Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Stalingrad ja Cię bardzo przepraszam, nie chcę powodować tu jakichś kwasów, ale sam napisałeś że "wypisujesz się z wycieczki". Nasz temat to jednak nie tylko pogotowie Sylwestrowe (aczkolwiek jestem otwarta na propozycje). Idea całego przedsięwzięcia jest taka, aby pomóc nieśmiałym ludziom wyjść do nowych ludzi. I jakiś porządek musi być, bo jak inaczej się nie uda tego ogarnąć i zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę tylko, że mógłbym wpaść, jakby było to spotkanie w Poznaniu, Trójmieście, Toruniu, Bydgoszczy, Olsztynie. Do Krakowa nie mogę jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście gdyby było w okresie między Świętami a Sylwestrem. Raczej nie dałbym radę do Świąt. Poza tym na 99% i tak to nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
wroclawia jak juz stalingrad mozna zrobic dwa spotkania jeden we wrocku a drugi gdzies po srodku Polski by i ci z nad morza mogli dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
na 99% to wlasnie wypali:) to przeciez od nas zalezy tylko moze ustalmy w koncu jakas date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingrad nikła szansa na spotkanie wystawią cię do wiatru. Z niektórymi by był problem gdybyś był z tego samego miasta co dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
jak juz zamkniemy sie na jakims prywatnym to juz nikogo ni wpuscimy do naszego swiata a tu ciagle sie ktos dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
a ja to Dominika tylko cos mi sie nie chce zalogowac wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
ale ze kto? ja mam czarnego nika ale chyba haslo zapomnialam cos mnie zamroczylo hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: Mamy grupkę osób zdecydowanych, które chcą w końcu ruszyć tyłki i coś zacząć robić ze swoim życiem zamiast marudzić. I dla takich właśnie osób to spotkanie się odbędzie, a przynajmniej spróbujemy aby się udało. Jeżeli wchodzicie tu tylko po to, żeby pisać że to nie ma sensu i nie wypali, to darujcie sobie. Chcecie dalej zamulać sami w domach? Proszę bardzo, nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale nie zniechęcajcie pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
kapselko a czemu mailowac lub na gg mi tu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
CallMeBlondiee podpisuję się pod tym rękami i nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
kapselko a moge zapytac kim jestes bylas tu wczesniej na innym niku? bo nie kojarze sama jestem ciekawa kiedy trzeba zaczac myslec nad terminem ja na pewno w weekend jakis, bo od pn-pt nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko, jakoś mi nie wiadomo nic o tym, żebyś chciał(a) dołączyć, więc po co pytasz? innych wątków nie macie na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
a masz jakieś problemy czy siedzisz tu z ciekawosci, bo jak z ciekawosci.. to wlasnie chodzi o to by byli tu sami zainteresowani tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zdefiniować się trzeba, ja, mimo mojego sceptycyzmu i powątpiewania, deklaruję się (a to znaczy, że nie jestem na wskroś przegniła:P). Chcę całkowicie pokonać nieśmiałość i z pełną świadomością układać sobie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie na pomaranczu
No więc zaproponujcie jakiś termin nie ma co odkładać tego w czasie, bo im dluzej bedziemy sie ociagac to tym trudniej bedzie sie zmobilizowac. Padl pomysl wiec trzeba go skutecznie doprowadzic do finalu, Ja jestem dyspozycyjna ale musze wiedziec wczesniej, bomoj men nie wiem jak pracuje a sama do wroclawia na pewno sie nie wybiorę. Ale nie bojcie sie nie wezme go na spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×