Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

Gość dziedzic prusky
a z Wawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on wawa25
HEJ JESTEM Z WAWY I SZUKAM KOCHANKI JAK JEST CHETNA TO ZAPRASZAM 797782889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej erotyczna! Nareszcie się pokazałaś? A już się bałem, że zniknęłaś na zawsze i co ja wtedy bym począł bez Ciebie? Chyba byłbym zmuszony sięgnąć po kulę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siema erotyczna :-) pięknie się Ciebie czyta.... Na co mi kula? No wiesz, żeby skończyć z tym żałosnym życiem. Bez Ciebie życie nie ma sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
) Zoboczony nie Tobie te kulki ... :P ale kobiecie no :) i nie gadaj że moja wina i Ty chcesz kulkę dla siebie ;) bo to już zakrawa na sknerstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, nie chcę zostać największym sknerą na tym forum. Niech Ci będzie, podaruję Ci te kulki, życzę miłej zabawy. Może przy okazji i coś dla mnie skapnie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) tak już lepiej :) dla mnie chcesz kulki odstąpić ;) :P jak to miło z Twojej strony , a co w zamian chcesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się pytasz? Wiadomo czego chcę....No bądź poważna dobra kobieto. No pomyśl, czego ja mogę od Ciebie chcieć? No?...No? Już kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jasne Ty chcesz żebym ja te kulki wykorzystała i je potem tobie oddała ? ;) :P o nie jak już dasz to koniec !!!! mogę Ci jedynie potem napisać co z nimi zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taka zaborcza! Ja Ci tych kulek nie dam tak po prostu, mogę tylko wypożyczyć na chwilkę, tak do zabawy a ja w zamian znajdę sobie u Ciebie coś ciekawego do zabawy.... Pewnie masz tam jakąś niespodziankę dla mnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty miałabyś cosik ciekawego dla mnie. Wiem, że to "coś" chowasz przede mną....pilnujesz jak jakiegoś skarbu. Nie bądź taka, podziel się z kolegą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, to może zadziałamy coś w trójkę.....Zbudujemy np. jakiegoś fajnego trójkąta....Może być zabawa przednia. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dałaczE?? No wiesz Zb oddał już dawno swoja duszę Tobie , takze nie mam szans :))Nikogo innego tu nie widzę :)) Bo przecież Ciebie " bajerować " mi nie wypada :)) Ja nie z takich :))Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zboczony no ja bym sie i moze podzieliła, ale wiesz przecież, że jesteś dalej niż ja jestem ...:) a moje ręce nie sięgną by Ci dać ;) :P nawet jak bym chciała chcieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megeee e tam zobacz zboczony nie ma nic przeciw , a ja tez nie protestuje ;) to jak wsiadasz ...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogeee nie panikuj, rade dam i już! erotyczna ale to nie moja wina, że jesteś dalej niż ja i nie obwiniaj mnie za to, że masz za krótkie ręce. Jeśli tylko zechcesz, wyciągnę moje dłuuuugie łapska w Twoim kierunku i Cię po prostu uprowadzę do mojego świata... mogeee, chcesz, żeby Ciebie też uprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotyczna zapiełam juz pas ( oczywiscie nie cnoty ):P Zb ! Proszę uprowadz mnie też , ale pod warunkiem ze bedziesz nalezycie opiekował się nami dwiema naraz ....Oj troszkę sie rozpedziłam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczony przepraszam to ja sie mam juz zacząć bać ? :) czy jak ? bo jak piszesz wielkie łapska to chyba mam cykora :P a moze troche ten świat opiszesz co ? tak z mogee sie zastanowimy ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×