Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość Ugaaa Bugaaa
Dobra my tu gadu gadu a do rana coraz blizej. Do pozniej, ja rowniez zmykam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tłum nas się zwalił to by też nie było za dobrze. Lepiej małymi kroczkami to wszystko robić. W mniejszym gronie łatwiej się poznać, spokojnie porozmawiać póki co mamy Ugaa Bugaa, CallMeBlondiee, Joasię, małą su, źle źle i chyba kulturę. Nawet nie potrzeba organizować większego spotkania, bo ja mimo, że niby sami nieśmiali nie będę czuła się dobrze w gronie np. 10 osób znowu bym gęby nie otworzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
dobranoc. nie wiem, czy zajrzę, nie wiem, czy będę miała czas i chęć. jakby co to namiar macie. dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala suu
Ale napisaliście tej nocy ! Oświadczam,że ja poszłam spać koło 23ej, po pokazaniu linka o pokonywaniu nieśmiałości i przykro mi, że zaczęło się trollowanie i podszywanie pode mnie :( I oświadczam, że wszystkie osoby, które dołączyły do topiku tej nocy są dla mnie mocno podejrzane :P :P Pisanie na takim otwartym forum ma swoje zalety (takie, że może być ono pomocne dla nowych ludzi z takim samym problemem oraz że możemy tu poznać wartościowych, szukających wsparcia ludzi z naszych okolic). Jednak wadą jest to, że zawsze zaglądnie tu ktoś podejrzany i musimy tylko wierzyć, że szybko mu się znudzi udawanie, że jest jednym z nas. Jest coś takiego jak fora zamknięte-prywatne. Do rozważenia jest utworzenie takiego forum dla nas - ale jak mówiłam, wtedy nikt potrzebujący nas nie znajdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka86 - Zapraszamy :) Mała suu - jest tak jak mówisz, jeśli przeniesiemy się w zamknięte miejsce, nikt nie będzie mógł dołączyć, a myślę że znajdą się jeszcze osoby które by chciały. Co do wczorajszego trollowego podszywu - ja odrazu wiedziałam, że to jakiś żart i rzeczywiście - tak się po chwili okazało. Zrobił się mały zamęt, i nawet przez moment obawiałam się, że rozmienią nam ten topic na drobne, ale pomyślałam, że na szczęście tacy "żartownisie" szybko się nudzą i tak też się stało tym razem :) Aby w przyszłości uniknąć ryzyka podszywów, może pomyślcie o zaczernieniu nicków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od razu podejmuję działanie zapobiegawcze i oświadczam - będę tu pisać tylko i wyłącznie pod tym nickiem. Posty z innych nicków rzekomo pisane w moim imieniu - będą to podszywy i proszę nie brać ich pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala suu
Ja informuję, że posty podpisane jako mala suu, ale obraźliwe, nielogiczne, z błędami , niegramatyczne, sarkastyczne- to podszywy :D Wisienko, witaj, pewnie, że pisz! opowiedz trochę o sobie. dominiko ciekawa jestem jak Ci pójdzie na rozmowie...? życzę, żebyś jakoś opanowała telepawkę i pokazała się z dobrej strony! kultura powodzenia na maturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w czerni! 🖐️ Czy jest tu ktoś?? Ja takze, oswiadczam, ze kazdy inaczej zmodyfikowany nick Ugi Bugi to marny podszyw i nie biorę na siebie odpowiedzialności za jego czyny i wpisy. :D Mala suu -- no troszke żeśmy wczoraj naprodukowaly tych postow. Wszystkie ważne kwestie możemy śmiało omawiać na mailu bez udzialu osob nie powolanych. Teraz uciekam ale jeszcze tu zajrzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źle orendż
to z kim ja maile wczoraj wymienilam? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również to zauważyłam. Przez nasz temat przewinęło się kilka nowych ludzi wczoraj. Najbardziej jednak zaniepokoiła mnie Joasia. Która najpierw jako złośliwiec pojawiła się pod nikiem "trolll" i powiedziała, że jest małą su po czym zaczęła z nami pisac jakby była z nami od początku. Można by pomyślec, że to rzeczywiście trol i robi sobie żary i ją olac. Ale potem trolll napisal, że ma na imię Joasia.. i za chwilę pojawia się pod nikiem "joajo" czarnym i jak gdyby nigdy nic pisze do nas maile i włącza się do dyskusji. Nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby najpierw nie zrobila sobie nika troll i nie udawala malej su. A teraz jest dolaczona do maila zbiorowego sama od niej otrzymalam wiadomośc. A ja jej po prostu nie wierzę i mysle, ze nas wkreca i wcale nie ma zadnych problemow. A takich ludzi za pewne jest tu wiecej A co do mnie.. byłam na rozmowie, moze nie wypadlam rewelacyjnie, ale sie staralam jak moglam. Wiec nie bylo najgorzej tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie wiem od kogo, który mail w koncu byl tylko ugaa bugaa miala podobny do swojego nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaczek89
Też walczę z nieśmiałością i lękiem. Od 8 miesięcy nie pracuję. Dziś dostałam telefon w sprawie pracy. Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną. To praca w sklepie odzieżowym, z ludźmi. Boję się niesamowicie, ale pójdę tam. Może właśnie tak trzeba z tym walczyć ? Stanąc twarzą w twarz ze swoimi lękami i może uda mi się to pokonać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie lubią tworzyc sobie rozne historie szzegolnie na kafe wrecz to kochaja jednak mysle, ze az tak daleko to nie zajdzie zeby ci ktorzy udawali i sie z nami spotkali i ostatecznie umowilii, ale dla jaj pewnie beda tu pisali. Tak jak Joaśka np. Predzej czy później im sie znudzi po tym co napisalam, ze nie ufam "Joajo" dostalam od niej maila ze ją przejrzalam no wiec widzicie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Domi, troliki będą przeszkadzać i robić sobie jaja na forum, ale w końcu dadzą sobie z tym spokój. Jednak adresy mailowe tych osób lepiej usunąć ze swoich list, aby nasze grupowe maile do nich nie dochodziły. ewciaczek89 - nie poddawaj się, trzeba próbować, choć czasem to bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joajoj@wp.pl stalingrad2010@wp.pl To adresy osób, które wczoraj odwiedziły nas z niepoważnymi zamiarami. Nie sądzę, żeby były to szczególnie szkodliwe indywidua (raczej takie małe psotne trolle), ale na wszelki wypadek wykasujcie je z listy kontaktów mailowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, co ja takiego napisałem? Że pasuje mi tylko w Sylwestra, nic poza tym. TROLICO o blond włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura - trochę wiary :) Przecież to właśnie m.in. takie zjawiska jak sceptycyzm są generatorami nieśmiałości i zamykania się w czterech ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja takiego piszę, jeśli można wiedzieć? Kiedy niedawno napisałem coś o prawictwie? Napisałem tylko, że z nieznanych mi przyczyn panie mnie nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracz Zcarga
I spotkaliście się już? Bo mi się nie chce 16 stron czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
Stalingrad chodzi o to, że się szybko wymiksowałeś z całego przedsięwzięcia.Nam nie chodzi o to by spędzic razem Sylwestra, bo nie mamy co robic tylko sie spotkac by sie poznac by porozmawiac z ludźmi podobnymi do nas a jesli tylko Tobie chodzilo o towarzystwo na Sylwka to chyba nie zrozumiales po co w ogóle mamy zamiar sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
a co Cie to interesuje czy sie spotkalismy? nie nalezysz do naszej grupy. Ale odpowiem nie nie spotkalismy sie nie mamy jeszcze daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×