Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Dziękuję, w jego imieniu :). Nie potrafię mu niczego odmówić, gdy widzę ten pyszczek i strasznie go rozpuściłam :/. Cóz kazdy ma swojego bzika, mogłam gorzej trafić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałem psa to on był na pierwszym miejscu. Mama najpierw dawała jeść jej a dopiero potem mi :P i często musiałem uciekać przed swoim psiakiem bo go wkurzałem i chciał mnie gryźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba ;). Mój tez jest na pierwszym miejscu, nakarmienie psa to pierwsza rzecz jaka robię po przebudzeniu. Druga to odpalenie kompa :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Zgromadzenie :P Nie było mnie tu jakieś 2 dni i muszę przyznać, że zdążyłam się stęsknić. Albo mówiąc inaczej moje myśli co jakiś czas oscylowały wokół tego topicu. Przeglądam te Wasze ostatnie rozmowy i strasznie się cieszę, że tak się to rozwinęło. Widzę, że ostatniej nocy co niektórzy dali czadu, jeśli chodzi o siedzenie do późna ;) Co więcej - poziom gadki, wcale nie wskazuje na porę, w jakiej była prowadzona. Super się Was czyta! Tylko, żeby nie było, że namawiam do siedzenia po nocach ;) UgaaaBugaaa dzięki za wsparcie, bo wcześniej nie zdążyłam 🌼 Pobyt na uczelni jakoś przeżyłam i nawet nie było źle. Widzę, że obok Kulturki jesteś tu naczelną nocną pisarką :) A dzisiaj rano pewnie znowu kotek zgotował Ci poranną pobudkę ;) Fajnie, że myślicie o wypadzie w górki z Małą Suu, ja cały czas jestem chętna jakby co (bo do tej pory chyba tylko raz wspomniałam coś o Śnieżce ;) ) Omena nawet nie wiesz jak się cieszę, że komuś ten topic chociaż w małym stopniu pomógł :) Super, że wraz z Dominiką zrobiłyście taki krok. Dziewczyny, jestem z Was dumna. Oby tak dalej. Widzę, że kinky reggae w końcu został przyjęty do tajnego zgromadzenia, fajnie :) Chciałabym również serdecznie przywitać i pozdrowić nowe osoby, które dodały swoje wpisy w ostatnim czasie (ablabla, Anke to do Was) oraz tych, którzy jak do tej pory tylko czytają, albo z jakichś przyczyn zamilkli :) ). Mam nadzieję, że na tym się nie skończy i będziecie nadal wpadać. I w ogóle śliczne dzięki Wam wszystkim, za to że jesteście (jakkolwiek pompatycznie by to nie zabrzmiało). Anke śliczny ten Twój piesio. Ja osobiście uwielbiam zwierzaki, trochę ich już zresztą mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich obecnych! 🖐️ Jestem dzisiaj w totalnej rozsypce bo przeżyłam dramatyczne chwile. :( Udało się jednak uniknąć najgorszego! Trochę mi lepiej ale jednak nie nadaje się dzisiaj już do niczego. :( Anke -- piesek wymiata, naprawdę bardzo fajny zwierzak. Jak się wabi? Podobnie jak Ty, ja po przebudzeniu karmie najpierw kota, następnie śniadanie z rodzinka a potem komp. :) Taki mały rytuał. CallMeBlondiee -- już Ci wspominałam, ze liczę na wypadzik w góry z Toba i Małą suu , mamy je przecież na wyciągniecie reki. Owszem, wczoraj było tak milo, ze nie mogłam się oderwać i tak oto w ten sposób, zasiedziałam się prawie do godzin rannych na naszym topie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaaBugaaa - Co się stało? Oczywiście jeśli wolisz nie mówić, to jasna sprawa. Ale może zechcesz się wygadać. Jeśli udało się uniknąć najgorszego, to kamień z serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMeBlondiee :D fajnie, że już jesteś ! i że w szkole OK. Ja dzisiaj cały dzień recytowałam moje referaty :( najgorsze jest to, że pewnie najwięcej czasu poświęcam na przygotowanie z całej grupy,a przy prezentacji wyjdzie mi i tak najgorzej (albo w ogóle :P ) heh :< mam pietra jak nie wiem...... Wczorajszej nocy to poszaleliście :D ale jakie poważne tematy - jak na fakt, że nad wszystkim unosiły się opary alkoholu...maskowane nutką zapachu Perły Woolite ze strony pewnej Pani i dość instensywnej woni AXE od jednego Pana ;) Ugaabugaa - co tam za dramaty Cię spotkały??pisz- jeśli jest do opisania na forum... Anke - fajny piesio, lubię takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Suu - Dasz radę, odbębnisz jakoś i będzie już za Tobą. Dobrze, że się przygotowujesz wcześniej, na ostatnią chwilę to dopiero byłby stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala suu -- rozbawiłaś mnie swoim postem, nawet na chwile pojawił się przelotny uśmiech na mojej twarzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie pogrywam w pokerka. Bakcyl złapany od mojego M. Zawsze to jakiś relaks, choć (mimo iż gram wirtualnie) bywa gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie zasypani (tak myślę) 🖐️ W Szczecinie śniegu ani widu ani słychu :P Uguś, co się stało? Jakiś wypadek o mały włos? A ja dzionek przebimbałam (książką, drzemeczki, muzyka, zakupy, kąpiel odpręzająca itepe itede), teraz wlazłam na kafe i znowu pewnie nici z nauki :O A jutro piszę pracę klasową, 2 sprawdziany plus kartkówka. No i dwa wypracowania powinnam napisać. Oj, tylko chwilkę posiedzę :P Wy to pracowici jak te pszczółki :) A ja obibok Mala Suu będzie w porządku, ja