Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdeczka32

........KTO BĘDZIE RODZIŁ W GRUDNIU????????.....2010

Polecane posty

gwiazdęczko kochana na mam termin na 28 dopiero, moja pani doktor zaleciła żeby odstąwic 6 grudnia. W przyszłym tygodniu mam wizytę, już nie mogę się doczekać bo mam tyle pytań wciąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też w pierwszej ciązy brałam fenoterol [ co 3 godziny ] do tego no-spe i kalipoz.. I zgadzam się z Gwiazdeczką co do twardości szyjki po tych lekach.. Ja odstawiłam je w czwartek a we wtorek już miałam skurcze.. ale co z tego.. Miałam skurcze już co niecała minuta a rozwarcia wogóle.. dostałam czopki,tabletke,kroplówke i nic.. troche się namęczyłam.. Dlatego cieszę się,że na wczorajszej wizycie u ginekologa dowiedziałam się,ze mam już rozwarcie na palec :D niby nie duże ale zawsze jakieś ;) heh :P Dzisiaj cały dzień jakoś dziwnie się czuję.. bolą mnie krzyże i brzuch co jakiś czas.. ale to nie są skurcze.. Chciałabym,żeby się to rozkręciło na dobre :P :D hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eelka przynajmniej wiesz czego się spodziewać więc czekasz niecierpliwie;) trzymam za Ciebie kciuki. a ją to się boję że przeocze i urodze w aucie po drodze :) wogóle to już całą w strachu jestem co chwilą sprawdzam moja torbę czy aby napewno mam wszystko a tak naprawdę to nie jestem pewną co mi jest potrzebne do końca ;) mój szlafrok zajmuje pół ogromnej torby i wygląda ona tak jąk bym się wybieralą na 3tygodniowe wczasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtk, nie martw się. moja torba [raczej torby :P] do szpitala też tak wyglądają ;) no i też mam jakąś manie i cały czas zaglądam czy wszystko mam :P hehe :D I nie wydaje mi się,że urodziłabyś w aucie ;) Poród trochę trwa ;) A jak się dziś czujesz? :) i dzięki za trzymanie kciuków ;) przyda się :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w niedzielny poranek :) śniegu za oknem dużżżżżżżżżo słoneczko świeci i mróz trzyma :) a co u Was dzisiaj kochane???????wtk....Ja myślałam że Ty będziesz rodzić teraz 28 :) ale ze mnie gapa he he he ale skoro tak to ok :) ja mam termin na 8mego grudnia i też jak każda z nas nie mogę się doczekać :) ale jak tylko urodzę to napiszę Wam na forum i powiem co i jak :) Eelka!!!!!!!!! A Ty na kiedy masz termin????? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gwiazdeczko :) Ja mam termin na 11-13 grudnia ;) U mnie też spadł śnieg:) Ulica biała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny :) pogoda pięknie wygląda ale przez okno.... Nie zmieniłam opon w aucie bo myślałam że jeszcze czas ;) dziś już czuje się lepiej choć bez fajerwerków a jąk u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie teraz myślę w czym wywieść małego że szpitala? Takich małych kombinezonow chyba nie robią? A jąk tak to czy opłaca się kupować jąk za miesiąc wzrośnie hmmm? Co na to powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!! Moja dzisiejsza noc jak zwykle nieprzespana :( najpierw jakieś bóle w dole brzucha i teraz rano doszły do tego jeszcze wymioty:( jestem słaba jak mucha myślę że coś zaczyna się dziać :) A tu tyle śniegu napadało że się boję jak dojadę he he he może na sankach hi hi hi hi :) Sama nie wiem kiedy to nastąpi mam taką huśtawkę nastroju :( Niby jeszcze tydzień ....ale....:) zobaczymy Myślę tylko czy te wymioty to normalna rzecz przy końcówce ciąży bo nigdy tak nie miałam hmmmmm.Czy któraś z Was wie coś na ten temat??????? pozdrawiam w ten piękny poniedziałkowy poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdęczko, specjalista nie jestem ale wyczytalam że to jeden z objawów zatrucia ciążowego, jeśli dochodzi do tego białkomocz i wysokie ciśnienie to pędz do szpitala, choć być może to tylko niestrawnosc i tego życzę. Zmierz ciśnienie kochana, daj potem znać co i jąk. U mnie pogoda paskudna, zaspy śniegu, blee... