Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość gość
Dla kobiety to albo kosmetyki albo biżuteria. Jak kosmetyki to polecam stronkę, na której są kosmetyki znanych marek w niezłych promocjach ;) http://www.bellemonde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anapolski
Lot paralotnią kosztuje na Prezent Marzeń ponad stówkę. Sądzę, że jeśli prezent to optymalnie uderzać w takim kierunku. Po prostu wtedy będziecie mieli pewność tego, że będzie to coś pozytywnie zaskakującego, a nie kolejny prezent rzucony gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efajek
Fajne pomysły na święta znajdziecie na e-fajek.pl ! Alkomaty, e-papierosy, akcesoria i dodatki! Szczególnie na prezent polecam freeshe - jest to e-papieros wystylizowany na szisze, dzięki niespotykanemu dotychczas systemowi (potrójny kartomizer) Freesha wytwarza imponujące kłęby dymu, Zapraszam - e-fajek .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy23
Zamawiałam z e-fajek pl liquidy, i rzeczywiście były tańsze niż w sklepie w którym dotychczas robiłam zakupy, można kupić liquidy z bliskim terminem ważności, nie różnią się niczym w smaku, a dzięki temu można je nabyć taniej. Paczkę dostałam kurierem, zamówienie było kompletne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja mam już kupione prezenty praktycznie dl wszystkich. Została mi tylko siostra ale jej chyba kupię volumizer od Rowenty. Widziałam ostatnio filmik na https://www.youtube.com/watch?v=DtcNxdyzB7o z użyciem tego urządzenia i wydaje mi się, że to będzie najlepszy prezent dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla naszego dziecka może być jeździk,a ich szeroki wybór znajdziecie na TwistCar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinderella7
e-papierosy wychodzą obecnie z mody... Resort Zdrowia już myśli nad wprowadzeniem zakazu palenia papierosów w miejscu publicznym. Co do praktycznych rzeczy...z tym zawsze jest ciężko - szacunek dla tych co potrafią takim prezentem trafić w gusta. A najłatwiej z prezentem oryginalnym i niepopularnym... czyli skarpety i sweter w romby. A tak serio z ciekawych rzeczy to ostatnio mój mąż dostał od kumpla origaudio.eu Rock It 3.0 - taki śmieszny głośniczek. Niby to na baterie, niby małe, a dużo frajdy daje. Potrafi zamienić w głośnik inne rzeczy wprawiając je w wibracje. Kilkanaście filmików jest na YouTube można zobaczyć. Fajny bajer i niedrogi. Na Allegro i na ich stronce można znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syliwa_fiik
Najlepszym prezentem dla żony/dziewczyny może okazać się Podarunek Piękna czyli karta na wybrany zabieg do Tanrei przy Nowogrodzkiej Salonu Piękna i Estetyki Ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=s9hkMOSlMtU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramka cyfrowa jest dość uniwersalnym prezentów, zarówno dla rodziców, jak i innych członków rodziny: http://www.conrad.pl/?websale8=conradπ=963554&channel=conrad-pl&queryFromSuggest=1&refKey=nIw-K0FTf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka752
Ja po niedzieli wyruszam na świąteczne łowy. Muszę kupić prezenty dla wszystkich przed 6 grudnia bo później nie będę miała czasu. Jutro albo w poniedziałek będę zamawiała na http://www.landersen.pl/outlet kurtki i bluzy dla taty, brata, chłopaka i dziadka. Dla mamy, siostry, babci i dzieciaków będę musiała kupić wszystko w galerii. Nie znoszę chodzić po sklepach ale chyba nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koncepcję na prezent dla chłopaka - na pewno będzie to jakiś designerski zegarek, ponieważ wiem, że o takim marzy. A co z resztą to jeszcze nie mam pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana27
Ja zdecydowanie mogę polecić masterstore.pl. Uczciwy sklep, paczki dochodzą dość szybko. Ceny maja nie duże, Zawsze można się u nich na jakiś rabat załapać. Myslę że warto! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaNa91
Z prezentami u mnie zawsze jest problem. W tym roku wzięłam się za nie wyjątkowo wcześnie bo zazwyczaj kupuję prezenty dzień przed Wigilią. Rodzice dostaną ode mnie karnet na fitness dla seniorów z http://klubseniora.pl/ a rodzeństwo swetry i zegarki :) Dla dzieciaków mam już kupione zabawki więc looz w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobry pomysł na prezent dla mamy. :) Kupiłam jej w tamtym roku elegancką zastawę obiadową z porcelany. Kupowałam w sklepie http://www.porcelana24.pl/ . Świetny asortyment, duży wybór. Chyba skuszę się też na jakąś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaslup
