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzieniec ... ? to ja młodzieńcze muszę powiedzieć dobranoc i do jutra, bo mnie podusia wzywa :) Więc dopij winko i do snu sie kładź bo miły sen czeka :) dobrej nocki wszystkim ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) ale czy pocałunek mnie obudził to nie wiem , bo nie spałam :) Dobrego wieczoru wszystkim , którzy nie sa na imprezce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach erotyczna.... i znowu mi nie wyszło, znowu pojawiłaś się w momencie, kiedy zwątpiłem w Twoją obecność i zniknąłem. Wybacz, że jestem człowiekiem niecierpliwym i słabej wiary.... Podejmę zatem kolejną próbę oczekiwania na zjawienie się Twojej osoby... Och jak pragnę poczuć zapach Twoich włosów.... Nawet sobie tego nie potrafisz wyobrazić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź pozdrowiona mogee..... A jakoś sobie mija, wpadłem na chwilę, żeby podnieść temat, żeby nie utonął w morzu tematów. Wpadłem mając nadzieję, że spotkam tutaj kogoś zainteresowanego tematyką... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjjjjjjjj jak mnie wszyscy z utęsknieniem witaja :) mmmmm jakże mi miło :) witam mogeeee i Ciebie zoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż zboczony takie zycie możesz zawsze mi zaśpiewać : "... pojawiasz sie i znikiasz i znikasz i znikasz mam na twym punkcie bzika mam bzika daj sie sobą nacieszyć nacieszyć i siedem razy zgrzeszyć i zgrzeszyć ..." :P ale już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no wiesz jestem wiec sie" nacieszaj " moją obecnościa, a ja będe razem z mogeeee nacieszała sie Twoją obecnością bo Ty tez znikasz :) ciągle :) nie wiadomo gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam szukając Ciebie i to od wielu już lat....Ciągle jestem w drodze szukając erotycznej :-) Tyle zim już mam za sobą ale nie udało mi się jeszcze poczuć ciepła Twojego ciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzieli nas tak wiele, ten cały wirtualny świat. Wiesz, chciałbym Cię tak naprawdę odnaleźć i dotknąć nie tylko wzrokiem czy słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megeee jak to nie odchodź no co ty ja zaraz ide to chyba mozesz zostac jeszcze co ? zboczony wystraszyłes mogeeee czy ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×