Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość na razie na pomaranczu
Ok jestem za mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
Ci co nie doczytali to ja - Dominika.k coś mi się z moim czarnym nikiem porobiło i nie mogę na niego wejśc. Postanowilam za radą "Kultury" zalożyc prywatne forum na stronie gazeta.pl byśmy mogli spokojnie sobie pisac bez obaw, ze ktos bedzie sobie z nas robil jaja, podczytywal i się nasmiewal itd itd. Forum juz zalozylam tylko czeka na zaproszenie czlonkow. Prosze wiec osoby, ktore naprawde sa zdecydowane na spotkanie, ktore prypominam ma odbyc się we Wroclawiu w styczniu ( na dzien dzisiejszy data ustalona to 15-16 ale mozna zmienic) Wszyscy, ktorzy dolaczyli dzisiaj czy wczoraj i nie koniecznie sa z nami od poczatku moga wziac udzial w naszym spotkaniu. Prosze pisac na moj e-mail domi_nikaka@wp.pl maila z nikiem z kafe zebym wiedziala od kogo on jest. Ja wtedy bede mogla zaprosic Was do forum prywatnego, a zeby zaprosic potrzebuje Wasze e-maile. Zaproszenie wyślę osobom, które są z nami już jakiś czas i w pewnien sposob sie poznalismy. Nieznanym nikom zaproszenia nie bede wysylala. Oczywiscie wszyscy maja szansa do nas dolaczyc, ale zaproszenie dostaną na tamto forum dopiero kiedy juz jakis czas beda z nami tutaj na kafetrii. Tamto forum powstalo po to aby pisac o szczegolach dotyczacych spotkania i mowieniasobie o sprawach, ktorych nie chcemy poruszac na forum poblicznym. No wiec caly czas mozna dolaczac do naszej grupy tylko najpierw musimy Was poznac zeby naprawde osoby ktore chca znalazly sie na tamtym forum. Dziewczy do niektorych mam e-mail, ale przez to wczorajsze zamieszanie ciezko mi sie polamac do ktorej ktory nalezy, Prosze wiec napisac do mnie juz nie laczonego kazdy oddzielnie od siebie z nikiem z kafetrii i wtedy zaprosze Was i bedziemy sobie tam swobodnie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(mam już swoje hasło wracam na czarny) dla tych, którzy mają wątpliwości co do sensu tamtego froum Forum to jest założone po to abyśmy na spokojnie mogły ustalać szczegóły spotkania, bo po co mają o tym wiedzieć niezainteresowani? będziemy musiały zapewne ustalić dokładny czas, miejsce może wymienić się jakimiś kontaktami nie wiem telefon? żebyśmy się wszyscy odnaleźli w tym Wrocławiu Lepiej zrobić to na prywatnym zamkniętym forum. Na forum gazety będziemy pisały tylko o sprawach takich bardzo osobistych. Ale ogólną dyskusję będziemy prowadziły sobie na kafeterii. Tak żeby nasz temat nie umarł i żeby ludzie mogli wciąż do nas dołączać. Łatwiej zresztą pisać na forum niż wysyłać te e-maile do każdego żeby coś ustalić wszyscy zainteresowani będą mogli wejść więc na gazetę i tam wszystko będzie przejrzyste, Oczywiście nie zapominamy o kafeterii będziemy nadal żywo tu rozmawiać, a tam tylko jak zajdzie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala suu
Dobra myśl. Coś takiego miałam na mysli pisząc wczoraj czy przedwczoraj o zamkniętym forum. Tylko nie sprecyzowałam tego tak dokładnie ;) Dominika wysłałam Ci maila. No i piszmy tutaj, żeby zapoznawać nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
Witam :) mam 20 lat i też mam podobny problem co Wy. Tylko ze nie wynika on z nieśmiałość tylko bardziej z mojej wady wymowy która blokuje mnie w życiu ;/ nie moge normalnie z nikim pogadac, tylko ciągle stres. Mieszkam we Wrocławiu wiec mam blisko tylko troszke niezręcznie bo same Panie tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim zerbranym ! 🖐️ :) Popieram Dominike i jestem jak najbardziej za! Co od terminu to nie moge potwierdzic czy mi pasuje w 100% bo byc moze bede musiala wyjechac jakos w polowie stycznia. Ale to jeszcze nic pewnego! Dominko -- ja Ci wczoraj w nocy wyslalam email z nickiem w naglowku. Odebralas go? Oczywiscie jezeli chcesz moge to zrobic ponownie dla uwierzytelnienia. Co do wczoraj to odnioslam takie wrazenie, ze im bardziej topic sie rozwija, tym wiekszy naplyw prześmiewców i trolii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie zaczną pisać panowie to żaden się nie odważy:) tak więc zachęcam byś się nie zniechęcał i został z nami może jeszcze ktoś płci męskiej dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugaa Bugaa mam Twój e-mail więc zaraz Ci prześlę zaproszenie. A kto wczoraj pisał z e-maila digia?? bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
