Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość źle źle źleeee
wyobraź sobie bande nieśmiałków z fobią społeczną, z całym szacunkiem, bo sama mam ten problem (może nie fobia ale nerwica lękowa), przecież to jest dramat jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od sasa do lasa mówisz dobrze będzie jak piątka się nas zbierze, bo ostatecznie na pewno część się wyłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 28, więc z perspektywy 18-latki można by rzec, że stara d**a :) Ale podobnie jak Ugaaa Bugaaa ani się na tyle nie czuję, ani ponoć nie wyglądam. Dlatego uważam, że wiek tu nie ma nic do rzeczy. Jeśli chodzi o nasze spotkanie - ja myślę że będzie ok, i jakoś nie przewiduję szczególnie drętwej atmosfery ;) Kto wie, może nawet się wspólnie powygłupiamy łamiąc wszelkie konwenanse, można by to potraktować jako małą terapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
ale jak mają być same baby to ja się wypisuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umysłowo nieco starsza jestem, więc nie myślę, że nie będzie problemu. Tyle, że wyglądam na młodszą :D Zdziwiło mnie nieco, że tyle osób chętnych. Ja się pisze na to a co mi tam :D Zabic nie zabiją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
szczerze to nie chciało mi się czytać od początku, nie śledziłam was. macie na siebie jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
jeśli chodzi o szczegóły, sugeruję użycie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle źle źleeee - póki co swoich namiarów nikt nie podawał, bo tutaj fajnie się gada i można wiele rzeczy ustalić wspólnie. Ale może warto niedługo o tym pomyśleć, w razie gdyby nam topic gdzieś wcięło (odpukać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
raczej obawiałabym się troli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niekoniecznie same baby będą, bo kilku facetów też tu zagląda, tylko trochę bardziej sporadycznie - w końcu to babskie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
ooo i to jakie trollliska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolllll
witam piekne panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolllll
haha to ja mala su

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
kultura, ale nie wiem czy wiesz ;) ale jest taka opcja jak wysyłanie mailu do grupy a później można "grupowo" mailować przez opcję "odpowiedz wszystkim" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolllll
źle źle nie mądrzyj sie kafe jest w porzadku czego chcesz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolllll
kto ostatecznie pisze sie na spotkanie zrobmy liste ile sie osob nazbieralo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolllll
dziewczyny dzisiaj juz piątka strona leci i my niby jestesmy malomowne? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pisze, macie maila jak coś ribesaureum@gmail.com Bo kolejną maturę próbną zawalę jak teraz spać nie pójdę, a jutro pisze dwie :O Po ch­ja mi ten rozszerzony angielski był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugaaa Bugaaa
Dziewczeta ja sie tak ladnia pozegnalam a jednak ciekawosc silniejsza, tym bardziej ze nie moge zasnac. :) Jezeli chodzi o kwestie wygladu to nie jest to najistotniejsze, prawda? Nawet jakby ktos zjawil sie ubrany w stylu samego Kononowicza to nie zrobi nam to chyba wiekszej roznicy? :D Kultura ma racje to bedzie ciekawe doswiadczenie, kazdy z nas jest inny i niepowtarzalny wiec bedzie to pewnego rodzaju mix towarzyski. Juz sie ciesze na sama mysl. :) Wlasnie sie zastanawialam co do kontaktu pozaforumowego z Wami. Byloby milo gdybysmy mogly kontaktowac sie nie tylko w tym miejscu, tymbardziej ze 2 z Was sa z moich okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca się zmienic...
Ja też bym chciała się zapisac ale mieszkam w Anglii... gdybyscie jednak kiedys planowali sie spotkac właśnie tu to z chęcią się do was przyłączę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugaaa Bugaaa
I jeszcze jedna kwestia do poruszenia mianowicie jak ustrzec się osób nie powołanych? Moze zrobimy glosowanie i wybierzemy przewodniczącego naszego przedsiewziecia? Ja mam juz nawet kogos na mysli. :) Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×