Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła okularnica

jakie szkła do okularów?

Polecane posty

Gość gość
Znalazłam cos lepszego jesli chodzi własnie o komfort noszenia okularów. Polecam pomysleć nad takimi szkłami które będą la Was odpowiednie- i opowiednie dla problemów ze wzrokiem. Zapytajcie wswoim salonie optycznym o soczewki okularowe Szajna. Z pewnością bedziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie okulary ma Primus, w wielu salonach optycznych w Krakowie byłem ale takich korzystnych warunków jak u nich na Mazowieckiej to nie znalazłem nigdzie. Okularów używam głównie do komputera i sobie chwalę. Idealnie zbierają obraz, nie męczą oczu, nie uciskają głowy, bardzo fajnie dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie oprawki muszą byc na pewno wygodne i najlepsze dla naszych oczu. Polecam soczewki okularowe Szajna. Odwiedźcie ich stronę. W moim salonie optycznym trafiłam na te soczewki i od razu się na nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Bardzo dobry optyk jest na Krowoderskiej, chodzi mi o Oko Design. U nich można po pierwsze dostać każdy typ soczewki, po drugie  badają wzrok na miejscu i jeśli u nich też się weźmie okulary to takie badanie jest bez dodatkowych opłat, wliczone w cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 42

A ja mogę tutaj polecić stronę dobrego salonu VisionOpticExpress.pl gdzie pomogą Ci dopasować odpowiednie szkła oraz soczewki, można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palkowska21

Zawsze jest tak ze powinno się dobierać oprawki do swojej urody. Nie zawsze to co modne bedzie nam też pasować. Warto też na pewno zwrócić uwage na cene. jak mieszkacie w Krakowie to zdeycdowanie polecam takie oprawki za 10zł http://www.koczorowski-optyk.pl/pl.tanie_okulary_korekcyjne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepsze ceny ma Primus z tego co ja się zdążyłem zorientować. W Krakowie taniej progresywnych szkieł nie udało mi się znaleźć niż właśnie to co mają oni na Mazowieckiej. Żeby do nich trafić to trzeba wejść do przychodni Falck na II piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×