Moze to i lepiej ze był bym jedynym facetem :P na pewno bym czuł skrępowanie ale mamy podobne problemy wiec nie ma co sie szczypać. Fajny pomysł w ogóle ale lepiej żeby nie było zbyt dużo osób na takim spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky reggae -- witaj, napisz cos wiecej o sobie. Nie krepuj sie nas a do spotkania mozesz jak najbardziej dolaczyc. :) Jezeli mozna wiedziec to jaka masz wadę wymowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae myślę, że nie będzie dużo osób, na razie liczę na około 5 sztuk :P to zależy od tego, kto jeszcze nas znajdzie... Mam nadzieję, że się nie będziecie wykruszać wraz ze zbliżaniem się spotkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Na forum oprócz nas czyli tych pięciu osób, które cały czas ze sobą rozmawia pisało kilka osób. Przedstawiły się, powiedziały, że chcą dołączyć i od nich jak na razie cisza.. jeden post i gdzieś wywiali. Chyba jak na razie nikt na poważnie do nas nie dołączył jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
Moja wada wymowy to jąkanie i zacinanie sie jak mówie. Ale to zależy od nastroju ale zwykle kiepsko mi idzie rozmowa. No i przez to jestem taki wycofany z zycia towarzyskiego. Lepiej by było sie spotkać w takim małym gronie właśnie 5 osób. Ale jak bedzie sie zbliżała data spotkania to niektórzy mogą stchórzyć. Może ja też sie nie odważę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie - im więcej osób tym lepiej, tzn. wiadomo, że jakichś granicach. Dużo też zależy od tego, co będziemy robić. Fajnie by było oprócz pogawędki w jakiejś knajpce, wybrać się razem na przechadzkę po mieście, może nawet coś pozytywnie głupiego porobić (tak jak w artykule od małej suu - np. przejść się z rękami w górze przez Rynek, poskakać, nie zważając co ludzie powiedzą :P ) Ale to tylko takie moje drobne szkice w wyobraźni. Można wiele wymyśleć. Tłumów się nie spodziewam, ale przeze mnie każdy z podobnym do nas problemem będzie mile widziany i ZAPRASZAM WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
Ja mam nadzieje że uda mi sie wytrwać w przekonaniu, żeby przyjść. Taka okazja by coś zmienić :) no i mam blisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
A tak na marginesie :P jest ktoś chętny z Wrocka czy tylko ja jak na razie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, jak się ma blisko to grzechem byłoby nie przyjść :P Szczególnie na tle osób gotowych jechać z innych części Polski :) Ludzie, przecież nie mamy nic do stracenia. Będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
O i fajnie by było sobie porobić jakieś fotki na pamiątkę :P no i zrobić coś szalonego w rynku :P i w końcu wyluzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Radomia więc mam kawał drogi.. Wrocław wybraliśmy, bo wydaje się najbliżej położony dla większości. CallMeBlondiee ja nie należę do osób, które są w stanie dać jakiś fajny pomysł nie jestem kreatywna i pewnie będę zamulała ehh.. Niektórzy mimo nieśmiałości są fantastycznymi ludźmi, a ja właśnie wydaje mi się że jestem strasznie nudna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMeBlondiee -- o to wlasnie chodzi! Zastanawialam sie jak bedzie wygladalo to spotkanie jezeli juz do niego dojdzie. Czy bedziemy siedziec tylko w jednej knajpce, czy moze po jakims czasie i wstępnym oswojeniu przeniesiemy sie w inne, bardziej wyluzowane miejsce. Oczywiscie przechadzka po miescie tez jest super pomyslem. :) Jezeli macie jakies propozycje to smialo piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, że będzie ktoś z Wrocławia, bo ja kompletnie nie znam miasta będzie ktoś mnie musiał z dworca odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
Pewnie na początku każdy bedzie zamulał :P ale jesteśmy wśród swoich :P wiec nie ma co sie stresować na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×