Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

Gość KCN
...maz w dom, erotyczna z kafe won....ehhh...szkoda, widac wierne dziewcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat sie znajdzie , przecież wiesz :D Oki to zajrzyj....:)) A gdzie Twój Kochanek sie zgubił ??Muszę mu powiedzieć ze przeprosiny przyjete choc nie oczekiwałam tego od niego.... Wczoraj uciekłam bo nie chciałam Wam psuć "klimatu ":))Chyba rozumiesz ??hmm..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
......Kochanek?!?!....rozumiem teraz niechec erotycznej do nas .....jakby nie patrzyl mizernych zalotnikow ;)....mogeee, a moze Ty szukasz wrazen?.....ale ktorych?..... moze "cos" czy moze 'ktos"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrazaj sie on zaraz
przyjdzie tylko na uczuciowym na razie bajki opowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...kochanek to najwyzsza nagroda tego watku (choc moze byc ze to kochanka).....wypierajac sie tej glownej nagrody lejesz otuche w moja dusze spragniona wrazen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przeciez tylko dla zartów tak napisałam ....Erotyczna nie denerwuj sie :P Fakt to jest forum ale wczoraj jakas "intymna " atmosfera miedzy wami panowała dlatego poszłam sobie :)) KCN oferujesz / proponujesz coś :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
....jasne mogee.....podacmenu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrazaj sie on zaraz sie nie obrażam a pytam KCN wrażenia zawsze jakies sa nie zależnie od stanu ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
....moja Dulcynea z Toboso mnie wezwala....wyrwalem sie na dwa kiwniecia ogonem i lece dalej ;) mam dwa rodzaje kart: Markiz de Sade poleca i kuchnia bez tajemnic piora Don Juan de Marko.....wybor mogee nalezy do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...dzien dobry :)...mogee teraz Twoja kolej, wybierz, bede wiedzial jakie typ wrazen preferujesz...eventualnie moze lubisz domowa kuchnie np: pierogi nadziewane na boczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...karta jest bardzo obszerna, podam pare propozycji na szybko de Sada, tak dla rozeznania w klimacie......mozemy tu znalazsc potrawy podduszane, z uprzednio dobrze zmiekczonym miesem poprzez oklepywanie, widze tez ze w karcie sa "potrawy" nadziewane, wrecz spenetrowane nadziem na wszystkie mozliwe sposoby.....widze wiele "dan" z ktorymi kucharz jak widac nie obchodzil sie zbyt delikatnie...nazwy mowia same za siebie 'Eskalopki w sosie ze swiezej sodomii", "Rolada skrepowana sznurem z dominacji"...wszelkiego rodzaju kanapki przekladane, pietrowe...jednym slowem orgia smakow i doznan....jestes pewna ze lubisz taka kuchnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! żebym skorzystała z takiej kuchni musiała bym osobiście przetestować najpierw a,żeby mieć zaufanie do niego , a dopiero potem poprosiła bym o katę dań tak wiec:) co jest w drugiej karcie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...strach zaostrza zmysly ;).....w ciemno taka kuchnia ma swoja dodatkowa nute smakowa ;)...zwana doswiadczaniem,......nie wszystkie potrawy sa dobre na sam poczatek, ale kilka juz mialem przyjemnosc skosztowac i wraz z towarzyszka kolacji bylismy bardzo usatysfakcjonowani ;).....oczywiscie we wszytkim wskazany jest umiar....przypomina mi sie Eddie Murphy i jego teoria krakersa ...warto o tym pamietac ;)....co do drugiej karty za chwile, bo dzis nie daja mi zyc, drzwi sie nie zamykaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×