Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Teraz wiem,że żyję.Sama.

Polecane posty

Jak w temacie.Byłam z dwoma facetami.Jeden pseudonarzeczony,sam nie wiedział co chce.Kopnełam w zad:) Drugi:karierowicz,tylko własny nos i ja,ja,ja. Pożegnalam się.Zresztą miał jakieś tajemnice.Domyslam się chyba. teraz nikt mi nie pieprzy za uchem, jestem w trakcie poszukiwania domu, patrzę w siebie i gwizdam na nich.Może trochę brak rozmów,ale da się.Już planuję wakacje z kumpelą i stwierdziłam,że jest świetnie.Tak chciałam się wygadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifny
do czasu az kumpela faceta znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że w końcu doszłaś do właściwych wniosków. Czasem lepiej byc samemu, niż z kimś kto na to w ogóle nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halabaluby-ley
o, delette, moja historia jest podobna. :) tylko ze moj karierowicz nie ma tajemnic, a ja go jeszcze nie kopnelam w zad ;) ale sie zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
a ja kopnęłam, pozbierałam się, ale koelżnki wszytskie zajęte:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą tajemnicą to na stówę nie wiem,ale częstoo odpłyawł w myslach i jak się ocknął to jak spojrazł na mnie to jakby ducha ujrzał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super bez nich! Nawet nie wiedziałam jak super.Podróżuję sobie służbowo,ale zawsze,i mam święty spokój.Nigdy ich nie było jak potrzebowałam.A jescze plus,że jestem bogatsza,bo rachunki za wodę niższe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halabaluby-ley
moj tez tak czesto ma. mysli o pracy. ciagle mysli o pracy. mysli o pracy nawet jak jest w pracy. o mnie nie mysli chyba wcale, wszystko podporxadkowane ma byc jemu.. ijego pracy. czekam do wiosny i odlatuje do cieplych krajow, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten był taki sam,no i został z ukochaną pracą.Ciekawe jak będzie starcem czy też będzie kochał pracę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×