Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

stalingrad już drugi raz się poddajesz hehe chyba nie jesteś gotowy na to. Ale Ty chyba nieśmiały nie jesteś coś mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky reggae -- nawet jezeli bylbys jedynym facetem na naszym spotkaniu masz szanse na przelamanie sie ze swoim problemem. Nie masz nic do stracenia tym bardziej, ze jsetes z Wrocka. W razie watpliwosci zawsze mozesz wracac do domu. :) Dominiko -- nie badz taka krytyczna wobec siebie. Z pewnoscia nie bedziesz zamulac. Owszem na poczatku moze byc nieswojo i dziwnie ale z czasem kazdy sie rozkreci. :D Ile czasu w przyblizeniu planujemy przeznaczyc na to spotknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika.k no proszę Cię :) Z tego co czytam, jesteś wspaniałą osobą i na pewno wiele wniesiesz swoją obecnością do tego "meetingu". Przecież tu absolutnie nie chodzi o to, kto będzie bardziej rozmowny i bardziej zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
Stalingrad Nic na siłę :) nikt nie bedzie cie zmuszał do niczego :) Bedziesz wśród swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie żadnych zdjęć to raz (nie znoszę, praktycznie w ogóle nie mam zdjęć) Wiem, dziwna jestem :D Musicie brać pod uwagę, że niektórym dojazd trochę zajmie, w moim przypadku jest to 5h w jedną stronę więc mi będzie ciężko być elastyczną :O Powoli zaczynam coraz bardziej wierzyć, że wszystko dojdzie do skutku :)A ja nie stchórzę, za bardzo szalona jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
Pewnie wyjdzie na to ze bede robił za przewodnika i oprowadzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualne fotki będą tylko dla tych, którzy chcą. Każdy ma prawo czuć się swobodnie, i nikt nie będzie do niczego zmuszany :) Ja też się nie lubię fotografować, ale może się skuszę na pamiątkowe zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
To była tylko propozycja :) nikt zmuszany do niczego nie bedzie :) szkoda ze zima jest bo mozna by było sie spotkać na wyspie słodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godziny spotkania ustalimy wspólnie, tak aby każdy mógł spokojnie dojechać, tudzież odjechać ;) Ale to już na prywatnym forum. Będzie trzeba też pomyśleć o noclegu dla tych którzy chcą. A jako miejsce zbiórki chyba najlepszy byłby Dworzec Centralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie lubię sobie robić fotek ew swoim aparatem żeby kontrolować jak na nich wyglądam. Zrobię ich 20 a do wglądu nadaje się tylko jedna lub żadna:P Moja podróż też będzie długa.. jeśli wybiorę pociąg bez przesiadek to będzie to 7 godzin, ale taki nie pasuje bo dotarłabym dopiero o 20. Wiec pozostaje mi opcja z przesiadkami i tutaj podroz trwa 8-9 h. Najlepiej przyjechać samochodem, ale ja się boję tak daleko pojechać nie wiem po co robiłam to prawo jazdy wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
teraz widze jak ja mam dobrze :) musze przyjść !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura, a Ty będziesz jechała sama, czy ktoś Ci będzie towarzyszył w podróży? Nie wiem, czy masz faceta, ale dobrze by było, żebyś sama nie musiała jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMeBlondiee -- Co bys powiedziala, zeby sie wybrac wspolnie do Wrocka? Bo pewnie bedzeimy jechaly z tego samego miejsca. :) Reflektujesz czy raczej wolisz element zaskoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też w ogóle się nie orientuję i boję trochę sama jechać pociągiem. W nocy w pociągu na bank wyląduje żeby dojechać za dnia. No, ale jakoś to przeżyję. I nad noclegiem też trzeba pomyśleć. Aha i nie stać mnie na hotele kilku gwiazdkowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala suu
kinky reggea na razie tylko Ty jesteś z Wrocka, ja znam miasto jako tako - uczyłam się tam :) Dominika mam takie samo wrażenie jak Ty o sobie - ja myślę, że to ja będę najnudniejsza :D hehe Ja myślałam o dacie 15-16 stycznia i mi jako tako pasuje, myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura i Dominika -- taka daleka podroz moze byc niebezpieczna, ja bym sie bala jechac pociagiem taki kawal drogi. Wezcie moze osoby towarzyszace, zawsze to razniej. CallMeBlondiee -- :D Ciesze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae - orientujesz się może czy nadal działają we Wrocku hostele: Solo, Trio itp? Z tego co pamiętam, tam były w miarę tanie noclegi (tyle że łazienki na korytarzu). Trzeba by coś dziewczynom podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
mala suu No ja mieszkam tutaj całe życie i też znam jako tako :P Głupio mi ze macie takie trudności z dojazdem a ja mam wszystko pod nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
CallMeBlondiee Postaram sie czegoś dowiedziec i odpowiem jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie propozycje odnosnie miejsca spotkania? Czy ma byc to raczej cos w klimacie kameralnym i spokojnym czy raczej bardziej na luzie z odrobina chaosu? Kinky reggae -- moze cos aproponujesz skoros miejscowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ja z tą towarzyszącą osobą zrobię w czasie spotkania? :D A jak pójdziemy razem to wątpię by to wypaliło O ile przyjadę to niestety mogę tylko na parę godzin w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×