Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośniczka budyniu

Michalina-wszyscy reagują pukaniem w czoło:(

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem Michalina i raczej nie spotykam się z nieprzyjemnymi opiniami na temat mojego imienia... wszystkim się raczej podoba, a poza tym Michaliny mają to do siebie, że niekoniecznie obchodzi je zdanie innych, więc spokojnie (nie mówię tego tylko na swoim przykładzie). Poza tym... to imie (jak większość) można ładnie zdrabniać: Msia, Miśka, Michasia... i jak kto chce. :) Odnosząc się do kometarzy innych: mi, jako nastolacce się to imię pododba, a jak będę starsza, myślę, że nie będzie mi przeszkadzać właśnie taki zwrot :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój wybór, ale jak dla mnie imię Michalina nie jest zbyt ładne...Nie chciałabym mieć tak na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie imie miałam wybrane jakby urodziła się córeczka, ale będzie synek Franciszek :) u mnie rodzina i znajomi reagowali pozytywnie na to imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaella
A ja mam na imię Michalina i to piękne imię, cieszę się że je mam,a pieszczotliwie nazywają mnie Alina czy Alinka. Nigdy nie miałam problemów z powodu imienia a jednak oryginalność i wyjątkowość imienia sprawia że spotykają mnie miłe reakcje niektórych ludzi. To imię jest super i nie jest pospolite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne imie znam jedna dziewczyne o tym imieniu mila, sympatyczna, kolezenska, zaraza swoim optymizmem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie tam jakos szczegolnie nie podoba, ale nie jest zle jak np.kazia, jadzia, zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watacukrowa_
Tak niby wszyscy pisza ze sa takie fajne zdrobnienia, Misia do mnie mowi tyklo rodzina i przyjaciolka a inni Michalina czasem sie tego poprostu wstydze A trener Michała albo Michałka (druzyna tez czasem) to akurat mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po czterech latach,to moze juz w czolo nie pukaja :D A imie jak imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie Michalina jest piękne i do dziewczynki (ma wiele zdrobnien) i do Kobiety. Noo chyba, ze lepsze jest NiColka :D dla mamusiek po 4 klasach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córce poniekąd dałam na imię Michalina pod wpływem impulsu,ale także w związku z tym, że wszystkie Miśki jakie znałam to były cholernie charakterne dziewczyny i bardzo lubiane. Sprawdziło się poniekąd córka ma obecnie 14-lat i jest wyjątkowo silną i ambitną osobą,wręcz uwielbianą przez rówieśników. Polecam piękne imię, oraz wiele pozytywnych cech wśród imienniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imię, mój mąż ma chrześniaczkę Michalinę - roztropna, miła dziewczyna. Bardzo ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka tak ma na imię . mówimy Miśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez znam kilka Michalin w różnym wieku i też używam w stosunku do nich zdrobnienia Miśka, czasem Michasia. Ktoś tam napisał- Michałka, oryginalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że moje ale jeśli widzę jak negatywnie jest to imię odbierane to chyba oczywiste ze nie chcę by córka miała kiedyś nieprzyjemności albo miała do mnie pretensje! To cytat autorki.... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Przypomniało mi się jak moja szwagierka urodziła dziecko płci męskiej, jego imię do końca nie było nam wiadome, rozważali różne propozycje, ale tego "jedynego", wymarzonego nie wymieniali.Moja teściowa, matka rodzącej, na wieść, że urodził się wnuk, rozradowana w pewnej chwili licznie zebranej rodzinie oznajmiła - .... i dobrze, że nie dadzą mu na imię Michał, bo to najgorsze co mogłoby by być, bo dziadek Michał, ta kanalia.... Tatuś dziecka zbladł, jego rodzice również, w końcu ojciec opanował się i rzekł - nasz syn będzie miał na imię Michał, taka jest nasza decyzja, mój dziadek też miał na imię Michał, ale kanalią nie był. Teściowa szybko pogodziła się, że jej wnuk Michał ma imię po dziadku ze strony ojca, ale nie omieszka tego zawsze zaznaczyć.:D A Ta "kanalia" dziadek Michał w sumie przy bliższym poznaniu jego życiorysu też okazał się całkiem przyzwoitym facetem, miał tylko jeden mankament, uwielbiał wyskokowe trunki, a ich spożyciu kochał wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalina to przepiękne imie. jak będę mieć córeczkę to dam jej tak na imie. Przede wszystkim ponad czasowe i z klasą . Wazne, ze ma tak wiele zdrobnien, praktycznie najwiecej ze wszystkich imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalina to przepiękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluteinka
Urocze imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMisiaczeq
Mam na imię Michalina i nie mam żadnych problemów z moim imieniem w środowisku :) Wcześniej nie mogłam znieść mojego imienia i prosiłam koleżanki, aby do mnie mówiły po drugim imieniu (Paula). Teraz jestem usatysfakcjonowana moim imieniem, bo w szkole nie ma innej Michaliny i wiem, że jak mówią 'Michalina' to chodzi o mnie :D Nauczyciele i przyjaciółki/przyjaciel i inni nie mówią do mnie "Michalino przyjdziesz?" Lecz mówią Michasia, Misia. Nauczyciele jak proszą mnie do odpowiedzi to niektórzy mówią "Michasia do odpowiedzi" a niektórzy nawet "Chodź Misia" XD Więc jako imię, polecam jak najbardziej! ~Michalina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalina to piękne i oryginalne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichalina
mam 25 lat, mam na imię Michalina i jestem przeszczęśliwa że mam takie imię Nigdy nie spotkałam się z negatywną opinią. Wręcz przeciwnie,,, wszyscy zawsze są mile zaskoczeni. Z kim Ty obcujesz kobieto? :D Wiem, że post jest sprzed wieków, ale musiałam to z siebie wyrzucić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalina to cudne imię pełne klasy i wdzięku, nasza córeczka ma tak na imie. Pozdrawiam wszystkie Michaliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne imie. Takie glupkowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalina - bardzo mi sie podoba to imie i moim znajomym również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×