Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

HHHHHHhUUuuuuuuuRRRRrrrrAAAAAAAAa :D Ja już pomyślałem :D zgadnijcie co to było :P Ale sie robi wesoło na tym forum w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturko -- nie badz taka sceptyczna, masz te 18 lat i przed soba mozliwosci bardzo wielkie. jak na dzisiejsze czasy. Bardzo ambitny cel, nie powiem. :) Ja gdybym mogla cofnąć czas to zapewne nie pisałabym z Wami w tym topiku bo byłabym daleko od miejsca, w którym się teraz znajduje. Ale optymizm trzyma mnie mocno i nie puszcza. Także jest jak jest i git. Stalek -- no to jeżeli masz tak smęcić, zmień kierunek w cholerę i zostań romantykiem. Moze wtedy będziesz szczęśliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie wychodzi mi to w życiu osobistym, to może mam "prawo" realizować sie chociaż w zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod warunkiem, ze nic nie będzie mnie ograniczać, chciałoby się kilka srok za ogon trzymać a tak chyba się nie da, albo jedno albo drugie Gdyby ludzie nie marzyli nie byłoby postępu :) A gdzie byś była Ugaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudziło mi o inne miejsce w życiu Kulturko. Nie byłabym w tym w którym jestem teraz. Nie byłabym nieśmiałą, niepotrafiąca się odnaleźć istotka, nie pisałabym w tym topie, nie miałabym takich problemów jak teraz. Kulturko najpierw złap za ogon te jedna, najważniejsza srokę a potem uganiaj się za reszta! :D Stali - możesz jak najbardziej bo każdy ma prawo. Żałować nie będziesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sroka iście diabelsko sprytna jest :D Ale złapię ja z pewnością :) Wiesz Stalek jak czujesz, że będziesz spełniał sie w czym innym to jasne zmieniaj. Ja czasami nieco żałuję że na humanie wylądowałam i nie mam szans iść na jakieś dobre ścisłe studia (matury rozszerzone :(), ale zwykle ten racjonalizm ucieka w popłochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Defetyzm przez Ciebie przemawia Stalek! Moze zdaj się na wlasna intuicje i po sprawie. Chcesz zmienić kierunek - zmień. Nie chcesz być sam - to znajdź dziewczynę. Brzmi to iście banalnie ale taka jest prawda. Nikt Ci nie da gotowej recepty na szczęście , sam musisz ja sobie stworzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezienie dziewczyny ... mówisz to, jakby było jak zawiązaniu butów. Nie mam odskoczni, żeby ciężko pracować. Rok temu jakąś miałem i jakoś szło, ale teraz ... niestety. Biologii nie oszukam, powołania nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawo czy na lewo (;)) jakie to ma znaczenie skoro w cokolwiek zaczniesz wierzyć natychmiast rozbijasz to w pył i zaczynasz znowu szukać i tak w kółko Dlatego uczepiłam się jednej rzeczy i próbuje sie zmusić by znowu w nią uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalek -- z wiązaniem butów to ma niewiele wspólnego. Nie wiesz jak wystartować czy co? Nie napisze Ci przecież krok po kroku jak masz poderwać lalkę. A jednak widzisz wcześniej sobie jakoś radziłeś a teraz co stagnacja zupełny Cie dopadła. Nie zwalaj winy na biologie i powołanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot tak sobie, po prostu z chwili na chwile straciłeś nagle cały sens życia? Wrócimy jeszcze do tej rozmowy. Wybiła 4, zwijam manatki i idę w kimę. Musze wstać za 4 godziny. :O Dobranoc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ablabla
wie ktos na czym polega terapia grupowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
ale cisza swojskie klimaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że ten temat żyje w środku nocy ;). Pewnie koło północy ludziska zaczną się schodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×