Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

Erotyczna to Ty wiesz co Zb jest potrzebne do spelnienia?? Widzę ze grubo zabrneliscie w temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mogeee własnie nie wiem i usiłuje kombinować jak koń pod góre , pytam, a On sie miga w odpowiedzi moze Ty go podpytasz co ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie, jak na Was dwie, to potrzeba ogromnych łap! Ale spoko, one potrafią się zmniejszyć, podobnie jak inne członki ciała....Jak zajdzie potrzeba to rosną a jak trzeba, to się zmniejszają...:-) A potem bardzo czule opiekowałbym się Waszymi delikatnymi ciałkami, masując je moimi czułymi łapeczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie schemat ten sam co u innych facetów... Przecież oni tacy podobni są :)) Wiele im nie potrzeba :)) Choć wiesz mozna przypuszczać ze Zb jest inny , bo przeciez wytrzymuje tu z nami :D Zb co tam tak dumasz ??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogęee zapewniam Cie ,że Zboczony ma zwinne, mi chodziło tylko o wielkie :) łapska :P zresztą chyba jak pisze to tak robi mam nadzię :P!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no wiecie, jak na Was dwie, to potrzeba ogromnych łap!" Zb ale pojechałes po mnie i erotycznej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotyczna skoro zapewniasz :)) Ale mogę skad te przeswiadczenie o zwinnosci ?? hmm ...?? Chyba nie z doswiadczenia ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotyczna przyjemne tortury?? Test na wytrzymałość ?? Myślisz ze zatanczy jak mu zagramy ??Ba!! Nie ma wybor :)) bom przecież go zmusimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Mogeee :) ja na to jak na lato jak tylko sie zacznie stawiać to kajdanki na wstępie zakładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A guzik ZM ja nie będę dęła w nic ,tylko pojadę z grubej rury :P od razu a potem sie obaczy co bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dobra zboczony tylko co bedzie jak Ci takiej nie dostarczymy , to miały byc tortury nie przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×