Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

UgaaaBugaaa, kurcze tak pomyślałam, że pewnie jakiś wypadek. Współczuję, ale skoro jesteś i piszesz, to widzę, że nic Ci nie jest, mam nadzieję, że zniszczeń też nie ma dużych. Filipek ma 3 lata i bynajmniej nie jest przylepą ;). To dość groźna rasa, ale dla 'swoich' faktycznie jest do rany przyłóż. Taki cielak ;). CallMeBlondiee, jasne że się wybieram o ile coś mi oczywiście nie przeszkodzi. Fajnie będzie poznać nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym -- Kinky mam pytanie. Jak daleko jest z lotniska we Wrocławiu do centrum a konkretnie do dworca PKS-U? Z góry dziękuję za odpowiedz. Kulturka -- ale słodziutka psinka! Cudowna mordka! Jak Ty to robisz, ze pomimo wstydu jesteś w stanie wygłosić ten referat. Kurcze, dla mnie to jest nie do wyobrażenia. JA mam kotkę jak już wiecie, która ma pieskie usposobienie! Kupa śmiechu w domu bo jest przezabawna ale tez niezła psotnica! 🖐️ 33! Ogolić powiadasz, chcesz pewnie zrobić na Nas wrażenie, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Cześć wszystkim:) mam 24 lata i objawy podobne do Waszych,więc rozumiem i współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaaBugaaa - ze mnie szczerze mówiąc też taki gracz jak z koziej pupy trąbka, ale jakoś ten poker mnie zaabsorbował. Hehe, 33 - dokładnie, zmień nick po goleniu! Anke - wow, super że też się wybierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moją rówiesniczkę. A tymczasem lece spac, bo jutro będe musiała się pewnie zerwac o nieludzkiej porze, żeby w ogóle do roboty dojechac. Świat ma zasypac. Kobranoc Wam 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaaBugaaa - wierzę że masz śmiechy z kota, ja mam 2 własne (poza psiakiem), więc jestem w temacie ;) Pocieszne stworzonka. Anek - dobranoc, kolorowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za psiaka dziękować, z takim pyszczkiem to nie dziwota, że na głowy wszystkim powłaziła:D Tatę wokół pazura owinęła, a to typowy pan domu :) Dobre towarzystwo lepiej rozwiązuje język niż alkohol :P To moja matka ostatnio stwierdziła że nauczyciele się mnie pewnie czepiają bo pyskata jestem (kompletnie nie wiem czemu wszyscy ostatnio coś ode mnie chcą). Przyznam, że w gimnazjum (moja matka tam mnie uczyła, więc wie doskonale:O) to owszem działo się :classic_cool: ale teraz stara du&$173pa jestem to zmądrzałam :) No widzisz Uguś '33 na karku' wie jak się przygotować na wizytę Stalina :D Nie to co my. Ale cieszę się, żeś cała i zdrowa Witam wszystkich w przybywających i w ogóle 🖐️ (z tą łapką chyba cały czas powinnam łazić) Tłok jak na Rodła :P Nie będę sie zwarszawiać jakąś Marszałkowską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym - chciałaby nawołać do pisania osoby, które pojawiły się na początku tego topiku i z którymi tak miło się gawędziło i liczyłam, że też zostaną: Noc w BA !!!!!!!!! do cholery z tym !!!!!! plastusiowa!!!!!!!! marta8998!!!!!!!! i kto tam jeszcze!!! noo, nakrzyczałam się, może usłyszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Dołączam z miłą chęcią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno, jak Ci się żyje?? skąd jesteś i w ogóle... coś słowem wstępu ... :) Anke - DOBRANOC! Kulturo - ja to nigdy nie byłam pyskata - a Ty widzę poszalałaś w życiu sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke -- wszystko dobrze się skończyło i to jest najważniejsze. Staram się zapomnieć! Kolorowych Anke! CallMe -- ze mnie to nawet nie jest ta przysłowiowa trąbka. ;) Ale nie każdy ma to tego łeb! Mala suu -- ja bym nie poszła nawet jakby mnie zaciągali silą. Dlatego Cie podziwiam a co potem to już nawet nie chce myśleć. Ten stress, to napięcie, gorejące policzki, brrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi może łatwiej czasem dziewczyny, bo ja się po prostu z