Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość anna masiak
Jeśli to ma być dla mamy to jakieś pakiety do spa. Super Prezenty mają coś takiego w bardzo dobrych cenach - może warto pójść w tym kierunku? Aby tylko nie były to garnki, albo zestaw kuchenny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizza
Ja uwielbiam albumy ręcznie robione, mam ich w domu kilka i myślę, że są one dobrą propozycją na prezent, bo tak wiecie, oryginalniej jest.:) Jakbyscie szukaly dobrego sklepu to ja polecam Manufakture Marty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proponuję super książkę motywacyjną: BESTSELLER ! Numer 1 na liście książek klasy biznes! książka Michała Wawrzyniaka GURU KULTU..ry http://www.gurukultu.pl/?a=007172 Dla ludzi z pasją, ambitnych z dużą energią, którzy są otwarci na zmiany i poszukują wiedzy jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.gs/4dTC 18+ lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuunke
W tym roku zaszaleję i kupuję rodzicom ekspres do kawy i zapas Cafe Rene. Nareszcie udało mi się odłożyć odpowiednią sumę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelitana
Ja nie mam jeszcze pomysłów. jak zawsze pewnie zajmę się tym dopiero w grudniu, na ostatnią chwilę. Jednak jest coś, co sama chciałabym dostać - Volumizer Voum'24 z Rowenty. Znajoma z pracy używa od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że jej włosy mocno zyskały na objętości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym pomysłem na prezent z okazji świąt dla małego dziecka ,np flanelowe pieluszki,ich szeroki wybór można znaleźć na BubiBaby.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita_83
Ja ostatnio preferuję produkty pro-zdrowotne oraz kosmetyki bez sztucznych dodatków. Zobaczcie na http://esuplementy24.pl/ W sklepie można uzyskać zniżkę nawet do 40% po zalogowaniu się jako stały klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym i sprawdzonym prezentem, rzeczą, która znajdzie miejsce w każdym domu będą maty ochronne POLITRADER. Mam je w domu, więc wiem, co mówię i jestem z nich bardzo zadowolona - zakładasz taką matę pod krzesło obrotowe lub jakiś inny mebel ruchomy (barek, stolik itp) albo kładziesz na blat biurka pod laptopa i dzięki temu unikasz zarysowań i innych zniszczeń. Ładnie wtapia się w otoczenie, nie wyróżnia się, innymi słowy świetnie komponuje się z każdym wnętrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym roku prezenty będą bardzo praktyczne. Mam zamiar kupić po prostu ubrania, zapewne z new yorker (podobają mi się te http://sprzedajemy.pl/temat/new+yorker). Wyjątek jedynie zrobię w przypadku mojego lubego, ponieważ ten dostanie zegarek - już od dawno mówił, że chciałby coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do sklepu internetowego www.alkapask.pl sklep z dodatkami z galanterii skórzanej. Oferujemy paski damskie, męskie, dziecięce,wizytowe,wojskowe,tłoczone, przeszywane, z napisami. Wszystkie Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej licowej. Szeroka gama kolorystyczna i wiele modeli do wyboru, w szerokościach od 1,5cm do 6cm. W ofercie również paski XXL nawet do 200cm w pasie. Idealne na prezent dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby-posiadamy również pudełka prezentowe, zapakujemy Twój prezent! Szybka realizacja zamówień i stały kontakt. Gwarancja zadowolenia i najlepsze ceny! Realizujemy zamówienia indywidualne. Atrakcyjne ceny i oferty dla firm. Liczne promocje, atrakcyjne rabaty!!! Zapraszamy również na aukcje Allegro nick jumbo440 Jesteśmy rzetelną firmą -zaufało Nam już wiele osób - bądź jedną z nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przy wyborze prezentów wspomóc się stronami poświęconymi najlepszym pomysłom prezentowym, np.: idealprezent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaneta1976
Inspiracji w zakupach można poszukać na http://ulubionesklepy.pl Na glównej stronie mają wszystkie sklepy ale z menu można wybrać kategorie i przeglądać wybrane sklepy. Polecam , w jednym miejscu dużo fajnych inspirujących sklepów internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumcajs 36
kupilem zonie thermomix ,mam tylko nadzieje ze dojdzie do swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dziecka kupię w tym roku na 100% zegarek ;) najlepszą ofertę na ewatch.com.pl znalazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na zestaw dobrych kosmetyków na świąteczny prezent? Warto pomyśleć o tym wcześniej,tym bardziej kiedy mamy takie promocje jak na e-kosmeo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalisiak
Na Super Prezenty rzucili skok na Bungee sporo taniej i to w tym roku dostanie mój brat - marzył o tym od lat, tylko chyba jakoś nie miał okazji sam skorzystać. Tylko czy takie skoki możliwe są zimą? Trzeba będzie czekać na wiosnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damija
Zgadzam się z przedmówczynią iii też robię zakupy przez internet. Planuję na pewno kupić dwa zegarki dla taty i brata, wypatrzyłam już parę ładnych modeli na http://smalltime.pl/ i jak nic innego nie wpadnie mi do głowy to przy nich zostanę, ale o wiele wygodniej jest robić zakupy w sieci z kubkiem kawy w ręku niż stać w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już myślę o świątecznych prezentach, myślicie,że alkohol to dobry pomysł?Mój teść lubi lżejsze alkohole, za wódką nie przepada, za whiskey też nie za to lubi likiery/nalewki itp., to chyba taki najmniej ryzykowny prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiet niezmiennie perfumy :) dla dzieci oczywiście zabawki, lego itp, tradycyjnie w wielu przypadkach dobrze sprawdzą się książki i muzyka, w merlin.pl trwają teraz gorące promocje na prezenty - lego do -45%, zabawki do -70%, książki i muzyka do 80% i perfumy do -40%, dużo promocji w merlin.pl i innych popularnych sklepów można znaleźć tutaj http://rabatozercy.pl/firmy/merlin-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam coś z galanterii skórzanej w sklepie internetowym www.gallando.pl mają duży wybór pasków skórzanych w bardzo dobrych cenach i z wysokiej jakości skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×