Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Na razie to tylko pomysł. Czas pokaże jak to bedzie :P Jestem młody i piękny(HAHAHAHA:D) co mi szkodzi. Zielone tulipany ;) hmm pierwsze słysze :P muszą pięknie pachnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie pociąga patrzenie na pijanych ludzi, a sama nie lubię (nie)stety Właściwie to na dwie powinnam pójść, ale jakoś dziwnie na jednej jest większe prawdopodobieństwa zdarzenia się czegoś miłego, więc tylko nad nią się zastanawiam. Z tym, że ta jest w innym mieście, ale coś się chyba da zaradzić na to Pamiętacie, że mówicie do osoby nieśmiałej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co jest takiego z tymi tulipanami, ze niektórzy je pala? :D Kulturko -- pamiętamy, do kogo mówimy. ;) Jednak czasami bywa tak, ze jesteśmy do czegoś nastawieni negatywnie a okazuje się, ze jest całkiem odwrotnie. Raz się żyje, idź najwyżej wrócisz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z powrotem bedzie kłopot bo nie będę samodzielna (nie mam prawka, więc zdana będe na łaskę) To porażka będzie, będę jakimś odludkiem, nie będę miała do kogo gęby otworzyć w najgorszej opcji(nie wiem ile znanych mi osób będzie) Brzuch mnie przez Was rozbolał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Cześć wszystkim:) Tak miło Was się czyta,gorzej samej pisze niestety) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Joanno, nie martw się, jestem z Tobą, a tamci wyżej to jacyś śmiałkowie... nie wiem co robią na tym topiku ;) :P hihi, żartuję, mam troszkę roboty i zerkam tylko jakie temaciki lecą ;) Joanna, jak Ci dzionek minął? :) jejuuu, jakaś fioletowa reklama ciągle tu wyskakuje i zasłania całe forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Strasznie namolna ta reklama:) Dziękuję,dzień minął całkiem sympatycznie. Od trzech dni do pracy i z pracy chodzę piechotą...forma rośnie:) U Ciebie też tak zakorkowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - zaczęłaś chadzać dla zdrowia? piękna idea :) u mnie też każde rondo zakorkowane :( ale ja musiałam jechać dziś 30km, to na nogach by się nie dało ;) i widziałam auto leżące w rowie - uroki zimy :( moje ABSy też dawały znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Ja na szczęście mam 5 km w jedną stronę:) Cześć Kulturko:) A czemu takie nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Cześć Kinky:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie wiem co z tą imprezą iść czy nie iść, I jutro chyba będę musiała sama do kogoś zagadać. Ale MUSI być dobrze prawda? Uśmiech na twarz, pierś do przodu i jedziemy, co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Masz rację! Można być nieśmiałym,ale śmiać się trzeba i do ludzi uśmiechać:) I ja z gruntu taka jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Joasiu! 🌻 Wooow, naprawdę chodzisz pieszo? Czy u Ciebie tez tak zimnooooo? Kulturka -- jedziesz z koksem, maleńka! ;) Złość piękności szkodzi także weź to pod uwagę. Mala suu -- gdzie są Ci śmiałkowie, no gdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Rozumiem. Ja wczoraj doznałam szoku:) Wracając do domu (piechotą) poznałam dwie przesympatyczne kobiety,z którymi nawijałam całą drogę,doznając zapowietrzenia przy mecie:) A tak poważnie to pomyślałam sobie,że to ne jest wcale trudne. Może przez to dzisiaj się tak udzielam. W każdym razie, przy całym mym zdziwieniu, byłam nawet troszkę dumna z samej siebie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Witaj Ugaaa:) Poważnie,nie mam poza tym innego wyjścia. Zimno i wieje jak piorun !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
A może nie jest ze mną tak źle? Zapewne w 90% to była chęć podzielenia się irytacją,by nie doszło do eksplozji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Panie byly tak wściekłe,że planowały nawet atak na siedzibę MPK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej, żeby kompletnie wszyscy nie byli pijani :D Zwykle to chociaż sporo osób znam a tam to nie wiadomoco. Oj dobra zobaczę czy mi się będzie chciało, nie ma co przeżywać :P No, ale dobra zostawmy to na razie. Jutro jest ważniejsze To świetnie Joaś, wcale Ty taka nieśmiała chyba nie jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×