Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Stalin Myślisz że ja mam. Takie życie to marne życie. Ale zawsze coś. Mogliśmy trafić gorzej. Masz jakieś hobby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadek w zasadzie ... ale co z tego. Nie czuje radości z życia, lekko się nawaliłem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura:) Dotarła o 23 ale nie zadzwoniłem, popisaliśmy na gg. Muszę sie odważyć za bardzo Ją "rozpaliłem" że tak to ujmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozpaliłeś" powiadasz? :D Uuuuu cicha woda, co? Może niedobrze byłoby ją ostudzać? Stalek, ja nie widzę sensu właściwie w niczym, ale próbuje dążyć do celu który postawiłam sobie z 2 lata temu bo nic innego mi nie pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalin Zacznij uprawiać jakiś sport skoro ci tak zle. Podczas wysiłku fizycznego w organizmie wydzielają sie endorfiny. Możesz ćwiczyć w domu. Albo biegać gdzieś. Wiem że teraz zima, ale i tak można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky -- ale chyba nie masz nic wspólnego z palaczem kotłowym? :D :D Stali -- takich przypadków może być więcej a nawet nie koniecznie przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturko -- ja powinnam w takim razie natychmiast wyjść z topiku i się tu nie pokazywać Co za nietakt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ciągle dorzucam jej do piecyka by nie ostygła. Ale jeśli wystygnie to bedę na siebie, delikatnie mówiąc wsciekły. Szkoda że nie da sie przenieść wirtualnego świata do naszej rzeczywistości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stali - Mozg ścisły, suuuuper! Nawet w tym nie widzisz plusów? :) Kulturko -- oj nie wiem, nie wiem co my zrobimy! A co to za cel sobie postawiłaś? Miałam pytać wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja mogłam się nie domyślić, ze to o te marne 5 % kobiet chodzi? No jak? A są tam panowie we flanelowych koszulach w kratę i pinglach na pół twarzy? Zawsze mnie to interesowało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaBuga :D Masz na myśli ludzi ala Bill Gates1980 i spółka :D Ten pożar mogę ugasić tylko ja, mocno ją przytulając :) Ale sie zrobiło romantycznie na tym forum :D ale chyba dobrze trafiłem skoro przewagę stanowią Panie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, głupio mi trochę mówić Ugaa bo to nieco świadczy o pysze, rozważam takie zawody jak (to nie tylko jest z zawodem związane ale tak symbolicznie) psycholog wojskowy, reporter wojenny, prokurator wojskowy, prawnik specjalizujący się w prawach człowieka albo sam wyjazd na wolontariat, to się domyślisz może co mi sie w tej główce naroiło :O Żyję w jakimś złudzeniu, że czegoś uda mi się dokonać. A nie potrafię nawet nic zrobić ani ze swoim życiem Stalek, jak znajdziesz jakąś będziesz chciał jej nieba przychylić a po humanie to się może nie udać :( Kinky, to nie przedmiot ścisły, tu się może wszystko brać z niczego i płonąc ogniem wiecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×