Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość gość
Ja w tym roku postawiłam na prezenty książkowe, wyjątkiem jest mąż, który w Wigilię obchodzi również imieniny. Dla Niego zdecydowałam się na prezent przekraczający budżet, jaki ustalamy na prezenty dla siebie - zwykle było to do 300 zł. Wybrałam trochę droższy - zegarek, o taki: http://www.minuta.pl/p,zegarek-meski-skagen-theodor-skw6083,454539.html. Czekam na kuriera, dziś będzie przesyłka :) Jeszcze tylko ładne opakowanie i mogę chować pod choinkę, która stoi już od wczoraj :) Szkoda tylko, że śniegu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku głównie będe obdarowywać kartami prezentowmy, a to do empoiku a to do croppa, dla mamy voucher do slonce spa, żeby sobie wypoczeła. Myśle, że takie karty są ok, kazdy wezmie to, z czego bedzie najjbardziej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam siostrze zestaw kiełków, bo postanowiła zmienić dietę. Stąd zamówiłam http://terapiasokami.pl/kielki-organiczne i dostałam raz dwa, a do tego przesyłają mi diety i porady zdrowotne, więc sama też się trochę poodchudzam i wzmocnię, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemama
ja przez neta w większości kupowałam i dobrze bo jak patrze na te tłumy to mi słabo! kupowałam głównie w selgros24 i to był strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Świeta Święta i juz po :) Jak prezenty?? trafione? Mi najbardziej podobał się prezent od męża - wspólny wywiadzik weekendowy na który wybierzemy sie pewnie w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama isę zastanawiam, ale właśnie podpatrzyłam co moje dzieciaki robią za ozdoby choinkowe na przykład i tak sobie zobaczyłam ( www.elfik.pl ) jak w przedzkoilu działają strokiki, mikołajki i te pe i pomyślałąm, że zrobimy kilka takich dla ciotek, wujków. Fajnie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mamie na święta zastawę porcelanową firmy Chodzież. Mają prześliczne wzory, długo się zastanawiałam jaki wybrać. Kupowałam na http://porcelana24.pl/ , tam jest bardzo duży wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niezależnie od okazji zawsze prezenty zamawiam na stronie Marjadin.pl i jestem zadowolona,miła i fachowa obsługa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne prezenty na ostatnie święta kupiłam w sklepie http://prezentyswiata.pl/ dla dziadka kupiłam piersióweczkę, dla babci extra czajniczek w kształcie domku, a rodzicom fajne kubeczki dla dwojga. Naprawdę nie drogie ceny, więc polecam - może komuś też ten sklep przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomysły na święta czepię ze stronki allinside.pl, Jest tam bardzo duży wybór fajnych rzeczy, ciekawe pomysły, a wszystko w sam raz na moją kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamperos
Na Wielkanoc - jak najbardziej, kwestia podejścia, szukania, ale np. moja mama dostanie ode mnie masaż z Prezent Marzeń, kilka dyszek kosztu, a jednak coś, co robi wrażenie. Wiadomo, że można znaleźć inne prezenty, ale ten zrobi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brysiek
Świetny prezent, super pomysł, mój tata dostanie jazdę czołgiem, z tego samego serwisu - prezent tani, a taki, który zapamięta do końca życia, a wydaje mi się, że właśnie taki jest główny cel tych wszystkich prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiam
Fajnych prezentów nie brakuje, u nas ponownie ciekawe pomysły - np. tata będzie jechał czołgiem, taki pakiecik z Prezent Marzeń. Tak więc generalnie to jest moment kiedy można trafić genialne prezenty - kwestia środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym i trafionym pomysłem na prezent dla kobiety będzie komplet sexi bielizny lub gadżety erotyczne,akurat te zawsze zamawiam na Frywolnie.pl dyskrecja gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba prezent taki typowy od partnera ; )jeśli o mnie chodzi to po prostu teraz już nie wiem co mam kupić mojej siostrze, tacie oraz mamie ; ( macie tutaj dla mnie jakiś taki pomysł bo akurat chcę kupić coś oryginalnego i nie chciałabym po prostu, żeby to był taki prezent, który jest tak bardzo mocno oklepany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie zawsze dobrym prezentem będą jakieś ładne perfumy albo kosmetyki do pielęgnacji. I nawet te markowe wcale nie muszą kosztować wiele, bo na perfumeriawiki są bardzo ciekawe promocje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hestia11
Ja wypracowałam sobie taką strategię, że w okolicach października, zaczynam zapisywać sobie to co mówią moi bliscy, że chcieliby kiedyś mieć, albo dostać. I sprawa załatwia się sama. :) Zapisałam sobie też stronę imienniczek.pl - polecam, nigdy nie zapomnisz o imieninach najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejs po morzu bałtyckim jest idealnym prezentem dla mnie. Byłem już kilka razy na takim i za każdym razem chce więcej. Możliwość połowu dorsza oraz oddanie się naturze to jest to co lubię najbardziej. Zawsze pływam z http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mężowi powerbank z www.satland.pl myślę, że to świetne akcesorie GSM, które sprawdzi się w trudnych warunkach a jednoczesnie przestanie narzekać na baterię w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka_p
Bliskim na gwiazdkę czy na Mikołaja można także podarować komplet ręcznie robionych bombek - coś trochę innego i nieco oryginalnego. Mnie takie rzeczy się podobają więc byłabym zadowolona z prezentu ale wszystko jest kwestią gustu. Tutaj można sobie obejrzeć właśnie takie ręcznie robione bombki - http://www.chatkazpiernika.pl/bombki-choinkowe-recznie-tworzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hangos
Pakiet z Prezent Marzeń - jakieś spa, jakiś wypoczynek, jazda wyjątkowym autem itp. ale za każdym razem staramy się kupować takie rozwiązanie, które faktycznie będzie robiło sporą różnicę, bez wielkich wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiaty to moim zdaniem zdecydowanie najlepszy pomysł na świąteczny prezent,zresztą szeroki wybór różnych kompozycji bukietów w rozsądnej cenie znajdziesz na E-kwiaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1980
Ten prezent może być dla wszystkich! :) Mega uniwersalny i wygodny! Ja dostałam od męża na rocznicę ślubu! :)))) http://mrmrssleep.pl To poduszka na całą szerokość łóżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji świat i zresztą nie tylko,bo uważam że to sprawdzi sie na każda okazję,wybierz zegarek jako prezent,każdy facet będzie zadowolony,ja zamawiałam model Lorusa na eWatch.com.pl nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka32
No właśnie trzeba już się zastanawiać jaki upominek świąteczny kupić pod choinkę najbliższym. Ja każdego roku na początku grudnia już wszystko mam pokupowane, bo nie lubię kupować w szale, wszystko na spokojnie lepiej przemyśleć. Już powoli oglądam też sklepy internetowe, jednym z nich jest http://prezenty-swiateczne.art-madam.pl, mają fajne rzeczy. Mogę wybrać coś dla sióstr i ich dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×