hej! ja dostałam niedawno w prezencie zestaw 2w1 Braun Face. Prezent idealny dla kobiety w każdym wieku, bo to jest depilator do twarzy i szczoteczka do czyszczenia w jednym,. Do stosowania na sucho i mokro. KAżda kobieta przecież lubi o siebie zadbać. Po użyciu w kilka sekund mam piękne brwi bez męczenia się pęsetą a twarz robi mi się taka porcelanowa od szczoteczki. jestem z tego prezentu mega zadowolona i na pewno mamie kupię podobny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis skopiowany z FB od mojej koleżanki ale proszę przeczytajcie całość. Mój tato właśnie skończył 50 lat i miałam problem z pomysłem na prezent. Tak los chciał, że akurat spotkałam się z moim kolegą z podstawówki który to jest znany z ciekawych pomysłów na życie. Właśnie kilka miesięcy wcześniej otworzył firmę Digitalizowanie.pl zajmującą się skanowaniem starych zdjęć które mamy na papierze. Na początku myślałam, że to nie jest prezent dla Taty bo zawsze narzeka na to, że teraz nikt zdjęć już nie wywołuje i trzeba je na komputerze oglądać. No ale czas leciał a pomysłów nie przybywało to też z bratem doszliśmy do wniosku, że przecież znajomy zawsze miał dobre pomysły to może i ten nie jest głupi. Po 2 dniach miałam rodzinne zdjęcia u siebie w paczkomacie, razem z niepozorną płytką DVD. I teraz sedno sprawy, ten pomysł na zdigitalizowanie zdjęć jest wręcz szatański. Cała rodzina przez 2h siedziała bez ruchu przed telewizorem a tato z ciocią (jego starszą siostrą) stali obok i pokazywali mnie, bratu i kuzynostwu kto jest kim na zdjęciu. Babcia to aż płakała ze szczęścia bo na kilku zdjęciach był dziadek który, już od 35 lat nie żyje i nikt z młodych go nie widział. A tutaj na monitorze Dziadek z Babcią w kwiecie wieku a obok nich nasi wujkowie z tatą. Po prostu nie do wiary, nawet małe zdjęcie legitymacyjne, takie wiecie 3 na 4cm było na całym ekranie 50calowego monitora, bez żadnych skaz czy innych. Część zdjęć które były to jakieś pomarańczowe plamy na monitorze było widać już normalnie. Nie mogliśmy się na dziwić co ta technologia potrafi. Chyba jeszcze nikt w rodzinie nie dostał takiego prezentu jak Tato. Generalnie to źle pisze bo płyta DVD została przegrana chyba z 7 razy i nie wiadomo ile razy skopiowana. Teraz już wszyscy mają te zdjęcia a będzie ich więcej bo starsi ustalili, że zbiorą resztę zdjęć i też wyślą do znajomego. Wujek (Szwagier taty) dodatkowo wydrukował jedno ze zdjęć, jak byli pierwszy raz bez dzieci nad morzem. Dało się to zrobić w dużym formacie, dwa razy i jeden wisi u nas w domu rodzinnym drugi u wujka. Podsumowując, impreza wyszła nas z bratem po 120zł ale mina wszystkich jak oglądaliśmy zdjęcia z prywatki gdzie na stole stał spiryt i wszyscy palili fajki - bezcenna. Poniżej wklejam link do stronki znajomego nie dlatego, że go lubię ale uważam, że należy mu się ode mnie reklama jak psu miska. www.digitalizowanie.pl PS. od kilku dni jest 10% rabat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki397
Taaak, w okresie świątecznym trzeba mieć kupę pomysłów na jakieś fajne prezenty. Dla mnie co roku jest to sporym problemem - jakoś nigdy nie mogę się zdecydować z czego moi najbliżsi byliby najbardziej zadowoleni. Oczywiście każdy lubi co innego, więc nie ma jednoznacznej odpowiedzi jaki prezent będzie najbardziej trafiony. Jeśli chodzi o kobiety, myślę, że fajnym pomysłem mogłaby być wyciskarka do soku. Ja byłabym z takiego prezentu bardzo zadowolona. Uwielbiam świeże soki. Nie dość że smaczne to jeszcze bardzo zdrowe. Spory wybór wyciskarek można znaleźć chociażby tutaj http://www.sklep.puregreen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już niekótre kupiłam! Babci ciepłą futrzaną czapkę ( powiedzcie co sądzicie ) http://andy-fashion.pl/kolekcje/czapki-damskie Mamie kosmetyki - standard. :P Nawet nie wydałam za dużo, bo znalazłam spoko promocję w sklepie internetowym (jakby co, to www.bellemonde.pl ) Bratu kupiłam przebranie spidermana (ma 5 lat) :D Mam tylko problem z wyborem prezentu dla taty... Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli twoi bliscy cenią elegancję to koniecznie sprawdź www.havvahome.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia222111
No ja tak myślałam żeby dla syna jakiś nowy telefon kupić bo jego stary już nadaje się na śmietnik i jest ostro dobity. Co sądzicie o takim telefonie http://ispot.pl/iphone-iphone-5s To dobry pomysł ? Nigdy nie korzystałam z produktu apple dlatego nie mam za dużej wiedzy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=s9hkMOSlMtU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×