Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Zaczerniłam nick, żeby móc spokojnie spać nie mysląc o tym, czy ktoś pisze za mnie jako mala su :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura -- czy mi sie wydaje, czy Ty myslisz , ze to ktos z naszego grona napisal ten post na pomaranczowo o Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura, myślę, że to nikt z tego forum nie napisał... Dorobiłam sobie jeszcze stopkę - jak szaleć, to szaleć ;) A w ogóle to spojrzałam do Wikipedii i okazało się, że miałam się nazywać Mała Mi - bo chodziło mi o tego stworka z Muminków. No ale dobra... :D :P niech już będzi Suu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, na to nie wpadłam :D A co Ty tak pomyślałaś? Ja się nie tylko tu udzielam i właśnie myślę na jakiej podstawie można było powiedzieć, że jestem wredna. Bo raczej nie mam sobie nic do zarzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura -- to sorry za pomylke , zle zrozumilam Twojego posta i wysnulam takie wnioski. Nie sledze w jakich topicach sie wypowiadasz i w jaki sposob. Nie oceniam osoby jaka jest po tym co napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że my tu nie najgorzej się dogadujemy:) przyszła jakaś osoba z zewnątrz, a że najbardziej kojarzyła Kulturę to jej się doczepiła żeby wprowadzić zamieszanie. A już był spokój od pomarańczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuje i sie zastanawiam
chuj wam w cyce :classic_cool: 🖐️ teraz zastanawiajcie sie kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
dyskryminacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sposobie pisania można wiele się dowiedzieć właściwie (choć czasem jest mylny, raz się przekonalam), komuś na pewno o jakiś inne moje wypowiedzi chodziło. No, ale wyszła na jaw moja samoocena, jednak oszukiwałam się troszkę jak myślałam, że jest już lepiej. Robię z igły widły :P A czemu ktoś mówi, że dyskryminacja? O wiek chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
ależ staro się poczułem określenie "pomarańczki" brzmi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugaaa Bugaaa - wcięło mnie na jakiś czas, bo musiałam z moim M. trochę pogadać. Chyba robi się zazdrosny, że tak mnie zaabsorbowało jakieś forum na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 na karku nic tu do Ciebie się nie odnosiło chyba, że jesteś osobą, która przed chwilą napisała tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
strasznie rozgadane osoby w tym temacie, jk na nieśmiałe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że obraźliwe i płytkie wypowiedzi wpadających tu oszołomów najlepiej całkowicie ignorować. Mnie one co najwyżej śmieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 na karku nic tu do Ciebie się nie odnosiło chyba, że jesteś osobą, która przed chwilą napisała tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMeBlondiee -- spoko wodza, faceci tak maja. Ja juz powiedzialam mojemu to przyjal to normalnie, bez zadnych zastrzezen. Ogolnie luzik. :) A te cyklicznhe wpisy na pomaranczowo to pewnie od sfrustrowanych istotek bez zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtualnie to można sobie pisać, ale w rzeczywistości jest gorzej. No wiadomo jak się postaram i rozkręcę to nawet sporo mówię, ale zwykle się nie staram i z lenistwa i czasem ze strachu. Jak ktoś mnie dobrze zna i się przed nim otwieram to dopiero widzi jak dużo gadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 na karku -- tak jestesmy bardzo rozgadane, ja np.przed wyslaniem posta deklamuje go na glos do monitora. :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
a co ja takiego napisałem? w pierwszym poście było coś o samotności, a widzę że każda ma problemy z facetem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura mam na drugie To ja mam tak samo :) na początku cichy :P a potem gaduła, ale tylko do osób które dobrze znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Suu - Faktycznie ta z Muminków zwała się Mi, ale to złośliwy stworek był. Fajna stopka, chyba też se jakąś zapodam :P Ale coś weny nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to nawet bardzo się ucieszył, że zrobimy sobie wreszcie jakaś wycieczkę i może ciut wyjdę ze swojej skorupki. Wyobrażam sobie jakie to musi być momentami irytujące dla niego co robię.. albo raczej czego nie robię, Wiecie co nie byłam w stanie kupić biletu u kierowcy w autobusie musiałam znowu się wyręczyć. Głupio mi było przeszkadzać kierowcy w jeździe i nie umiałam za to się zabrać. Mój Michał to ma ze mnie momentami polewkę, a ja wiem, że jestem żałosna. Ale czasami ogarnia mnie jakaś moc i potrafię wszystko sobie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×