Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośniczka budyniu

Michalina-wszyscy reagują pukaniem w czoło:(

Polecane posty

Gość gust większości
nie, jest Maksymilianem, Michał średnio mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrowianka
Moja kuzynka ma córki Michaline i Antonine:) Wołają na nie Misia i Tosia:) Bardzo fajne dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne imię i o wile ładniejsze od hani. do tego rzadzse Osobiście wolę wersje Michaela, ale Michalina tez ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
Michaela? a cóż to za twór? znasz kogoś o takim imieniu? to w ogóle funkcjonuje? no właśnie do małych dziewczynek Misia i Tosia ślicznie, ale czy będzie z takiego imienia zadowolona nastolatka? tu zaczynam miec pewne wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza miała być właśnie Michaśka i jak bedzie kolejnym razem dziewczynka to na bank tak damy na imie:) I Hań i Zuz już wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchowa*kołderka
Śliczne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111111111111111111111
jestem zaskoczona że tak wam sie podoba to imię.hm mile zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu ja sama
Słuchajcie, usiłuję wyobrazić sobie piękną, ponętną, superatrakcyjną, kobiecą dziewczynę. I nijak mi imię Michalina nie współgra z taką boginią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samouk II
ja swoją nazwę Lawinia i cicho mi tu być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Michalina to oropne imie, mnie sie nie podoba . Jest jakies takie.... dziwaczne. Jak bedziesz je spieszczac? Michasia... :O mICHALKO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
Lawinia...znałam 1, chodziła ze mną do podstawówki:) bardzo oryginalne imię, nigdy wcześniej ani potem się z nim nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja mam szwagierkę Miśkę właśnie. I wszyscy mówią Miśka. Bo Michalina za długie i jakieś mega poważne, a Michasia to dla 35 letniej kobiety chyba przesada. I jest Miśka. A Miśka, to sorry, ale beznadzieja. Więc ja jestem na nie, ale to Twój wybór. Dobrze Ci powiedzieli, będą do niej kiedyś mówić Miśka. Pomyśl co bedzie jak bedzie dorosła, a nie tylko że Misia dla "dzidzi" słodko brzmi. Bo dzieckiem jest się chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
Paulino chyba coraz bardziej zaczynam to dostrzegać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli pytasz o opinię
Mnie się to imię średnio podoba, bo w ogóle nie przepadam za imionami zakończonymi na -lina, np. Paulina, Michalina, Ewelina. Nie wiem, co konkretnie w nich mi się nie podoba, chyba są mało kobiece, jakoś tak nienaturalnie wydłużone. To już wolę Paulę, Ewę. A Michaliny nie da się tak skrócić. Ale to moja opinia, a dziecko jest Twoje i Ty decydujesz :) Ostatecznie to normalne imię, nie żadna Pulcheria czy Etienette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
jejku, po obcięciu liny zostałaby Micha 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! A ja uważam że imię Michalina jest śliczne oryginalne i mało znane do maluszka mówi się misia a do dorosłej osoby Michalino!!! :) Na pewno nie każdemu się podoba ale to kwestia gustu.Powiem tak ten kto się śmieje z czyjegoś imienia jest nie poważny i tak naprawdę śmieje się z siebie samego :) dlatego trzeba uszanować to jak kto się nazywa bo i tak naprawdę liczy się tylko to jakim ktoś w życiu będzie człowiekiem a nie jak ma na imię ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
gwiazdeczko jasne że tak...problem mam tylko z tym że to imię jest mocno kontrowersyjne: albo ktoś powie, ze śliczne i oryginalne albo, ze paskudne, męskie i jak dla starej baby...nie ma komentarzy neutralnych...boję sie trochę tych skrajnych emocji, nie chce żeby dziecko miało przez to nieprzyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośniczka budyniu!!!!! Powiem Ci że ja się lidzmi nie przejmuję i mam to gdzieś co inni powiedzą i jak sobie zdrobniale mówić będą do dziecka Jest wiele imion na które w ogóle ciężko mieć zdrobnienie a tak w ogóle to powiem Ci że sama za tydzień będę miała córeczkę której dam na imię Michalina (misia) mam dwie koleżanki o tym imieniu i są tak wspaniałe zresztą poczytaj sobie znaczenie imion i znaku zodiaku dla dziewczynki strzelca :) na pewno Ci się spodoba i nie zmienisz decyzji pamiętaj to Twoje dziecko a nie ludzi!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam i zapraszam na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4665822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dwie Miśki w tym szwagierke i uwierz gwiazdeczko że nikt nie mówi Michalino. Wszyscy walą Miśka. Ale oczywiście to wybór autorki, jeśli jej sie podoba to nam nic do tego. Zreszta moje imię też mi się średnio podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
Paulina chyba ma rację...to tak jak np. z imieniem Alicja. co z tego że podoba nam się piękne imię Alicja skoro i tak wszyscy będą wołać Ala/Alka? Michalina tez pewnie będzie całe życie Miśką a taka 35 letnia Misia...hmmm. A nie ma co liczyć że wszyscy będą się zwracac Michalino bo rzadko używa się pełnych form. Najczęściej jest Kasia, Ania, Ola, Gosia, Ala i niestety Misia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moje imię, z którym nie raz głupio się czułam, bo jak mama mówiła mi Misia to otoczenie nie wiedziało, że to od imienia i pytali się mnie, jak mam na imię. Dzisiaj juz jest inaczej. I w kontaktach oficjalnych jestem Michaliną i mam wrażenie, że to dodaje mi szlachetności, w kontaktach koleżeńskich jestem Miśką, a w półformalnych Panią Misią. I od nastu lat nigdy nie spotkałam się ze złą reakcję, a nawet ponad 20 lat temu ciągle było komplementowane, zwłaszcza w środowisku urzędów, lekarzy itp. No może pospolitym Aniom się nie podoba, bo ich pospolitość jest tak przytłaczająca, że nie akceptują niczego ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem "zwykłą" Magdą a jednak Michalina bardzo mi się podoba. Bo właśnie wg mnie pasuje do każdego etapu życia: mała Misia, nastoletnia Michaśka, Miśka, dorosła pani Michalina - super! To samo jeśli chodzi o Antoninę - znam jedną małą Tośkę i to jest idealne imię dla niej. Co więcej - poznałam kiedyś małą Marylę! Początkowo pomyślałam sobie: rodzice mieli fantazję :p Ale jak poznałam to dziecko, to doszłam do wniosku, że żadne inne imię do niej by nie pasowało - tylko Marylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest Michal,to i Michalina... Ja nie biore zadnego...Zostawiam dla innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje córki to Michalina i Marcelina a na drugie mają Kornelia ( drugie imię Michaliny) i Antonina( drugie Marceliny) i według mnie to ładnie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greta to piękne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam na to imię !! Ale tylko dlatego , że nosi je moja szwagierka !! Jest pasożytem , którego utrzymują rodzice i chłopak. Chodzi niby do pracy ale wydaje kase "na ciuszki" Jest straszną egoistką ,panią na kasę i ogólnie tempa lama z niej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Michalina i raczej nie spotykam się z nieprzyjemnymi opiniami na temat mojego imienia... wszystkim się raczej podoba, a poza tym Michaliny mają to do siebie, że niekoniecznie obchodzi je zdanie innych, więc spokojnie (nie mówię tego tylko na swoim przykładzie). Poza tym... to imie (jak wszystkie) można ładnie zdrabniać: MIsia, Miśka, Michasia... i jak kto chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×