Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośniczka budyniu

Michalina-wszyscy reagują pukaniem w czoło:(

Polecane posty

są zresztą imiona, które faktycznie brzmią 'męsko' - na przykład Krzysztofa. nawet A na końcu nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Bardzo ładne imię moim zdaniem :-) Hania też, ale trochę oklepane ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘKNE IMIĘ
Gdybym miała mieć córkę też bym ją tak nazwała. Mnie się bardzo podoba chociaż kojarzy się z p. Michaliną Wisłocką, która napisała "Sztukę Kochania" ale kto dziś o niej pamięta. Jak mała jeszcze to Michasia a jak już dorosła to koniecznie Michalina, żadnych zdrobnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - bardzo mi się podoba:) Mam kuzynkę Michasię i koleżanka ma 3 letnią córkę Michalinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztofa może faktycznie brzmi męsko, tak jak Mieczysława czy Kazimiera, ale Michalina się do tej wyliczanki absolutnie nie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111111111111111111111
ja mam na imię Michalina,kiedyś mi się nie podobało ale teraz jest ok a mówią różnie-MICHALINA,MICHASIA,MISIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiosssini
Michalina, całkiemw porządku imię, tylko mi się zdrobienie Michasia i Misia nie podobają. Zawsze się wkurzam, jak znajomi na swoją córkę Misia wołają. Nie lubię takich - jakby to nazwać "ciumkatych" zdrobnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladne imie, niech sie pukaja, to nie oni sie beda tak nazywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
katis wg Ciebie się nie zalicza ale wg innych owszem niestety:( nawet moja mam stwierdziła ze jest koszmarnie męski tak jak Stanisława, Zenona, Krzysztofa, Ryszarda, Krzysztofa właśnie.ehh juz sama nie wiem, przy Hani nie miałabym takich dylematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9y
a przepraszam ze sie wtrące co myslicie o imieniu Iga tesciowa mowi ze brzydko i nie ebdzie wolac do corki po imienu tylko bedzie mowila wnusia szlag mnie trafia jak tak mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111111111111111111111
Pierwsze słyszę że Michalina to imię męskie-nie prawda. IGA też mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINA, MISIA COŚ CUDNEGO!!!!!!!!! Moja córka miala się tak nazywać :) Mężowy się nie podobało bo ma awersję do imienia męskiego Michaś ( miałam przyjaciela geja do którego wszyscy mówili Michaś... nie musze mówić jak mój mąż go nie cierpiał:D). Nazwałam córkę Hania :) Ale nie mogłam rozstać się z Michasią :( Piękne imię! Lepsze niż Oliwka :0 gdzie co 2 dziecko tak się teraz nazywa. Z resztą... o gustach się nie dyskutuje :) Do póki imię jest w miarę przyzwoite i znane to git ;) Ja mam na imię Kalina... Całe dzieciństwo cierpiałam szczególnie przez nauczycieli, którzy sikali wręcz na dźwiek tego imienia z zachwytu i ciągle do odpowiedzi wołali -.- Natomiast teraz... Kocham to imię :) Jest suuuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
Iga jest świetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
no Kalina jest teraz popularna dosyć myslę że za sprawą córki Nataszy Urbańskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryszarda mnie rozwaliło! jak w kilerze! wymyśla ta twoja rodzina, jakieś imiona przedpotopowe, no słowo daję. a michalina jak najbardziej współczesne - może nie tak popularne, ale dziecku krzywdy nie zrobisz. a byś mogła - dżesiką albo samantą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
Ja mam dwie koleżanki, które mają na imię Michalina i nikt w czoło się nie pukał, imię jak imię. A mnie akurat się podoba. Zresztą co to za zwyczaje żeby matka nie mogła dać dziecku na imię tak jak jej się podoba, a o skrzywdzeniu dziecka można by mówić gdybyś nazwała ją Klozetta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczko budyniu
czy Ty przypadkiem nie masz męża Michała :)? u nas w rodzinie też za jakiś czas może(może bo jeszcze płeć nie jest znana) pojawić się Michalinka , uważam, że to bardzo ładne imię pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
nie, nie mam męża Michała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogień wolno zgasł
Michalina ok, Hania tez... Ale nie Kazia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘKNE IMIĘ
Michalinka - zapomniałam o tym zdrobnieniu. Żadne modne Majki, Julki, Karolinki albo Samanty właśnie. Hania, Ania to (przepraszam) dla mnie jak napis na dropsach - oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka bydyniu
mnie tak się Karolina i Maja podoba;) gorzej z Julką:O już na sam dzwięk tego imienia mam drgawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę miałą córką(narazie wg usg tak wychodzi no chyba, że wyjdzie chłopak :P ) to z mężem damy jej na imie Aleksandra ;) mi się imię Michalina podoba i wcale nie kojarzy się jakoś męsko, a wręcz tak hmm dziewczęco :) Twoje dziecko,Twoja sprawa,daj imie takie jak uważasz i nie słuchaj się teściów ani rodziny, zobaczysz, że jeszcze zmienią zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się :)
Michalina to śliczne imię :) Nie przejmuj się otoczeniem, daj małej na imię tak jak Tobie się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Michalina
ja tam bardzo lubię swoje imię, zawsze lubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trociniarka
Mnie sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlej wodą i przykryj
Bardzo ładne imie - jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelda sworczowa
autorko a co cię obchodzą inni? rób jak TY uważasz!! brak ci poczucia własnej wartości i własnego zdania? jak chcesz się dostosować do gustów wszystkich twoich ważnych opiniodawców ? - będzie przykładowo Anna Maria Katarzyna Jolanta Bernardetta Beata Aleksandra Ewa Małgorzata NOWAK (załóżmy że tak się nazwyacie). No chore. Nie dogodzisz każdemu, nawet nie próbuj. TOBIE ma się podobać.. spójrz jakie masz infantylne myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne imię i takie
nie oklepane,teraz wszyscy chcą dawac Wiktoria,Ola,Julia,Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×