Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośniczka budyniu

Michalina-wszyscy reagują pukaniem w czoło:(

Polecane posty

Gość gizelda sworczowa
będzie lepiej jak zaczną pukać sobie w tyłek a nie w czoło. Guzik im do tego!!! a jak są tacy zaangażowani to niech się dokładają finansowo do wychowania :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne imię, bardzo mi się podoba. Jeszcze Adriana jest fajne, bo Hania takie nijakie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila007
EGOISTKI JEBANE!!!!!!!! to nie oto chodzi, czy to dziecko wasze, czy otoczenia! Te imię będzie jego i spierdolicie mu całe życie! Debilki. Antonina, Michalina- żenada. A te pojebuski od głupich rad typu "to Twoje dziecko, nie otoczenia"- chciałybyście mieć na imię Antonina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rh
Hania jest też zryte. Z mojej koleżanki Basi mieli się, ze staroświeckie imię, to samo będzie z Hanią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
do przedostatniej wypowiedzi-trochę wulgarnie, ale to właśnie mam na myśli. nikt nie żyje na bezludnej wyspie dlatego siłą rzeczy opinia otoczenia ma dla mnie pewne znaczenie. nie chcę żeby córka kiedyś miała do mnie żal bo się z niej śmieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelda sworczowa
leila, ktoś może nie lubieć powszechnie lubianych: Ania, Kasia, Basia , o gustach się nie dyskutuje, ważne by też pasowało do nazwiska. chodzi tylko o to że w życiu nie można patrzeć co mówią inni i co sobie pomyślą, świadczy to o bardzo niskiej samoocenie . więc - skończ waść, wstydu oszczędź :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja kolezanka
Nazywała się właśnie Michalina,a ruga Olga Helena i obie miały zal do rodziców, to nawet smutne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Leila
Może byś tak nie obrażała innych? Dla kogoś skrzywdzeniem dziecka będzie imię asia a dla innego dżesika kwestia gustu a jeżeli tobie nie podoba się michalina to nikt nie każe ci tak dziecka nazywać, osobiście znam 2 michaliny i żadna nie płacze z powodu swojego imienia a nawet uważają je za bardzo fajne i cieszą się że nie są piątymi kasiami w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila007
Ale dzieci o tym nie wiedzą!! Myslisz, że3 dziecko w przedszkolu nie bierze do siebie, co o nim mówią inni? To Ty wstydu oszczędź, bo chyba próbujesz zgrywać mądralińską. Nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelda sworczowa
nie rozumiem co śmiesznego jest w imieniu MICHALINA? koziadupka kowalska, potwornica nowak, czy też śmierdziulka Iksińska to może być śmieszne. To tak jakbym się zaśmiewała do rozpuku z Katarzyny - zakatarzona była czy co ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
Ja kiedy byłam mała też miałam żal do rodziców chociaż noszę zupełnie typowe imię :) tak to chyba jest, że jak się jest baaaardzo młodym to nic się nie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila007
Michalina to jet trochę przypałowe imię, a ona będzie musiała przejść z nim całe życie. I za co ma sie męczyć? Za zryty gust matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelda sworczowa
żal do rodziców można mieć o wszystko - nawet o zbyt dostatnie życie, no bo przecież może komuś się nie podobać z kolegów / koleżanek leila odrób na jutro zadanko z matematyki. będą wam wprowadzać ułamki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
A ty Leila jak masz na imię że tak bulwersuje cię Michalina?? Podniecasz się jakby autorka chciała dziecko uraczyć imieniem typu Pierdoluszka albo Bidetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj masz ranking imion za 2010 http://gorny.edu.pl/imiona/ Michalina jest na 37 miejscu z 300, więc kto miałby się śmiać? Spójrz na dół lub górę listy- tym dzieciom tylko współczuć. Najlepiej wybrać coś ze środka, bo wiadomo, że jest to imię dość często nadawane, ale nie przesadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja koleżanka
Ale one mają po 22 lata:) takie małe już nie są... A mają żal, bo im ie te imiona nie podobają. Prawda jest taka, że niektórzy rodzice nie mają gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelda sworczowa
no właśnie - Bidetka :P piękne ;) albo Dupalinda - a ile zdrobnień :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Leila
Drogie dziecko rodzice cię nie uczą że są różne gusta? I że jak ktoś ma na imię inaczej niż julia olivia samanta czy victoria to jest to zupełnie normalne? A może jesteś tak młoda że nie znasz imion innych niż te powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koleżanki w szkole też miały żal do rodziców o t6ypowe imiona typu: Kasia, Magda, bo było ich po 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelda sworczowa
jak mają po 22 lata i coś się nie podoba - biegiem do USC, na szczęscie po 18 r.ż. można sobie zmienić imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina to bardzo ladne imie, tez (jesli bede kiedys miec dzieci) dam tak swojej corce na imie. i u mnie w rodzinie tez nikomu sie ono nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Leila
Ręce opadają! Gustu to raczej nie mają rodzice którzy dają dziciom na imię Dżastin albo Vivienne Vienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila007
weź nie rozśmieszaj. "Jutro wprowadzają ułamki"- buahaha, ależ to było śmieszne. Humor na poziomie dyrektoe. Gratuluję! Nie macie argumentów i wyskakujecie z takimi "dowcipami". Większość otoczenia źle reaguje na to imię? To pomyśl, jak będzie się czuło dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelda sworczowa
Minia85 - dokładnie!!!!! być 6 Anią w klasie - bezcenne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie osobiście się nie podoba
i akurat argumnenty Twojej rodziny uważam za słuszne. Ładnie brzmi owszem na małej dziewczynce - Michalinka, Michasia itp a jak będziesz do dorosłej dziewczyny wołaś? Michalino - za twardo:O Michasia faktycznie glupkowato, a Misiu no to sorry:O Miś to jest pluszak a nie człowiek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
Ellinka a widzisz, czyli nie tylko moje otoczenie tak reaguje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila007
Ellinka, naprawdę jesteś aż takim pustakiem? Skoro nie podoba się większości, to co z biednym dzieciakiem? Jemu tez się nie spodoba! Ale taka jest wola świętej mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijanka Anka
Ja też planuję dać mojej córeczce, która się urodzi w lutym na imię Michasia:) Mnie i mężowi bardzo się to imię podoba a co do innych ludzi..no cóż wszystkich się nie zadowoli trzeba by było wtedy dać co najmniej 5 imion:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
do mnie osobiście się nie podoba-no własnie kurde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelda sworczowa
Leila słonko poświęć całe swe życie dla otoczenia, och jakie to ważne co ktoś sobie pomyśli, co powie. Oj oj stań się marionetką, popychadłem bez własnego zdania. Wszyscy będą cię szanować :P:P ale uszczęśliwisz wszystkich - czyż to nie szlachetne?:> imię nie jest najważniejszą rzeczą u dziecka, ma być ładnie brzmiące, pasujące do dziecka i nazwiska, nie obraźliwe. Ważniejsze to nauczyć dziecko tej niezależności od tego "co ludzie powiedzą" - swoją drogą świetny serial, polecam!! jak tego Leila nie zrozumiesz, to może kiedyś ci wspaniali ludzie naokoło o ktrórych zdanie tak dbasz szybko ci to uświadomią, traktując jak popychadło. Szkoda mi cię dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×