robię wszystko na ostatnią chwilę i nigdy nie wychodzą tragicznie, a czasem wręcz dobrze :) Cały dzień ćwiczyłaś to będzie perfekt ;) Wypij jakiejś herbatki ziołowej albo waleriankę połknij przed samym wykładem Anke, piesio w jakiej pozycji godnej :D Co będzie pospolicie na podłodze siedział. U mnie beagiel już robi co chce a szczeniak dopiero, jeden fotel to już sobie zawłaszczyła :D Widzę ciągotki do hazardu niektórzy mają, ja bukmacherkę obstawiam czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkich obecnych. Dzięki ;). Piesio wabi się Filip i rządzi całą rodziną, nie da się ukryć. Tez cały dzień się lenilam, komp, książka, telewizor i inne pierdoły. I zbieram się mentalnie do pójścia do pracy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugabuga Co sie dziś stało ? Jeśli masz ochotę to napisz mi na maila. Widze ze nie tylko ja miałem kiepski dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaBugaa 🌼 cieszę się, że rozweseliłam choć odrobinę :) CallMeBlondiee - a wygrywasz czy raczej ciężko? ;) Kultura - nie przerażają Cię referaty-przemówienia? to Ty śmiała bestyjka :P a Twój długouchy szczeniaczek słodki musi być :) Heh, poker, bukmacherka, a ja troszkę gram na giełdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke -znaczy: pracujesz czy masz zamiar zacząć i się czaisz? :D Kinky - a Twój dzionek jak wyglądał? naprawdę tak kiepsko? może to tylko Twoje subiektywne odczucie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję i jest różnie, jak to u fobika. Zwłaszcza, że na początku nie byłam w stanie opanować drżenia rąk. Teraz jest coraz lepiej. Kinky, czemu kiepski? Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
nie martwcie się,jutro nowy lepszy dzień;) chyba,że ktoś nie lubi poniedziałku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMeBlondiee, jestem z Warszawy. Z tego co się rozejrzałam, to sporo tu osób z Wrocka. Jakiego masz piesia, mój to mastiff brazylijski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja referatów unikam po prostu Mala Suu :D Jak już się zdarzy to sikam po siebie właściwie :P Gdy wiem o czym mam mówić to nie jest źle. Gorzej jak na lekcji mam mówić przed klasą o czymś o czym nie mam zielonego pojęcia (zdarzyło mi się tak, praca w grupach nic nie wymyśliliśmy a na środek wyszłam ja, porażka) A z tela wygrzebałam fote to dam, a co :D Półtora miesiąca temu wykonane, jednak mordka średnio jej się zmieniła :) http://img820.imageshack.us/i/zdjcie0080g0.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke - a mój, to tzw. rasa uniwersalna :P Pyszczek wyżła, nogi jamnika, etcetera, etcetera... ;) Ale jest kochany. 33 - witam Pana. Dzisiaj też tylko przelotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura, jest bosssskiii :). CallMeBlondiee, jestem pewna, że tak ;). 33, heh a kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanie kiepsko mi dzisiaj idzie wiec Was poczytam bo dobrze na mnie działacie! Odpisze tylko. Czesc Kinky , czesc Kulturko! 🖐️ Wczoraj wpominalam Kinky, ze z pożarem nie ma żartów a dziś to spotkało mnie w dosłownym znaczeniu, to tak pokrótce. Kiedyś Wam opowiem. A u Ciebie co się stało, ze kiepski dzionek? Mala suu -- podziwiam Cie, ze masz w sobie tyle siły i pomimo trudności Ty z zapałem przygotowujesz te referaty, które na domiar złego musisz jeszcze wygłosić. Chyle nisko czoła przed Toba! CallMeBlondiee -- hazard powiadasz? Ja do kart, gier karcianych czy innych takich rzeczy nie mam po prostu głowy i cierpliwości tez nie! ;) Nawet w lotka nie mogę wygrać! W tysiąca to mnie nikt jeszcze nie był w stanie nauczyć grac a okazji było wiele. Anke -- w jakim wieku Filipek jest? Swoja droga wygląda groźnie ale pewnie jest kochaną przylepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam żadnego zwierzaka. Moje marzenie to labrador. Ale w mieszkaniu nie miałabym serca go trzymać :( może kiedyś dorobię się domku z ogrodem, to pomyślę :P 33 - masz coś przeciwko poniedziałkom? ;) Kultura - słodziasek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke - z Wrocka to chyba jak narazie tylko jedna osoba. I to bynajmniej nie ja :) Wybierasz się na nasz "zlot"? Kulturka - jak Ty coś napiszesz, to pogłębiają mi się zmarszczki mimiczne ze śmiechu. Aż trudno uwierzyć, w tę Twoją nieśmiałość, ale to już za pewne słyszałaś nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
CallMe tak, może zajrzę później teraz muszę się ogolić, aby odmłodzić się o ładnych kilka lat;) Mala nic a nic, jestem totalnie bezkonfliktowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaBugaa, niestety siły, zapał i dobre chęci to jeszcze nie wszystko - szczególnie w obliczu 25 par oczu i uszu zwróconych w moim kierunku !! :( 33 na karku - ach, taki zupełny konformista - jak ma być poniedziałek, to niech będzie i poniedziałek...? zupełnie żadnej walki...? :P ...po tym goleniu zmień sobie nick na 'na oko - przed 30tką' ;) skoro tak Cię odmładza ta czynność... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×