Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość kafeterkaa
ja zamowilam juz mojej mamie w agata home nowy komplet obiadowy, bo wszystko sie wytluklo i kazdy talerz jest z innego zestawu, a tata z bratem zamowili nowy stol i krzesla do jadalni tez z agaty, wiec bedzie sie super razem komponowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja w zeszłym roku kupiłam rodzicom naklejkę na laptopa ze zdjęciem, moim i mojego rodzeństwa, z racji, że już z nimi nie mieszkamy, to mają nas zawsze przy sobie na laptopie, zadowoleni do teraz :) Nie pamiętam jaki to był sklep, Crazy-Stickers chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może by tak sesja zdjęciowa Twojego dziecka? zdjęcia można wykorzystać chociażby do stworzenia kalendarza - idealny prezent na święta dla dziadków i nie tylko zapraszam więc serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania świąteczna sesja zdjęciowa Twojego dziecka :) do wzięcia udziału pozostało tylko 5 dni! link do konkursu: https://www.facebook.com/agnieszkaiwachowphotography/photos/a.510304922408684.1073741852.412564242182753/601441179961724/?type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wiele ciekawych pomysłów na prezent z okazji Mikołaja czy pod choinkę dla dziecka znajdziecie na Zabawki.pl mają szeroki wybór i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam reprinty książek. Różnorodna tematyka od kucharskich przez książeczki dla dzieci po architekturę. Piękne wydania idealne na prezent. Dostępne na www.zeta-ars.pl lub allegro allegro.pl/m-konopnicka-moja-ksiazeczka-barwne-litografie-i4808963048.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku kupowałam prezenty na ostatnią chwilę. Teraz nie dam się. Zamówię pierwszy raz wszystko przez internet, bo naprawdę mam dosyć galerii handlowych. Można oszaleć. Kilka rzeczy już zamówiłam na http://alegratka.pl/ Książkę, torbę i bransoletkę. Wy też kupujecie prezenty na gwiazdkę online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam piękny bukiet kwiatów,akurat na stronie E-kwiaty.pl znajdziecie ich szeroki wybór,mają teraz ciekawe kompozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka555
W tym roku prezenty kupujemy tylko dla dzieci. Dzięki temu możemy faktycznie im kupić to o czym marzą, czyli wrotki, domek dla lalek i mówiącą lalkę. Do tego list od Mikołaja z http://www.listymikolaja.pl jako odpowiedź na list, który wysłały do niego. A wy kupujecie prezenty całej rodzince, czy też tylko dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasek, torebka, portfel zarówno dla mężczyzny jaki kobiety polecam sprawdzony sklep www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobteny
Na prezenty dla najbliższych nie mam jeszcze pomysłu, w pracy postanowiliśmy, że zamiast kupować sobie coś na siłę, zorganizujemy imprezę - kwotę, którą mieliśmy przeznaczyć na podarunki, dorzucimy do imprezy, chcemy, żeby było ciekawie, inaczej. Zastanawiamy się nad zamówieniem fontanny czekoladowej, ja zawsze chciałam sprawdzić, jak to wygląda. Chociaż pewnie, w tym momencie trzeba się już spieszyć, szczególnie w okolicach Warszawy fontanna czekoladowa może mieć duży popyt, wiele firm robi przecież imprezy świąteczne. No sami przyznacie, że wygląda to fajnie http://czekoladeria.com.pl/galeria/ Myślę, że moim dzieciakom też by się spodobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku zamówiłam dziadkom obraz na płótnie ze zdjęciem naszych dzieci na www.bajeczneobrazy.pl, wyszło super. W tym roku chyba będzie to samo, tylko z aktualnymi zdjęciami. I tak co roku ;P Gorzej z prezentem dla męża, pomyslów brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciaMarcia88
W tym roku zamierzam kupić porządne praktyczne prezenty, dla faceta juz zamówiłam słuchawki Kruger&matz z drewna hebanowego, grają rewelacyjnie a jeszcze lepiej wyglądają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka123