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie bo dziewczyny piszą i w internecie też że to organizm się czyści przed porodem ..nie ma aż tak żle zjadłam lekkie śniadanie i jest ok ciśnienie w normie 115/65 Maluszek się rusza ostro i myślę że nie jest tak żle . term.08.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Gwiazdeczko myślę,że to objaw zbliżającego się porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciśnienie masz piękne więc niczym się nie martw :) no i cierpliwie czekaj :) ale macie fajnie wy już będziecie pewnie po wszystkim a sama zostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh raczej mnie nie zaprosisz na salę porodówą żebym zobaczyła jąk to jest :) liczę tylko na to że pochwalicię się swoimi pociechami. Żadna nie nie odp na moje pytanie w czym w zimę zabieraćie dzieci że szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtk...kochana!!!!!!!!!!Ja mam kombinezon dużo za duży dla dzidzi bo lepiej żeby mu rączki nie wychodziły na zewnątrz przy takiej pogodzie zapiety będzie pod szyje potem do nosidełka przykryję kocykiem i pieluszkę na twarz(tetrową) na chwilę przeniesienia do samochodu i przy przejściu na świeżym powietrzu do domu i tyle .Nie opłaca się kupowąc małego kombinezonu ponieważ jak słusznie zauważyłaś długo go nie ponosi dziecko lepiej wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale jak chcecie możemy po porodzie nadal pisać na forum ...szkoda zakończyć te rozmowy tuz po porodzie można sobie pomagać przed i po...:) będzie nam rażniej Ja tak samo jak Eelka też Cię nie zostawię i służę pomocą tym bardziej że to już moje kolejne dzidzi więc coś nie coś wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kombinezon jeszcze po córce ;) Nie kupiłam nowego ;) Też do nosidełka , pod kocyk i pieluszka tetrowa na buźke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim rozmiarze tak mniej więcej? Tak żeby do końca zimy starczył. Bo ją to się nie orjętuje jeszcze. Polecasz jakąś markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto.....wiek............płeć dziecka.........miasto....... .....termin porodu gwiazdeczka..32.....dziewczynka.......Bielsko-Biała.......08.12.2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim rozmiarze tak mniej więcej? Tak żeby do końca zimy starczył. Bo ją to się nie orjętuje jeszcze. Polecasz jakąś markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. najmniejszy mam na 3/6 miesięcy. nie jest wcale taki mały. Myślę,ze do końca zimy powinien być Maluszkowi dobry ;) A co do marki to ja w różnych sklepach kupuję rzeczy dla dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jak Eelka..... też mam na 86cm chyba kombinezon i nie mam znanej marki bo też kupuję w różnych sklepach :) jak dla mnie to nie ma znaczenia byle był ciepły i mięciutki jak kaczuszka :) jak kołderka i poduszka :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ją się zbieram i pedze na miasto kupić jakiś kombinezonik mam nadzieję że wyprawa się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
witam mi zostało jeszcze kolo 3 tygodni też nie moge sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia87 witaj miło i dołącz do nas ,podziel się z nami swoimi radościami albo jeżeli masz jakieś pytania to pomozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj super humor :D Czuję się świetnie :) pomijając dziwne bóle w krzyżu.. Normalnie mogłabym dziś wszystko zrobić :) Czekam aż przyjdzie siostra i wybieramy się na zakupy :) W planach na dziś - robienie ciasta :) Rolada Czekoladowa z bananowym środkiem :) :D Jeszcze nie robiłam ;) Izia87, witamy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eelka ale robisz smaka :) mniam mniam Ja dzisiaj tez mam zachcianki własnie zrobiłam gofry z bitą śmietaną i owocami :) póki mogę jeszcze hi hi hi hi a o wyjściu z domu to nawet nie marzę brrrrrrr zimno i cały czas pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×