Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

Gość KCN
...halooo, jest tu ktos...echo, echo...echoooo ;)...kuzwa wszyscy sie paczkami opychaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wiosennie :) Zboczony to co to za gwiazdka co ciągle znika ...:) ? powinna Ci świecić chyba ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...watek umiera, glowne moderatorki slabo zagrzewaja uzytkownikow i bieda....dziewczyny moze fotka dloni na klawiaturze piszacza "zboczony maz" i znowu winda wyniesie temat na gore ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co to za gwiazdka? Heee... I jak tu się kochać w tak szybko znikającej gwiazdeczce? Trudna to rzecz z tym kochaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dobra to tego nie wiesz :p Pozdrowienia ze wzajemnoscią :)) Zb a wykupiłeś pakiet na Kochanie / jesli nie Twoje konto jest zawieszone a co za tym idzie nici z zakochania...Tak wiem , rozwiałam twoje nadzieje ...Ale jak to powiadają wielcy ..."Miłość kosztuje...":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry u mnie znowu wiosna :) Megee , Zboczony m... , KCN... i reszta ...:) miłej soboty zyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...wzajemnie, pieknie dzis na zewnatrz...las mi porzadkuja wiec od rana brykam ;)....kurcze lubie zime, ale jak czuje przedwiosnie to dostaje powera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie wszystkich łowców wrażeń... moge..... pakietu na Kochanie nie wykupiłem, a trzeba? Nigdy tego nie robiłem. Zapewniam Cię, że moje "konto" nie jest zawieszone!.....Miłość kosztuje, masz rację, czasami nawet całe życie. Ale my przecież nie jesteśmy materialistami, pozwólmy zatem wiosennym uczuciom zagościć w naszych sercach.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam już
Nie tylko milosc kosztuje...:Kobiety niesprzedajne kosztuja najwiecej":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no coś Ty :) ?! tak przy ludziach, na forum ? ;) przy świetle , odsłoniętych firankach , niezamkniętych drzwiach ? ;) ??? A zapomniałam o pomarańczach :P one wolne maja !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×