zasady nie rumienię :) Pamiętam z raz albo dwa jak wydawało mi się, że czerwona się zrobiłam, ale koleżanki i tak mi powiedziały, że tylko zaróżowiły się poliki Życie mnie przytemperowało Do mnie raz należał rekord uwag od nauczycieli :D (z dziewczyn oczywiście, bo chłopców nic nie pobije:P) Mam się czym chwalić, co? :O Pa Anke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Jestem z okolic Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturko -- w razie czego to zabawisz towarzystwo na meetingu? Twoje poczucie humoru udziela się chyba każdemu tutaj. :D 33 pewnie podczytal topic i tez chce być przez chwile w posiadaczem haremu. O ile się dogada z Kinkym. :D Cześć Joanna21 -- zapraszamy i witamy ! Fajnie ze do nas dołączasz. :) CallMe -- to mój pierwszy kociak, mała ma dopiero 6 miesięcy. Szykuje się pewnie niedlugo rujka. Stopery do uszu już w posiadaniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Dzięki UgaaaBugaaa...nawet nie wiesz jaką mi to sprawia trudność. Pierwszy raz udzielam się na jakimkolwiek forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
Ugaaa uważaj co wypisujesz, bo ja to poźniej przeczytam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, mi też już właściwie przechodzi okres rumieńców - zdarzają się coraz rzadziej :) to wielka ulga, bo chociaż po wyglądzie nie widać zmieszania... :( ...najbardziej nie lubię zbereźnych żartów na imprezkach - od razu palę cegłę ! chociaż to ogóle żarty, nie o mnie przecież i ja ich nie mówię; chore, co? :P Joannka, chętnie poczytamy co u Ciebie, rozumiem, że Ci może być nieswojo, bo my się znamy już kilka dni, a Ty jeszcze nie masz praktyki na forum... powolutku -ale do przodu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nalezę raczej do alabasterków, więc z rumieńcami nigdy nie miałam problemu. A mam wrażenie, że niektórzy specjalnie różnymi metodami próbuja je wywołać:P Niby to fajnie, że się nie rumienię, ale niektórzy to mylnie odczytują Miałam taką przygodę jedną niemiłą to spokój totalny zachowałam, jak mi sponsoring proponowano :O Ale do tej pory głupio się czuję A co Joasiu robisz w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturko -- uwielbiam ludzi z takim poczuciem humoru bo sama taki mam! Czasami jednak przesadzam i tylko ja sama się śmieje do siebie ze swoich żartów. Uwielbiam się śmiać! Joasiu ja tez pierwszy raz się udzielam a zobacz jak się rozkręciłam, niczym mały baczek. Bzzzzz! 33 -- upss wydało się! Jak tam lico? Gładziutkie, odmłodzone? Mala suu -- hie hie, nawołujesz jak muezin. (nie miałam na celu obrazy niczyich uczuć religijnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedyś zwrócono uwagę, że się sama do siebie śmieję:D No bo nie moja wina, że mnie inne rzeczy śmieszą Sory Joaś, że tak ciągnę za język, ale ciekawam Ciebie :) Tu tylko nocą tak ruchliwie i gadatliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Stalin. Kulturka - ależ ja Ci zazdroszczę tego braku rumieńców... UgaaBugaa - oj, stopery się przydadzą :) na oko przed 33 - a szanowny Pan też nas zaszczyci swoją obecnością we Wro? Bo jakoś tego nie wyłapałam z natłoku informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
U mnie chyba to wszystko,co u Was:)potliwość dłoni,rumieńce,"płacz i zgrzytanie zębami":),biegające oczka. Pracuję,mam codzienny kontakt(pośredni i bezpośredni) z obcymi ludźmi. Najlepiej czuję się wśród tych,z którymi zjadłam przysłowiową beczkę soli acz niewielu takich mi już pozostało-najczęściej przez emigrację:)Ponadto nie ruszam się z domu na krok przez te moje opory. W pracy mam najlepszą koleżankę,jaką tylko można mieć,która opowiada mi o wszystkim,niestety bez odwrotnego skutku,stąd częste moje wyrzuty sumienia. Zawsze tłumaczę,że jestem nastawiona na odbiór:) Żenada jakaś kompletna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×