Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Dla rodziców będzie e-papieros. Czas by w końcu rzucili palenie: www.trafika.pl/pl/p/PAPIEROS-ELEKTRONICZNY-MILD-X7-DUAL-/691 Dla brac**prawdopodobnie jakies miłe buteleczki. A dla bratowej perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyczna
Kolagenowe maski ze złotem, hit ostatniego roku. Bardzo fajne zestawy do przeprowadzenia całego zabiegu Super sprawa przed wyjściem na Sylwestra znalazłam w sklepie internetowy meaderm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synek dostanie - tablet, koparke na gasienicach (zabawke :) ), 2 gry planszowe, elektryczna szczoteczka, ma 6 lat mąż dostanie- rekawiczki (bo nie ma a sam nie kupi), zetaw meskich zapachow- woda po goleniu, toaletowa, dezodorant, zestaw kremow na zime i leczniczych (ma problemowa cere), mama- czapke,szalik , 2 pary rekawiczek, (bo nie ma komlpetu a miala kupic, a jej schodzi miesiac), krem przeciwmarszczkowy, skarpetki, termofor w "ubranku", slodycze bo uwielbia, rajstopy ja- nie wiem ale podejrzewam, ze komplet bizuterii i cos z ubran, ale wolalbym dobra ksiazke tesc- woda toaletowa, kalendarz z jego hobby, dobry alkohol tesciowa- koc welurowy, likier kokosowy, zdjecie wnuka w ramce, krem bratowa- 2 kubki w fajne wzory, bransoletka, pilling do ciala, sol do kapieli brat- szalik, kosmetyki, slodycze, ksiazke dzieciak- auto na sterowanie i gre plaszowa, maskotke wymarzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie macie jeszcze pomysłów na prezenty dla bliskich do zapraszam do Naszego sklepu w którym znajdziecie piękne upominki prosto od Disneya dla dużych i małych :) Na wszelkie pytania odpowiem w wiadomośc**prywatnej:) Z Nami zdążysz przed świętami :) Zachęcam do wysłania wiadomośc**prywatnej w celu podania linku do sklepu:) Lub proszę o wpisanie na fb: Magic Land Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinm
Kupiłem niedrogie, ale bardzo porządne kosmetyki dla rodziny: www.fmgroup.pl/site/catalog/9 Mam konto na tej stronie, więc jeśli ktoś będzie chciał mogę zrobić dla niego zakupy. Produkt na drugi dzień w domu:)) Proszę pisać na: marcin.moryson@gmail.com MERRY CHRISTMES:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KucharzZawodowiec
Witam. Co sądzicie o takim prezencie pod choinkę dla kobiety która lubi gotować?? Zestaw do mini uprawy grzybów boczniaków Eko-Miro Zakupiłem 3 sztuki dla siebie i jestem z nich bardzo zadowolony. Bardzo fajnie jest oglądać jak grzyby z dnia na dzień są coraz większe do tego pierwsze grzyby w Polsce uprawiane na fusach z kawy. Kobietki czy ucieszyłybyście się z takiego prezentu ?? www.eko-miro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku korzystam z portalów zakupów grupowych... Nawet jak nie mam pomysłu coś ciekawego zawsze znajdę: Pomyślałam że fajnym prezentem dla rodziców będzie dobry karnet na SPA. Ja zdecydowałam się na taki zakup dla rodziców. Wiem że to nie jest tani prezent ale rodzice zasłużyli na niego jak nikt inny:) Tym bardziej że znalazłam ten portal zniżkowy (sprawdzony przez moich przyjacieli ;) ) www.snuper.pl/okazja/sylwester-lub-swiata-nad-morzem-baltyckim-45-lub-7-dni-dla-2-osob-z-pelnym-wyzywieniem-i-zabi tą ofertę właśnie wybrałam. Umówiliśmy się z bratem, że tą ofertęzamówimy. Chłopak mój uwielbia dobre wino. Też już znalazłam to, co napewno mu się spodoba: www.snuper.pl/okazja/13300-zl-zamiast-20400-zl-na-swieta-i-nie-tylko-1-z-3-zestawow-wyselekcjonowanych-win-z-franc Tylko mam kłopot z prezentem dla brata.. Jest zwykłym nastolatkiem, uwielbia sport, dużo ćwiczy.. Macie może jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1996
Polecam kosmetyki z olejkiem arganowym www.belisoshop.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu kupie coś takiego militaria.pl/olight/latarka_olight_s10_baton_xm-l2_p9016.xml?cat=1426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrrka233
dla dziewczyny najlepsza jest biżuteria i to bez dwóch zdań :D dużo fajnych wzorów kolczyków i bransoletek można znaleźć w sklepie http://www.jubilea.pl/ sama ostatnio zmaówiłam sobie piękne kolcyzki motylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że najlepsze prezenty są te, które są oryginalne - co dana osoba chciałaby dostać, ale przeważnie sobie tego nie kupuje z różnych powodów: a to są inne wydatki, a to nie ma na to pieniędzy, itp. I tak np. siostrze wykupiłam voucher na zabieg czekoladowy, a bratu - jazdę luksusowym samochodem, mamie i tacie - zaproszenie na ekskluzywną degustację win. Prezenty te kupiłam na superprezenty.pl Wiem, że zawsze mieli na to ochotę, tylko jakoś brakowało sposobności, by sobie takie prezenty wykupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka1975
Każdą kobietę ucieszą kosmetyki, a szczególnie dobre kosmetyki. Panom%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka1975
Chłopakowi bluza, tacie sweter, a mamie kolczyki i sobie kolczyki:) nie mogłam się powstrzymać:) Swietne prezenty dla kobiet w każdym wieku http://www.naszesrebro.pl/pierscionki-srebrne Prawdziwy rarytas i przystępne ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://moj-sekret.pl najlepsze sekrety zwykłych buraków takich jak ja i ty. Jeśli kiedyś popuścileś w gacie i ktoś to widział może to być strona dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozka
jak kupujecie dzieciakom zabawki mattela, to trzymajcie paragony, bo z nimi można wziać udział w loterii na listdomikolaja.pl - może część zakupów się zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Waptekę - tam kupiłam wszystkie kosmetyki na świąteczne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdorazowo wiedząc, że muszę kupić jakiś prezent wiem, że mogę polegać na gadzetgifts.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena86
Cześć !! Mogę Wam polecić sklep Starnaś, który oferuje szeroką gamę produktów: koszulki, torby i poduszki z nadrukami oraz grawerowane przedmioty takie jak: długopisy, scyzoryki, zapalniczki czy piersiówki. Zajrzyjcie w link poniżej: http://sklep-starnas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku planuję zaszaleć i kupić mężowi rower, bo troszkę za dużo siedzi przed telewizorem. W http://www.czesci-rowerowe.com.pl/ za rozsądne pieniądze można dostać fajny sprzęt, np. romet. Mąż dawnej lub jazdę na rowerze, więc na pewno będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×