Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Ugaa, haha, z tym drineczkiem w ręku nie sprawiasz wrażenia wzorowego stróża prawa ;) ablabla - smaka robisz! prawie czuję ten smak ...fajnie się gada, ale poduszka mnie woła- DOBRANOC WSZYSTKIM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ablabla
dobranoc. mnie wola winko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się kończy trunek, ablabla ty podzieliłbyś się jak masz za duzo! Preferuje to słabsze, truskawkowo-porzeczkowe. Mala suu -- skad masz gadajaca poduszke? :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ablabla
zapraszam. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ablabla
jutro o tej samej porze w tym samym miejscu i z ta sama iloscia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UgaaaBugaa
Ja jestem przyczajony tygrys a Kinky ukryty smok. :D ablabla --jutro o tej samej porze, w tym samym miejscu ale ja bez tej samej ilosci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie tak mówią że brzydkie :P ale to kwestia gustu. Mi sie wszystkie podobają więc musicie uważać bym sie nie zakochał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, masz ten płyn zawsze przy sobie :) No to Kinky ogromne serce musisz mieć :D Ugaaa też uważam, że nie ma brzydkich :) No, okej nie będę ściemniać jedna na milion może i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinky --Ja tam nie jestem ,,te wszystikie,, ! Jest mowie jak jest ! Kulturka -- moze i jest jedna na milion ale na milion czego? Jest piękniejsza od tych piękniejszych czy brzydsza od tych brzydszych? :D :D Gorzej jak każda tak o sobie myśli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękno jak brzydota jest czymś subiektywnym, ale nie wykluczam nielicznych przypadków które dla wszystkich mogą być piękne lub brzydkie, i tylko zakłamani będą twierdzić inaczej. Ale ja takich przypadków na swej drodze nie napotkałam, jednak dopuszczam taką mozliwość, że istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacnie powiedziane Ugaaa :D Hm, Stalek ja myslę, że kluczem jest świadomość. Bo czy głupi człowiek nie zdający sobie sprawy, że jest głupi będzie nieszczęśliwy? Czasami mam wrażenie, że świadomość jest największym ciężarem, choć nie wiem czy gdybym miała możliwość "zrzekłabym się" jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×