Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość powiadajka1
Ja kupiłam lalkę Natalię córce, dla chłopczyka kucyka Bruno. Mężowi natomiast perfumy i spinki do koszuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevvventa
Synkowi Nerfy, córeczce Barbie a mężowy zestaw kosmetyków dla faceta ;)) i mam juz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komoda222
na dorosłych się słabo znam, ale wiem, że teraz dzieciaki szaleją za strona listdomikolaja.pl - no jak masz dziecko, to mozesz z nim stworzyc taki list i sie dowiesz co ono chce dostac, a wybor tam mają ogroooomny. jak to dla jakiegoś dalszego, to tez mzoesz wejsc, poprzeglądać worki z prezentami i coś wybrać, albo nawet napisać list w imieniu dziecka, zarejestrować paragon i wygrać autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marineczka20
Mój prezent: książka e-book Tylko dziś jest PROMOCJA i można kupić e-book'a za 9,90 oraz dostać rabat na drugą książkę : http://urlik.pl/www.promocyjni.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina881
jegra Chyba na wszystko , zabawki tez się liczą? A jakie masz na oku? w jakim wieku sa dzieciaki i co myslisz żeby imkupić, a może juz kupiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama.reklama.tu
co drugi post to REKLAMA i wy tego nie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipeczka1
W sumie do świąt jeszcze daleko ale ja już upatrzyłam prezent dla swojego męża ;) Zamierzam sprwić mu jeden z takich zestawów do golenia: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=0&k_podkat=0&sort=4 Co sądzicie o takim pomyśle? ;) Chciałabym aby było to coś praktycznego ale jednocześnie skłoniło go do większej dbałości o siebie.... Bo niestety w ostatnim czasie totalnie nie ma czasu na takie sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadka1
Faktycznie pomysł z kosmetykami jest bardzo fajny ;) Ja uważam natomiast, że najfajniejszą rzeczą jaką możemy dać kobiecie jest biżuteria ;) Bardzo fajne są takie srebrne błyskotki: http://srebrnyraj.pl/ Niedrogie a efektowne. Sama uwielbiam kryształy swarovskiego. Są eleganckie ale przy tym efektowne, Jeśli chcecie mogę podać kody rabatowe do sklepu ;) kod na 2 miesiące 10% - promo1811 kod stały 5% - rek05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petarda1223
Moim zdaniem biżuteria to bardzo dobry pomysł. Ucieszy praktycznie każdą kobietkę ;) Ja jestem fanką sklepu: http://pelini.pl/ - mają tam właśnie taką biżuterię jaka najbardziej się mi podoba. Czyli oryginalną, nieszablonową o nietypowym designie. Cenowo również na dobrym poziomie - szczególnie, że wszystko co sprzedają jest wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrecka123
A może jakieś śmieszne gadżety ? :) Ja zawsze staram się podarować coś oryginalnego i nieszablonowego. Obecnie szukam pomysłów na prezenty dla moich dwóch młodszych braci - są jeszcze w liceum i tak się zastanawiałam nad jednym z takich śmiesznych akcesoriów dla kibica: http://www.smiechawa.pl/Gadzety_dla_Kibica-k36-0-3-default.html Obaj grają w piłkę w lokalnej drużynie :D Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamom
ktoś już wspominał wyżej o stronce listdomikolaja.pl. Polecam, sama korzystałam w zeszłym roku i naprawdę byłam zadowolona, bo oszczędziłam masę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaLotka
A propo śmiesznych gadżetów, które wspomniano kilka postów temu. Polecam www.mrjoy.pl, kupiłam u nich parasolkę zmieniającą kolor i jestem mega zadowolona, szybka i tanio. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błażejłem33
Ja planuję paru osobom z rodziny kupić etui na telefon.. Znalazłem parę fajnych m.in w kształcie kota, misia czy nawet samochodu:) polecam wam www.mc-s.pl Można tak znaleźć parę fajnych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_123
Witam, mam pytanie co można kupić chłopakowi po choinkę? Widziałam ostatnio zegarki AZZARO w katalogu, ale nie wiem co o tym myśleć....wie ktoś coś wiecej na ich temat?? gdzie można je kupić i czy warto?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna333
Polecam kosmetyki epionce:) Teraz na www.dermstore.pl jest 20% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasko
Witam, Preznt dla babci i dziadka (i nie tylko) -można się zalogować na hacom.pl teraz mają tem jakieś rabaty i bosusy do 25 zł w sumie wychodzi tanio może nawet naitaniej (zależy od produktu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******ę... chciałam poczytać temat, może by mnie ktoś naprowadził na dobry pomysł, ale nie.. same pieprzone reklamy. I tak nikt tych waszych j****ych badziewi nie kupuje, sk****ałe trolle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werol1989
Mozesz zaprojektować etui na telefon/laptopa czy tablet z wyszytym imieniem czy jakimś motywem. Dostępne na : http://myshcollection.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na Personalizowane prezenty. Każdemu przypadną do gustu, stanowią świetną pamiątkę i są zabawne ;) http://mygiftdna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yntia
Ja w tym roku mam małe zamieszanie, w związku z czym jeszcze mniej czasu na myślenie o prezentach świątycznych. Mamie na pewno kupię zestaw kosmetyków z olejem arganowym, na którego punkcie ma ostatnio hopla, a widziałam kilka dni temy w Super Pharmie promocje na kosmetyki z Cece of Sweden (jeśli się nie mylę, to widziałam 4 różne kosmetyki do włosów z tej serii) może dorzuciłabym do prezentu coś jeszcze. Większy problem mam z mężczyznami w rodzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floo45
Potwierdzone info od mojego syna ze teraz chlopaki maja jazde na punkcie wyrzutni z Nerf. Wyszukałam sobie i to chodzi o te wyrzutnie z www.nerf.pl Widac ze moda wraca bo za moich czasow chlopaki tez bawili sie w superagentow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja proponuje na www.picbook.pl zamowic sobie bardzo fajny, w przystepnej cenie fotokalendarz. Jest to niebanalny prezent w banalnej cenie ;) na pewno bedzie duza niespodzianka dla bliskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×