ja mam coś dla panów za to! Bo pamiętam jak mąż rok temu zamówił jakiś tam prezent, który nie dotarł na czas... no i mamy Wigilię, wiadomo sklepy pozamykane wcześniej, a jak nie to tłum. Mąż kończył pracę o 17, przyjeżdża do domu podłamany i mówi że zamówił sukienkę na allegro ale nie przyszła. Powiedziałam, że nie ma problemu z tym. Zapomniałam o całej sprawie, aż podczas rozdawania prezentów dał mi jakiś wydruk - był to bon z drogerii internetowej o wartości 300 zł. super prezent i załatwiony jak mąż mówił od ręki. Ta drogeria to była chyba top, w sensie topdrogeria.pl, ktoś o niej wyżej pisał, ale ręki sobie nie dam uciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na http://www.roza-kwiaty.pl/ możecie kupić różnego rodzaju prezenty, oprócz kwiatów mają tam m.in. perfumy, maskotki, bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawka14
A moja siostra na urodziny kupiła swoim dwóm synom głośniki przenośne. Tylko żeby było wesoło, to są to głośniki które działają dopiero po "przyklejeniu" do jakiegoś obiektu - np. kartonu, pudełka, butelki, lodówki. Super zabawa - jest na czym ekperymentować :) Julka, jakbyś szukała to Rock It 3.0 od Origaudio.eu ... mają bodajże stronę internetową ale i na allegro ich znajdziesz. A jak napiszesz do nich, że jesteś z polecenia "kawka14" to będziesz mieć wysyłkę za darmo... Tak przy najmniej napisali przy ostatnim zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymyśliłam dla siostry i jej męża podarunek spa. W Pozaniu jest tego od groma i nie wiem co wybrać... byłam kiedyś w Samui Spa, ale nie wiem czy jakość się nie zmieniła. Na stronie znalazłam to: http://www.samui-spa.pl/prezenty , i zastanawiam się, ale chyba sie zdecyduje. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na obuwie? Bo teraz największy wybór i niższe ceny są na stronie ABCButy.pl więc warto tam zajrzeć,to dobry pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mamy kupię torebkę - myślę o takiej http://bialcon.pl/dodatki/torby/torba-elvira.html - mama lubi brązy siostrze perfumy ( jeszcze nie wybrałam jakie) , dla dzieciaków lego ( nie ma innej opcji:) tylko dla męża nie wiem.... no i teściowie zostają ale tu już "wybadać " ma za zadanie mąż :) chyba że coś podpowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się w tym roku na prezenty "praktyczne" i dla zdrowia ( bo perfumy szale, apaszki, książki juz przerobiłam) Zaszalałam ze wszystkim w jednym sklepie http://www.medycynanaturalna.pl i kupiłam tak : 1. tacie- samochodowy jonizator powietrza ( to bardziej dla nas :) bo tata często pali w samochodzie i się wsiąść nie da a ten jonizator czyści powietrze i likwiduje zapach dymu z papierosów- cena 35zł :) 2. mamie - okulary ajuwerdyjskie do rehabilitacji wzroku ( ma początki jaskry mam nadzieję że pomogą tak jak piszą) - cena 69zł 3. babci - pas na kręgosłup z gorczycy- wiadomo - na ból kręgosłupa- cena 39zł 4. siostrze- kadzidełka tybetańskie z podstawką- ona uwielbia "zapachy" w domu :) 5. dla męża - skarpetki zdrowotne z przędzy bambusowej na potliwość nóg :) zobaczymy jak to działa + ulubiona płytę ale to już w Empiku :) Liczę że wszystkim dogodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodzę z zasady, że biżuterii nigdy nie za dużo, dlatego przy każdej okazji kupuję mamie i siostrze kolczyki albo inne świecidełka. Przed zakupami warto dowiedzieć się, jakie kolczyki pasują do danego kształtu twarzy, tak żeby prezent na pewno był trafiony. Informacje na ten temat można znaleźć choćby tutaj https://www.kobietazkasa.pl/stylebook/co-warto-miec-w-swojej-szkatulce-z-bizuteria. Udanych zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majajam
Ja polecam wejść na www.prezentzpomyslem.pl mają tam świetne rzeczy. ja właśnie zamierzam zamówić kartki świąteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockawhisky
Serdecznie zapraszam na SingleMalt pl! Szkocka whisky Single Malt jest wytwarzana, destylowana i leżakowana w Szkocji. Staramy się zdobywać rynkowe nowości, ale także wyszukujemy dla Państwa tzw. rare whisky, czyli bardzo stare, w konkretnych wydaniach. Luksusowy alkohol może stanowić doskonały prezent na gwiazdkę, wybraną rocznicę, czy urodziny. Zawsze chętnie służymy pomocą w wyborze trunku, skompletowaniu efektownego prezentu, czy zorganizowaniu ciekawego wieczoru z whisky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×