Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fioletowy bratek

Płacę z Allegro.Kupujacy wpłacił pieniadze na PayU S.A jak je odzyskac z tamtad?

Polecane posty

Gość fioletowy bratek

Kupujacy wybrał opcie płace z allegro, nie znam sie na tym kompletnie dlatego pytam.nie wiedziałam, że musze coś konfugurować(chodzi o wypełnienie nr konta i danych do przeleweu) uzyskałam potwierdzenie od faceta i pisze na nim że odbiorcą pieniedzy jest PayU S.A i nr konta.Nie wiem co z moimi pieniedzmi wpłaconymi przez faceta skoro sa one na tym koncie PayU S.A ?Sami mi je przyślą czy co nalezy teraz zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
spokojnie. płacę z allegro, to szybki i bezpieczny sposób. Raczej przyślą sami kasę ale dla pewności Wejdź w Moje allegro - Moja sprzedaż - Saldo i wypłata środków - tu musisz potwierdzić login i hasło - potem masz Stan konta w płacę z Allegro i zleć przelew. a jak każą najpierw skonfigurować to wpisz dane i potwierdź, potem odbierz mejla kliknij w link i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
aha warunek jest jeden: kwota musi przekraczać 20zł. np.tomek wpłaci 15zł takich małych kwot allegro nie przelewa ale za tydzień Jola wpłaci Ci np. 20 zł więc na Twoim koncie będzie już 35 zł i wtedy allegro prześle Ci kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja27
W konfiguracji swojego konta musisz wpisać nr swojego konta na które PAYU SA ma dokonać przelewu. Bez podania nr konta należność sama nie wpłynie ze zrozumiałych względów. Może być tak, że nie posiadasz konta, to kasa będzie wysłana na adres domowy z potrącenie za przesyłkę należności. Dla kupującego jest bardzo wygodna forma zapłaty przez Allegro, gdyż nie wypisuje się żadnych kont adresów sprzedającego, bo to zrobiło Allegro, aby się tylko potwierdza dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
dla sprzedającego mającego konto jest to też bardzo wygodne. wpłata przychodzi błyskawicznie i zawsze ją regularnie otrzymuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tylko oni lubia sobie przetrzymywac kase. to oczywiscie tylko moje przypuszczenia, ale np jak przetrzymaja komus miesiac kaske - wszystkim allegrowiczom, dadza na lokate to za miesiac maja niezla sumke zysku. pisze tak poniewaz zdarzylo mi sie nie raz i n ie dwa, ze allegro wlasnie w ten sposob ta kase przetrzymalo, nawet i miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
mi nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy bratek
Zrobiłam tak dałam opcje wypłać i pokazało się, że rozpoczął się przelew pieneidzy na konto jakie podałam przy konfigurowaniu opcji płace z allegro wiec mam nadzieje ze powinno byc ok bo chodzi o sporą kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
jasne że będzie ok, sprawdź jutro o 15:15 (wypłaty są trzy razy dziennie - o 13, 15 i 18 chyba), te najczęściej mi przychodzą o 15 lub pare minut po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegro nie przetrzymuje pieniędzy na koncie. Mi wypłaca zawsze po zleceniu wypłaty w ciągu 24h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas1992
Wpłaciłem przez pomyłkę kasę na te głupie Payu w allegro zamiast bezpośrednio na konto gościa od którego zamówiłem przedmiot.. Jak mam je odzyskać albo skierować je na konto tego gościa? szkoda mi 105 zł a nigdzie tej kasy nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi normalnie wpływały pieniądze jak miałam jakieś tam, ale powyżej 20zł, na nr, konta podany w danych. Zobacz czy podałeś nr. konta i czy jest wiecej niż 20,00zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę jako sprzedawca :) Pay'u to dobry szybki sposób. Nie trzeba się niczym martwić. Wszystko dochodzi na konto. Trochę przegięcie tylko z minimalną wypłatą, bo co jeśli ktoś sprzeda książkę za 4 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
A mnie jedynie przeszkadza fakt,że czasami allegro przetrzymuje pieniążki na swoim koncie,zamiast przelać w tym samym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a ma ktoś może numer konta na które trzeba przesłać te 1.01 zł ? chciałem przesłać ale wyłączyłem formularz i teraz mi sie nie pokazuje chociaż klikam 100 razy ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy to ściemniacie ! payu allegro zostało wymyslone po to żeby przetrzymywac pieniadze ludzi na wirtualnym koncie - czyli inaczej okradać ludzi . sam wielokrotnie miałem tak że zaplaciłem za przedmiot od razu a pieniądze dotarły od payu do sprzedawcy po 24 godzinach a pieniadze z mojego banku dotarły do payu natychmiast . to jawna lichwa im zlodziejstwo allegro na które nie ma sposobu innego ja płacić z konta na konto z pominięciem tych pośredników złodziejskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, mi allegro przetrzymuje ponad 10000zł. Teraz żądają opłacenia abonamentu konta, mam dokonać kilka zwrotów klientom, a z czego? Jak wszystko przytrzymują miesiącami. Na moją prośbę żeby oni zapłacili zwroty itd z konta PayU, to mi odpisują info kiedy ci klienci dokonali wpłaty, Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×